Koliko dece biste zeleli da imate?

Pvo me dseti na jedan vic. Čuo Mujo da će za četvrto dete dobijati mesečni solidnu svotu novca pa veli Fati.
-Fato, znaš ja imam jedno vanbračno dete, pa da ga dovedem da dobijemo novce.
Fata mu odgovori
-Dovedi ga Mujo!
Dovodi Mujo dete, a kod kućr sam Fata.
-Pa gde su deca, Fato?
-Čuj njega, gde su? Pa svaki otac došao po svoje dete i odvede ga.
 
Imam već 3. Ove godine sam dobio treće. Ja mislim da sam dosta uradio..
Znaš, ako imaš jedno, to je manjak populacije, jer dve osobe prave jedno, od dvoje je nastalo jedno, kad imaš dva, populacija stagnira, ne menja se...ja sam doprineo populaciji..
Želim decu svima, najmanje dva, da bi populacija barem stagnirala :)
 
I tu je pitanje za sta. Da ih imas, pa da ti ih oduzmu, onda nisu tvoja. Kad bi bilo moguce, uvijek sam za vise od prosjeka, i kvalitet i kvantitet, ali u ovim godinama ... iskustvo govori da nije moguce. Danas djecu imaju samo oni koji su maksimalno prilagodjeni i sposobni za svakakve gadosti. Sto manje u glavi i karakteru, to vise uspjeha. S moje tacke gledista, zemlja je prazna i moze se naseliti velikim brojem ljudi.
 
Moderni ljudi su ekstremi

......................................
Hemafroditi su osobe koje imaju odlike dva pola, dva polna organa penis i vaginu, androgeni su ljudi koji su mix 2 licnosti u ekstremu, a moderni ljudi oni zdravi se identifikuju sa jednim rodom, samo su sirokih shvatanja pa nekada nekome stavovi nisu tipicni za rod kom pripadaju. Neki muskarac recimo ceni zene kao sebi ravne, oproba se mozda u baletu, zena se oproba u vojsci, fudbalu, ali i dalje zive kao zena ili muskarac i uvazavaju i postuju potrebe suprotnog pola. Trans, androgeni i hemafroditi su ljudi kojima je nekada potrebna hiruska intervencija ili psiholoska pomoc, ali su ok ljudi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hemafroditi su osobe koje imaju odlike dva pola, dva polna organa penis i vaginu, androgeni su ljudi koji su mix 2 licnosti u ekstremu, a moderni ljudi oni zdravi se identifikuju sa jednim rodom, samo su sirokih shvatanja pa nekada nekome stavovi nisu tipicni za rod kom pripadaju. Neki muskarac recimo ceni zene kao sebi ravne, oproba se mozda u baletu, zena se oproba u vojsci, fudbalu, ali i dalje zive kao zena ili muskarac i uvazavaju i postuju potrebe suprotnog pola. Trans, androgeni i hemafroditi su ljudi kojima je nekada potrebna hiruska intervencija ili psiholoska pomoc, ali su ok ljudi.
Lafi, ja sam.se shalila : D
 

Back
Top