Kolege sa Pravnog fakulteta...

Ja sam malo vise i naginjala da izaberem Labusa, jer kazu da je Aleksandra promenljivog raspolozenja.
Biracu njega, hvala ti puno na pomoci :D
Reci mi samo, grafike da crtam ne treba, ali pretpostavljam da ih treba objasniti, jer ima lekcija koje se svode na to, koliko detaljno moram da mu objasnjavam, jel trazi tu preciznost u izrazavanju?
 
Ja sam malo vise i naginjala da izaberem Labusa, jer kazu da je Aleksandra promenljivog raspolozenja.
Biracu njega, hvala ti puno na pomoci :D
Reci mi samo, grafike da crtam ne treba, ali pretpostavljam da ih treba objasniti, jer ima lekcija koje se svode na to, koliko detaljno moram da mu objasnjavam, jel trazi tu preciznost u izrazavanju?

Mislim da je Labus pun pogodak, hehe:D
Ne trazi preciznost u izrazavanju, pricas svojim recima, bitno da vidi da si skapirala lekciju;)
Tamo gde lekcija zavisi od grafika, ti to nauci da objasnis, ne od reci do reci, nego onako- da znas o cemu pricas i bice ok ;)
 
Професор Бујуклић Жика није строг, ни приближно томе. Он је човек који испредаје од корице до корице, и то не једном него више пута, човек који долази суботом на предавања да студенти не би морали сами да прелазе градиво, и то исто још једном говори на вежбама. Он пита ништа више од онога што предаје, ништа што није рекао сигурно неће тражити! Значи на вежбе обавезно, предавања исто тако, много значе, нећете ни осетити овај предмет ако то урадите и добићете не 6, него 10. Ето, то је савет за будуће студенте прве године.
 
Професор Бујуклић Жика није строг, ни приближно томе. Он је човек који испредаје од корице до корице, и то не једном него више пута, човек који долази суботом на предавања да студенти не би морали сами да прелазе градиво, и то исто још једном говори на вежбама. Он пита ништа више од онога што предаје, ништа што није рекао сигурно неће тражити! Значи на вежбе обавезно, предавања исто тако, много значе, нећете ни осетити овај предмет ако то урадите и добићете не 6, него 10. Ето, то је савет за будуће студенте прве године.

To mozes da napises kao svoje subjektivno glediste.
Meni Zika nije odgovarao kao predavac ni ispitivac... Jednostavno, krene da prica neku pricu koja nema ni pocetak ni kraj.. Ne volim to..
Ono sto ja mogu da kazem jeste da svako treba dobro da se posveti ovom predmetu, da ne uci napamet nego sa razumevanjem i postici se zeljeni rezultat.
 
Професор Бујуклић Жика није строг, ни приближно томе. Он је човек који испредаје од корице до корице, и то не једном него више пута, човек који долази суботом на предавања да студенти не би морали сами да прелазе градиво, и то исто још једном говори на вежбама. Он пита ништа више од онога што предаје, ништа што није рекао сигурно неће тражити! Значи на вежбе обавезно, предавања исто тако, много значе, нећете ни осетити овај предмет ако то урадите и добићете не 6, него 10. Ето, то је савет за будуће студенте прве године.

Da, nije loš Žika, ja sam položio kod njega, mada mu zameram što na predavanjima i vežbama nekada voli dok predaje da skače sa oblasti na oblast, ne predaje baš redom nego tipa predaje prvih 40 stranica pa skoči negde tamo na neku drugu oblast u sredini knjige pa se vrati nazad što ume malo da zbuni, al to je verovatno zato što hoće da povezujemo neke oblasti, pojmove i lekcije koje su razbacane po knjizi što upravo i čini ovaj predmet jednim od težih u prvoj godini. Inače ispit kod njega je kao usmeni test, pop pitanja i kratki odgovori što je meni u principu lakše nego kad moram sad na ispitna pitanja da besedim po pola sata.
 
Upisujem ove godine i htela bih da pitam,sto se tice prijemnog ispita, da li ova pitanja iz prirucnika zaista i budu na ispitu? xD Ucim i iz knjiga,naravno, ali,,ako neko moze da mi kaze kakav je tacno bio prijemni, kakvi su obicno, i to da li bude iz prirucnika?? 'fala unapred :)
 
Znači, i dalje u svim ispitnim rokovima može da se prijavi više ispita (i uslovno) jedino u aprilskom može samo jedan? :think:
Pitam - da ne skitam ;)

Pitam se kako ćemo se snaći oko elektronskih prijava... :aha:
Nadam se da će nam posle treće sve postati rutinsko i jednostavno :aha: Da li neko to već koristi, da mi iz prakse objasni kako funkcioniše? ;)
 
Poslednja izmena:
Drage kolege da li mi mozete reci kakav je ispit kod Natase Delic?Dakle šta pita,ima li nešto što se izbacuje,ohrabrite me da odem na ispit,pošto sve što sam do sad čuo je da žena jede malu decu,a ne deluje mi tako,pa ako neko zna nešto više,molim vas da mi napiše...

Ja sam pala kod nje, pala sam na pismenom ;) Taj pismeni nije tezak, isti je kao i kod svih profesora, nego, eto..
Na usmenom dosta obara, stroga je bila, bar tog dana, jer sam ja ostala na ispitu, cisto da vidim kakva ce biti prolaznost..
Uci se po ispitnim pitanjma..
P.S. Naravno da treba da izadjes na ispit, jer nikad ne znas kakva ces pitanja dobiti ;)
 

Back
Top