Kolege sa Pravnog fakulteta...

pa pogledaj na sajtu kad su mu konsultacije a ako ti nije hitno, vidi kad su mu termini ispita

Potreban mi je da mi da potpis sa vezbi (rekla mi prof. Kolakovicka da uzmem od njega, jer ona nije stigla da mi da), a pise mu da su mu konsultacije u petak- a ja se brinem da mozda to nije promenjeno, pa da ne dobijem potpis, jer nemam kad posle (pocinje rok), a ne znam da li bi mi dao kad bi otisla kod njega u termin kad ima ispite?
 
Iko? Da li ce biti dovoljno opravdanje da mi da potpis?

Ne znam ja sta da ti kazem...
Pretpostavljam da je na pocetku semestra rekla koji uslovi treba da se ostvare za dobijanje potpisa- kod nas je bilo dva kolokv i onaj velikiiii papir sa obligacijama...
Ali, stvarno ne znam kakva je situacija trenutno..
Mada, realno, mislim da mozes da dobijes potpis od nje, odes u kabinet i potrazis...
SRECNO U SVAKOM SLUCAJU!z:poz:
 
Hvala ti na odgovoru z:)
Mislim da nije nista pominjala na pocetku, u cetvrtak imam cas na kojem ce da deli potpise, nadam se da cu i ja dobiti. Inace bila sam na svakom casu, uradila i hamer, jedino sam bila sprecena da dodjem na ovaj treci kolokvijum. Cula sam kao da je taj kolokvijum uslov za potpis. Ja sam mislila da ako ne dodjes na kolokvijum da se to racuna kao da si dobio 1 a ne kao uslov za potpis.
 
Hvala ti na odgovoru z:)
Mislim da nije nista pominjala na pocetku, u cetvrtak imam cas na kojem ce da deli potpise, nadam se da cu i ja dobiti. Inace bila sam na svakom casu, uradila i hamer, jedino sam bila sprecena da dodjem na ovaj treci kolokvijum. Cula sam kao da je taj kolokvijum uslov za potpis. Ja sam mislila da ako ne dodjes na kolokvijum da se to racuna kao da si dobio 1 a ne kao uslov za potpis.

Nema na cemu!
Nadam se da ces se izvuci..
Ono sto moras znati- ako prof kaze da su potrebna tri kolokvijuma, to znaci da dodjes na sva tri, pa makar samo da ih potpises- a to sto samo potpises, oznacava 1 sa kolokvijuma, oni ne vaze te nedolaske na kolokvijum, to ti moze samo otezati situaciju!!
 
Ajoj, pa izgleda da ga onda necu moci dobiti z:(. Sta se desava ako ne dobijes potpis, da li se onda pise neka molba ili tako nesto?
1. Mozda ga i dobijes, mozda bude guzva, pa ona ni ne bude vodila racuna...
2. Zamalo i ja da ne dobijem potpis (sa vezbi iz trece god), ali sam se izvukla... Da, pise se molba i dekan ti to odobri, vidi na nekoj od prethodnih stranica ovde i meni je jedna kolegenica objasnjavala (ukratko- dekan odobrava svima taj potpis, moze cak i on da ti se potpise, tako da se sekiraj)
 
1. Da li je pitanje "Pravni transplanti od Starog do Novog veka izbaceno?
2. Sta se podrazumeva pod pitanjem "Sinovi i cerke u pravima Starog i Srednjeg veka? Da li samo naslednopravni polozaj ili jos nesto?
3. Koji su pravni i politicki akti doneti pod uticajem prirodnopravne skole (osim Code civil, Deklaracija o nezavisnosti, Deklaracija o pravima coveka i gradjanina i Ustav SAD iz 1787)?

Ajde molim vas odgovorite, hitno je, za par dana polazem!
 
1. Da li je pitanje "Pravni transplanti od Starog do Novog veka izbaceno?
2. Sta se podrazumeva pod pitanjem "Sinovi i cerke u pravima Starog i Srednjeg veka? Da li samo naslednopravni polozaj ili jos nesto?
3. Koji su pravni i politicki akti doneti pod uticajem prirodnopravne skole (osim Code civil, Deklaracija o nezavisnosti, Deklaracija o pravima coveka i gradjanina i Ustav SAD iz 1787)?

Ajde molim vas odgovorite, hitno je, za par dana polazem!

Cudno mi je da nema prvaka koji bi znali odg na tvoja pitanja, ja ne mogu mnogo da ti pomognem, dakle
1. Ne znam (meni nesto nije poznato da sam ucila to)
2. Prvenstveno se misli na naslednopravni polozaj (mislim da nista vise nije potrebno)
3. Mislim da ti je dovoljno i to da navedes i usput objasnis (ali, ja nemam knjigu da bih ti detaljnije pomogla)
 
Cudno mi je da nema prvaka koji bi znali odg na tvoja pitanja, ja ne mogu mnogo da ti pomognem, dakle
1. Ne znam (meni nesto nije poznato da sam ucila to)
2. Prvenstveno se misli na naslednopravni polozaj (mislim da nista vise nije potrebno)
3. Mislim da ti je dovoljno i to da navedes i usput objasnis (ali, ja nemam knjigu da bih ti detaljnije pomogla)

Hvala puno! :D
 

Back
Top