KOJI ZNAK JE PO VAMA UBEDLJIVO NAJBOLJI

Poznajem dovoljno strelceva i ovnova. :p Najbolje prijateljice i prijatelji su mi u tim znakovima. :) A i oba znaka me privlace kao partneri.
Dopada mi se snaga i nesputanost kojom odisu. Imam utisak da jedan ovan ili jedan strelac, bez obzira da li se radi o muskarcu ili devojci, nikada nece "pasti". Njih zivot ne moze "pojesti" lako (i ako su skloni igranju sa alkoholom) kao sto je to slucaj sa nekim drugim slabijim znakovima.
 
Poznajem dovoljno strelceva i ovnova. :p Najbolje prijateljice i prijatelji su mi u tim znakovima. :) A i oba znaka me privlace kao partneri.
Dopada mi se snaga i nesputanost kojom odisu. Imam utisak da jedan ovan ili jedan strelac, bez obzira da li se radi o muskarcu ili devojci, nikada nece "pasti". Njih zivot ne moze "pojesti" lako (i ako su skloni igranju sa alkoholom) kao sto je to slucaj sa nekim drugim slabijim znakovima.

pa dobro,oba znaka su vatra,samo su ovnovi mnogo zaguljeni,ako znash shta time hocu da kazhem...chesto i na svoju shtetu...
i veruj mi,svaki chovek ima tachku pucanja,to sa horoskopom nema veze...:cool:
ali ok,mogu da se slozhim da je tvoj post na mestu! :ok:
 
Svaki znak, generalno manje više, nosi neke odlike svoga znaka, i već postovah, ali nekako kroz život, videh da su zemljani najstabilniji definitivno u tom nekom intelektualnom smislu, ali i da su duboko posesivni, mada se dobro razumem sa njima, jer i ja malo snažnije volim, pa mi to ne smeta, čak mi i nekako šašavo interesantno , jer su straaaaaaaašno harizmatični, dok meni, kao vazdušnom znaku, izuzetno prijaju i vatreni. Oni nekako raspale maštu u meni, večito su vedri, ozareni, i strašno me zaintrigiraju. I strašno su dobri prijatelji, takodje, isto tako požrtvovani. Imala sam drugačije mišljenje, ali naprosto kroz život, tako se ispostavilo i strefilo.
Svaki znak ima nesto pozitivno i nesto negativno.Tema je po meni presiroka,jer prvo moramo definisati sta znaci u tom kontekstu najbolji znak.U cemu najbolji,za koga najbolji?Moj znak je ovan,i to onaj knjiski primer.Ne podnosim se sa skorpijama i blizancima,namirisem ih na kilometar i isisaju mi svu pozitivnu energiju.To ne znaci da su ti znakovi sami po sebi najgori zato sto ih ja ne podnosim,samo tako reagujem na osobe u tom znaku.Pokusala sam se drziti sa skorpijom,majkom cerkine drugarice,i taman kad sam sbe ubedila da mi je teorija pogresna,ujede me skorpija onako s ledja.Ribe su mi depresivne i to mojoj pozitivi ne odgovara,jer ovan lako prosipa svoju pozitivnu energiju,a jos llakse upije tudju negativu.Sa bikovima imam korektan odnos i sa jarcevima,vodolije mi takodje prijaju,device su mi za moj temperament i previse blage i nekako providne,vage-ok,strelcevi i lavovi mi ne smetaju i imam par prijatelja i dobar odnos sa njima.
 
svako istice svoj znak kao najbolji :zcepanje:
Ja sam strelac i istacicu osobine znakova koji mi se dopadaju
NAJBOLJI u mom slucaju su RIBE
nekako sam okruzena sa njima kao najbliskijima ..lako se uklapamo i ulivaju mi poverenje
Volim i BIKOVE i njihov hedonizam, Skjorpije su mi ok, jer im se divim.
VODOLIJE I BLIZANCE treba imati u blizini, sa njima je sve lako i leprsavo.
verovatno svi vec znate onaj tekst SVI HOROSKOPSKI ZNACI ZAGLAVLJENI U LIFTU :)) pa iz njega se moze
izvuci koji je znak tu najbolji

SVI HOROSKOPSKI ZNACI ZAGLAVLJENI U LIFTU

Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Medjutim, lift se zaustavlja izmedju dva sprata. Evo kako su reagovali.

RAK: - Sta mu bi?
BLIZANCI: - Opa, zaglavljeni smo!
LAV: - Ma hajde, komsija, sta to pricate! Slucajno je stao.
DEVICA: - Jaoj, gde bas sada!
OVAN: - Da vidimo sta je (pritiska dugmice).
SKORPIJA: - Hej, komsija, nemojte tako jako!
OVAN: - Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i cekamo?
VAGA: - Komsija, smirite se! Nije vreme za svadju!
DEVICA: - A to sto smo zaglavljeni - nikom nista. Znate li koji posao mene ceka?
JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto sto stvaramo paniku, hajde da uradimo ono sto treba!
VODOLIJA: - Tako je. Mora da postoji dezurni majstor. Komsija, pritisnite crveno dugme, molim.
BLIZANCI: - Naravno. Ne reaguje. Opa, bice veselo!
RIBE: - Vidi ti njega! Njemu je cak i zabavno!
STRELAC: - Sto da ne? Necemo valjda da kukamo?

LAV: - Slusajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat?
VODOLIJA: - Taj sam, ali jos ne mogu da vidim sta je najbolje uraditi.
BIK: - Ne bih da se salim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje.
OVAN: - Ma nemojte! Mislite da cu celu noc sedeti ovde? Ako nece milom, onda ce silom (pocinje da sutira vrata).
VAGA: - Komsija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno!
SKORPIJA: - Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska u glavi.
OVAN: - Slusaj ti, bitango jedna! Ako zelis da razgovaras sa mnom, treba da se ponasas kao prema pametnijem od sebe.
SKORPIJA: - S tobom mogu da popricam i na jedan poseban nacin, a ako zelis, mozemo i ovde u liftu.

LAV: - Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponasanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i zelim da me dobro saslusate. Prvo, smirite se!
RAK: - Kako da se smirimo? Evo, vec pola sata stojimo ovde bespomocni.
DEVICA: - Tako je! Uopste nismo svesni toga sta sve moze da nam se desi.
SKORPIJA: - Vi radite sta hocete, ali ja vise ne mogu da izdrzim. Moram da zapalim cigaretu. RAK: - Jaoj, nemojte samo to! Ugusicemo se covece!
DEVICA: - Potrazite otvor za ventilaciju, ovde vise ne moze da se dise!

OVAN: - Ma dajte da probam jos jednom!
SVI SEM STRELCA: - Ne!
STRELAC: - Slazem se sa komsijom Ovnom. Ako sutiranjem odvalimo vrata lifta, mozemo da se spustimo sprat nize i da izadjemo iz lifta.
JARAC: - Nemojte, komsija! To ne dolazi u obzir.
RIBE: - Tako je! Ko zna sta bi sve moglo da nam se desi dok se spustamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta.
VAGA: - Komsija, sta vi mislite o ovome?
BIK: - Mene pitate?
VAGA: - Da. Vidim da stojite mrtvi hladni.
BIK: - Mene nista ne pitajte. Sada je vreme rucku (vadi sendvic). Kad se najedem, onda cu da razmiljam o liftu.
LAV: - Nemoguce! Bas sada ste gladni?
BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmisljam o teskim stvarima.

BLIZANCI: - Sto se brinete? Imam karte za igranje, pa mozemo da odigramo partiju. Da delim?
RAK: - Vi niste normalni!
JARAC: - Komsija, posto ste sredili sendvic, a rekoste da imate resenje, da cujem.
BIK: - Resenje je jednostavno, cekacemo dok ne stigne struja.
(Lift pocinje da se trese.)
RAK, DEVICA I RIBE: - Jaoj, sta je ovo?
BLIZANCI I STRELAC: - Pocinje prava zabava!
VODOLIJA: - Nasim mukama je dosao kraj - stigla je struja.
STRELAC: - Sada cemo da izadjemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

_________________
156349_457259184327287_651693941_n.jpg
 
Poznajem dovoljno strelceva i ovnova. :p Najbolje prijateljice i prijatelji su mi u tim znakovima. :) A i oba znaka me privlace kao partneri.
Dopada mi se snaga i nesputanost kojom odisu. Imam utisak da jedan ovan ili jedan strelac, bez obzira da li se radi o muskarcu ili devojci, nikada nece "pasti". Njih zivot ne moze "pojesti" lako (i ako su skloni igranju sa alkoholom) kao sto je to slucaj sa nekim drugim slabijim znakovima.

Strelcevi hoce da popiju, vatri treba dizanje. Ali bar ne piju brlju poput nekih drugih znakova, da ih ne navodimo.
 
Ima vise natalnih. Zanimljiva je karta treceg Rajha iz 1933 - Mesec u najgorem polju zajedno sa Uranom. Strada narod, pucanje na svom frontovima, rusi se i telo i psiha. Deseto jako, dolaze do vlasti ali Saturn daje visinu ali poput Plutona kasnije srusi i odvuce u ambis. Pivo, gledajuci po zadnjoj karti iz 1990 vidi se sklonost kolicini - Mesec u Ribama ali polozen u deveto ublazava, posledice se same saniraju. To znaci pivo je dobro, nema mamurluka :lol: Kada su poceli i samu istoriju bavarskog treba gledati u ranijim, narocito period industrijske revolucije.

Podznak Lav Jupiter na Asc

http://www.astrologyweekly.com/countries/germany.php
 

Back
Top