Koji ruz za usne???

goldfish

Veoma poznat
Poruka
12.991
Dakle, drage dame, koji ruz preporucujete (koristite) za izuzetno suve usne, koje zahtevaju intezivniju negu? Probala sam vise hiljada :lol: razlicitih hidratantnih, hranljivih, i kakvih sve ne jos ruzeva, ali me interesuje vase iskustvo. Koji je naj naj ruz za suve usne (suva koza)?
Ako ne postoji odgovarajuci ruz, postoji li neki spec. sjaj?
Piling radim redovno. Svakodnevno, bez izuzetka, koristim neki balzam za usne (sve sam ih probala) i bez toga ne bih mogla da zivim, a hidrantni ruzevi koje sam do sada isprobala nisu mi pomogli. :roll:
Izbegavam ruzeve u poslednje vreme, ali zaista postoje prilike kad jednosatvno bez ruza ne mozes. :cry:
Thanxxx
 
ne sjaj nego neki hidratantni
evo ja predlazem absolue od lancome,usne ostaju mekane a boja je postojana
zatim kiss kiss od guerlain malo manje hidratantan ali je dobar
i hydrabase od chanel,kao sto mu ime kaze,al meni se boje od chanel ne svidjaju preterano
radim u parfimeriji pa sam isprobala sve sto je na trzistu(sto mi prodajemo naravno)
 
најбоље да се не ослањаш на кармин да ти да негу... мој савет је од Dr Hauschka lip balm

а за прву помоћ намажи борогал крему испод кармина... када се мало упије, онда се шминкај
 
иначе од кармина допада ми се Givenchy Light i od Clinique-a неки исто транспарентни кармини, доста масни.... али оно прво што сам споменула је супееер
препоручујем
 
I ja sam skoro pa odustala od korištenja ruževa takođe imam izrazito i uvek suve usne:-? . I sjajeve retko koristim, uvek - labello pearl&shine:-) .
Ako baš stavim ruž, uvek ga mažem preko nečega (ili kreme ili labela); ili olovku mažem preko nečega od ta dva; ona jpoš više suši, ali duže stoji. pošto je to svake prestupne, može da se podnese:razz:

Sad sam dobila babele sjaj i diiivaan mi je:smile: Lepo se sija i divno miriše na jagodu
Hvala Betty, hvala, hvala, hvala:razz: :razz: :razz:
 
И ја имам исти проблем. Прочитала сам да је добро усне мазати маслиновим уљем, пре спавања а и можеш пар минута пре шминкања, видећеш, јако брзо се упије. Добро је и да се уради пилинг, да се склони та сува кожа, са кашичицом меда и мало соде бикарбоне, намажеш, пустиш да одстоји пар минута и благо потрљаш. После стави уље. Мени је помогло.
А за кармин не знам да ти кажем, углавном користим Авон-ове, а оне нису баш нешто екстра квалитета.
 
I ja radim piling, ali posle kupanja samo peškirom... Onda ih isto odmah namažem. Važno je pre stavljanja ruža ukloniti svu tu suvu kožu viška.

Probaću baš maslinovo ulje:smile:
Stvarno u poslednje vreme baš čujem dosta korisnih saveta na ovom forumu:smile:
 
goldfish:
hvala na savetima drage dame, da probam jos to sa maslinovim uljem, sve ostalo sam probala

Ma..samo SEVENTEEN tecni krmini....oni imaju trojako dejstvo....
i hrane usne, i daju odredjenu boju, i + sjaj....
ma extra.....
od kada ga koristim..(tecni puder-koji je postojan i hrani kozu, maskaru-koja mojim svetlim i osetljivim ocima prija, senkeeee u milion nijansi, krema protiv borica..) prestala sam sa bilo cime drugim da experimetisem... ;-)
trust me ....;-)
 

Back
Top