Koji mob Vivo, Honor, Realme

Imam Realme 6s kao jedan od dva mobitela.

Odličan.
Screenshot_2022-08-17-09-54-23-58_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg


Takodje Realme, ja sam prezadovoljan...
 
Razmišljam o kupovini novog moba u Yettelu najverovatnije. Izbor je
Vivo y 21 s
Honor 7 x

Realme C21Y


Ako imate neki drugi u ponudi kod istog ili prelazak za bolju ponudu u A1 recite slobodno biću zahvalan. Hvala unapred, pozdrav! 🙂🍻
Све зависи за чега мислиш све да га користиш и колика је цена.
Honor 7 x модел из 2017-те године?
Vivo y 21 s има бољи процесор (MediaTek Helio P35) од Realme 21 c на коме је баш јефтин процесор (Unisoc T610).
У суштини, оба процесора крајње скоромна! Дисплеји готово идентични као и камере. По осталим параметрима такође слични. Vivo y 21 има мало боље резултате на Antutu, 205.000 у односу на 196.000 на Realme C21Y. Оба телефона имају 4гб рама у верзији са 64гб рома.
То је оно у најкраћем са техничке стране. На теби је да одабереш.
Телефони спадајуу нижи ранг квалитета.
 
Honor je od marta ove godine.

Realme otpada ima malo mem. Koristim Moto one action sa 128 i neću da idem na mob sa manje. Vivo i Honor imaju toliko. Ne znam kakav je Honor od kad se rastao sa Huaweijem. Imao sam pre ovog Honor 8 Lite i bio je vrh, al sa jadnih 16 gb i izdržao tri godine.
 
Jos jedno pitanje pre kupovine i bezanja iz Yettela.

Da li da uzmem Honor od ove godine x7 ili neki od par Vivo Y modela koji su stari godinu dana?

Pitam kasnije za dve godine zbog prodaje da se jos vise smanji cena ako je , verovatno, jos sad pala u odnosu kad se pojavio.
 
Da se nadovezem na pricu-mojih "5 centi"-ja imam Realme 8 i iskreno-interface ko god sta pricao-nije ni za prismrdeti Xiaomijevom MIUI! Drugo-ekran iako je kao AMOLED-nema sanse da prikaze koliko toliko verne boje, naime u PRO modu-slika kako-god da namestim bude KATASTROFA! > I nema sva podesavanja-tek u zivopisnom rezimu uz neka podesavanja je malo bolje-ali nije to- TO! Za realme 8 nema teme?? Itd. itd. MIUI je 10 u glavu za ovo. Dobre strane su-senzor blizine dobro radi, baterija drzi OK, solidan zvuk kod snimanja videa(sam video je onako, OK ima 4K 30 FPS) fotke previse izostrene i prezasicene. Sve u svemu-mozda malo kao stabilniji nedgo Xiaomi ali isto tako-siromasniji UI! Nemojte biti u zabludi!
 
Da se nadovezem na pricu-mojih "5 centi"-ja imam Realme 8 i iskreno-interface ko god sta pricao-nije ni za prismrdeti Xiaomijevom MIUI! Drugo-ekran iako je kao AMOLED-nema sanse da prikaze koliko toliko verne boje, naime u PRO modu-slika kako-god da namestim bude KATASTROFA! > I nema sva podesavanja-tek u zivopisnom rezimu uz neka podesavanja je malo bolje-ali nije to- TO! Za realme 8 nema teme?? Itd. itd. MIUI je 10 u glavu za ovo. Dobre strane su-senzor blizine dobro radi, baterija drzi OK, solidan zvuk kod snimanja videa(sam video je onako, OK ima 4K 30 FPS) fotke previse izostrene i prezasicene. Sve u svemu-mozda malo kao stabilniji nedgo Xiaomi ali isto tako-siromasniji UI! Nemojte biti u zabludi!
Hvala na ovom. Ja merkam neki Realme, Vivo, Honor, mozda, Huawei.
 

Back
Top