• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koji mob Vivo, Honor, Realme

Trust no one

U prolazu
Poruka
23.681
Imam Realme 6s kao jedan od dva mobitela.

Odličan.
Screenshot_2022-08-17-09-54-23-58_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Takodje Realme, ja sam prezadovoljan...

zx16

Elita
Poruka
15.595
Razmišljam o kupovini novog moba u Yettelu najverovatnije. Izbor je
Vivo y 21 s
Honor 7 x

Realme C21Y

Ako imate neki drugi u ponudi kod istog ili prelazak za bolju ponudu u A1 recite slobodno biću zahvalan. Hvala unapred, pozdrav! 🙂🍻
Све зависи за чега мислиш све да га користиш и колика је цена.
Honor 7 x модел из 2017-те године?
Vivo y 21 s има бољи процесор (MediaTek Helio P35) од Realme 21 c на коме је баш јефтин процесор (Unisoc T610).
У суштини, оба процесора крајње скоромна! Дисплеји готово идентични као и камере. По осталим параметрима такође слични. Vivo y 21 има мало боље резултате на Antutu, 205.000 у односу на 196.000 на Realme C21Y. Оба телефона имају 4гб рама у верзији са 64гб рома.
То је оно у најкраћем са техничке стране. На теби је да одабереш.
Телефони спадајуу нижи ранг квалитета.

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.333
Honor je od marta ove godine.

Realme otpada ima malo mem. Koristim Moto one action sa 128 i neću da idem na mob sa manje. Vivo i Honor imaju toliko. Ne znam kakav je Honor od kad se rastao sa Huaweijem. Imao sam pre ovog Honor 8 Lite i bio je vrh, al sa jadnih 16 gb i izdržao tri godine.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.