koji me q... to pitas?

Ali vidi razlike....pitaju: koliko si ih IMALA do sada, ne koliko njih te je IMALO do sada.
To pitaju neiskusni koji bi teli da na suFtilan način saznaju koliko će se izbrukati tokom sexa i dobiju potvrdu da su velike baye pred ženom koja teško daje :mrgreen:
 
da li odgovorite iskreno kad vas trenutna ljubav pita "SA KOLIKO SI IH BILA PRE MENE?" Sto nas to uopste pitaju, kad uglavnom ne zele da cuju iskren odgovor? Sta je danas premalo/previse partnera?
ne odgovaram na takva pitanja, a mislim da ih danas retko ko postavlja, ili mozda gresim:think:
nista nije ni malo ni previse ako to odgovara konkretnoj osobi, nema tu pravila...:D
 
Poslednja izmena:
Ali vidi razlike....pitaju: koliko si ih IMALA do sada, ne koliko njih te je IMALO do sada.
To pitaju neiskusni koji bi teli da na suFtilan način saznaju koliko će se izbrukati tokom sexa i dobiju potvrdu da su velike baye pred ženom koja teško daje :mrgreen:

:lol:
Ne, to pitaju ISKUSNI, koji na suptilan nacin pokazuju da misle da su zene ravnopravne sa muskarcima u "imanju", a time joj i pomalo laskaju, aludirajuci da su svesni da doticnu jos niko nije "imao" vec je ona "imala"....
 
da li odgovorite iskreno kad vas trenutna ljubav pita "SA KOLIKO SI IH BILA PRE MENE?" Sto nas to uopste pitaju, kad uglavnom ne zele da cuju iskren odgovor? Sta je danas premalo/previse partnera?

Ja sam to pitala sve svoje momke, i svaki mi je odgovorio. Da li su lagali, to ne znam, sada to vise i nije vazno.
Pitali su i oni mene, ali ni jedam na nacin koji si ti navela...
E sad, ja kada sam pitala, mene nije zanimalo sa koliko su zena oni spavali, da li je to jedna prije mene, dvanaest, dvadeset pet... to mi nije bilo bitno, koliko zelja da saznam kakva sam ja u odnosu na te zene.
Tako da veliko interesovanje za tim da neki momak sazna tacnu brojku, meni ne govori da tim zeli mene svrstati u grupu cednih svetica ili kurvi, vec sebe da uklopi na skali kvaliteta.
Tako da to govori o nekoj dozi nesigurnosti u svoje ljubavnicke sposobnosti i znanje.
I pitanje je primjereno jedino mladjoj dobi... mislim da je izlisno pitati zenu u cetrdesetim sa koliko je njih spavala... jer ako je imalo pametna, nije kopnila nezadovoljena... kao da je pitas da li i dalje gaji osjecanja prema svom prvom muskarcu i da li ju je boljelo pri prvom sexu, totalno nebitno za nekoga ko je pregazio dobar dio zivota...
 
Ja sam to pitala sve svoje momke, i svaki mi je odgovorio. Da li su lagali, to ne znam, sada to vise i nije vazno.
Pitali su i oni mene, ali ni jedam na nacin koji si ti navela...
E sad, ja kada sam pitala, mene nije zanimalo sa koliko su zena oni spavali, da li je to jedna prije mene, dvanaest, dvadeset pet... to mi nije bilo bitno, koliko zelja da saznam kakva sam ja u odnosu na te zene.
Tako da veliko interesovanje za tim da neki momak sazna tacnu brojku, meni ne govori da tim zeli mene svrstati u grupu cednih svetica ili kurvi, vec sebe da uklopi na skali kvaliteta.
Tako da to govori o nekoj dozi nesigurnosti u svoje ljubavnicke sposobnosti i znanje.
I pitanje je primjereno jedino mladjoj dobi... mislim da je izlisno pitati zenu u cetrdesetim sa koliko je njih spavala... jer ako je imalo pametna, nije kopnila nezadovoljena... kao da je pitas da li i dalje gaji osjecanja prema svom prvom muskarcu i da li ju je boljelo pri prvom sexu, totalno nebitno za nekoga ko je pregazio dobar dio zivota...

:klap::klap::klap:
 

Ма јок, требало би да буде срећан што је она жена богата искуством, што је и он успео да се убаци на листу, што не купује мачку у џаку, зна одмах шта добија, јасно му да ће га она дивље посједовати... ;)
А сад, што је рабљена поприлично...и то има предности, није више под гаранцијом, а у возном је стању...
Их, бре, има предности колико оћеш! :brus:
 
Jja nikad ne pitam takve gluposti u vezi, pre me zanima koliko je imao ozbiljnih veza a ne koliko ih je kressnuo. Posto sam shvatila da dobar jebach postajes u dugim vezama, nauce te zene sve, a ovo kres varijante tu svako gleda svoje dupe pa tu tip nece nista nauciti kako da ugodi zeni, nego sebi.
 
da li odgovorite iskreno kad vas trenutna ljubav pita "SA KOLIKO SI IH BILA PRE MENE?" Sto nas to uopste pitaju, kad uglavnom ne zele da cuju iskren odgovor? Sta je danas premalo/previse partnera?



Nikad nisam postavio ovo pitanje. Prvo, mislim da je neumesno, a drugo, bolje da ne znam ako je previše. :mrgreen:

Važnije mi je da dok je sa mnom nema ništa istovremeno sa strane. :lol:
 

Back
Top