koji me q... to pitas?

da li odgovorite iskreno kad vas trenutna ljubav pita "SA KOLIKO SI IH BILA PRE MENE?" Sto nas to uopste pitaju, kad uglavnom ne zele da cuju iskren odgovor? Sta je danas premalo/previse partnera?

Možda se plaše zaraze... ima tih nekih ebola, hepatitisa, antraksa, trista čuda... a svako se sa svakim sašiva... opreza nikad dosta... nisu profi cave uzalud usvojile običaj neljubljenja sa mušterijama...
 
ne secam se kad sam posl. put cula to pitanje

izgleda je izašlo iz mode.. :lol:

više to nikoga nije briga.. sex je manje tabu nego što je bio, svi prihvatamo činjenicu da su naši partneri imali nekoga pre nas i ako ne vuče neku boleštinu sa sobom, sve je ok.. broj je tu najmanje važan..

e sad nakon što sam ovo napisala skontala sam da ustvari neki od nas više ne čuju to pitanje jer je ono bitno samo klincima koji su nesigurni u sebe i žele da budu što uvereniji u to da će biti najbolji, pa im je bitno brojčano stanje konkurencije.. :lol:
 
izgleda je izašlo iz mode.. :lol:

više to nikoga nije briga.. sex je manje tabu nego što je bio, svi prihvatamo činjenicu da su naši partneri imali nekoga pre nas i ako ne vuče neku boleštinu sa sobom, sve je ok.. broj je tu najmanje važan..

e sad nakon što sam ovo napisala skontala sam da ustvari neki od nas više ne čuju to pitanje jer je ono bitno samo klincima koji su nesigurni u sebe i žele da budu što uvereniji u to da će biti najbolji, pa im je bitno brojčano stanje konkurencije.. :lol:
ja pitam.
uvek.
pitao sam i sadašnju.
ali, valjda je to u redu, neiskusan sam i nesiguran, šta ću.
više od samog odgovora, o njoj mi kaže reakcija na pitanje.
 

Back
Top