Koji lik sa foruma zavređuje tvoju pažnju? : )

Shinoda:
spring_storm:
Shinoda:
spring_storm:
i evo jos jedne teme gde cete da se ulizujete vasim omiljenim likovima sa foruma... :roll:
Storm ako ces da seresh po temama po ceo dan ukloni se vise sa foruma ili popij nesto za smirenje! :evil:
Zaista me mrzi sad da navodim, stvarno vas ima mnogo! :oops:

Sta je to sa tobom ? :shock: mislila sam za tebe da si normalan, a sada si ovim komentarom pokvario utisak.
:lol:
To sam i ja mislio za tebe,ali preterujesh... :cry:
U vise navrata sam te zatekao kako neminovno kritikujes i pljujes po svim zivima...zasto?

Takvi nesrecnici kao sto si ti nemaju nikakvo pravo da sude o tome sta je normalno, a sta nije... To sto ja kritikujem i treba da se kritikuje, jer za bolje i nije :)
 
cLick - OR - Die:
Shag Ivory:
Ja izbegavam ovakve topike, jer ako slucajno nekoga ispustis da nabrojis, uvredice se, to je neminovno...
Ako navedem muske nikove - izgledace kao da im se udvaram... ako navedem zenske - izgleda kao da im podilazim... Yebotteeeee... zayebana stvar. :roll:

Nije zayebata stvar nego zheli$ da bude$ dobra celom svetu i da svima ugodi$, a to nikako ne valja. Nije prirodno da te svi vole, a ni ti ne mozhe$ voleti sve. Upa$ce$ lako u nervozu i depresiju ako zheli$ da bude$ dobra svima i sa svima. Pokazhi im ponekad djon da vide koji broj cipela nosi$

Nisam bwe nervozna ni sekunde.... Samo sto ne mogu da spavam, ujedam komarce po kuci, otrovala se nikotinom i pojela pola kile bombona ali sve u svemu nije mi frka ehheheh
Salim se… :wink:
Ne volim da laskam ljudima. Ko mi je drag – zna to. Evo, ti na primer… sigurna sam da zna$, $ta ima da ti govorim… :)
 
spring_storm:
Shinoda:
spring_storm:
Shinoda:
spring_storm:
i evo jos jedne teme gde cete da se ulizujete vasim omiljenim likovima sa foruma... :roll:
Storm ako ces da seresh po temama po ceo dan ukloni se vise sa foruma ili popij nesto za smirenje! :evil:
Zaista me mrzi sad da navodim, stvarno vas ima mnogo! :oops:

Sta je to sa tobom ? :shock: mislila sam za tebe da si normalan, a sada si ovim komentarom pokvario utisak.
:lol:
To sam i ja mislio za tebe,ali preterujesh... :cry:
U vise navrata sam te zatekao kako neminovno kritikujes i pljujes po svim zivima...zasto?

Takvi nesrecnici kao sto si ti nemaju nikakvo pravo da sude o tome sta je normalno, a sta nije... To sto ja kritikujem i treba da se kritikuje, jer za bolje i nije :)
Zasto me sad vredjas! :?
Ako ja nemam pravo da sudim sta je normalno nemas ni ti...zapravo, niko ovde nema to pravo!
Ali ako nemas nista pametno da kazes, bolje cuti to ti je moj savet...vise te necu quote-ovati jer smatram da nisi vredna moje sekiracije! :P
 
Vragolasta Amfibija:
e pazi treci post odavde na gore gde kaze :nisi vredna moje sekiracije :arrow: ja procitala sekrecije...haha...mnogo bolje zvuci 8)
To je ta perverzna Amfibijica koju svi volimo i znamo! :lol:

Vragolasta Amfibija:
ali posto shinoda nece vise da je kvotuje,onda je on raskinuo sa njom i ona ce sad da postavi na LjiS tuznu temu kako povratiti forumashevu paznju kad si jednom zas.rala i rekla mu da ga volis a on pobego kod zene da joj se zali.
Dddd, sve se mislim...Mozda mi i napise pesmu na Romantici! :lol:
 
hanibal77:
Suzy:
MvS:
Hanibalka, Vragolasta, Hoklica, Kad_LupimLupim (on mi je lik), Shinoda (i on), Loop, Majcheki...To je to otprilike :D

Zenski-Pajamaca,Hanny(balka),Vragolasta ,Natasa,Majceki,Afrodita..Muski- Dzordz, King,Inco,Vision,Dekar(t),Loop...
Srednji-Kad lupimlupim, Steffy..... :wink:
e suzy svaka cast za ovo!bas sam se nasmejala :lol:

:D :wink: , ma skroz su mi slatki...zato su na listi -prioriteta-... :wink:
 
E posto me niko nije naveo:

- od danas svi forumasi koji su se kod mene snadbevali drogama i drugim opijatima placace punu cenu robe PLUS PDV i nema vise da izdajem fiskalne racune za vanilice

- za izvestaje o bolestima belog roblja koje pazare morace dodatno da placaju

- cene narucenih ubistava bice udvostrucene, i ukida se ona usluga iznajmljivanja vatrenog oruzja

- ko pomene vanilice bez moje dozvole - seku mu se prsti klestima za armaturu a ruke se stavljaju zatim u so pa u fritezu

pozz :evil:
 

Back
Top