Papuče sa bodljama

cudim se jer nisu najruznije.
ti gledas jedan model koji jeste ruzan ali imaju sirok dijapazon ponude potpuno drugacijeg izgleda.

i na kraju sve se svodi na udobnost a one su neperevazidjene..veruj mi znam o cemu pricam, bukvalno nema brenda cije papuce nisam nosio i ove su se pokazale najudobnijnim.

cudim se jer nisu najruznije.
ti gledas jedan model koji jeste ruzan ali imaju sirok dijapazon ponude potpuno drugacijeg izgleda.

i na kraju sve se svodi na udobnost a one su neperevazidjene..veruj mi znam o cemu pricam, bukvalno nema brenda cije papuce nisam nosio i ove su se pokazale najudobnijnim.
Evo ih
1713950479564.png

Uzela sam ih na brzinu, neke japanke mi napravile žulj, koje inače nosim, uđem u prvu prodavnicu i uzmem ih. I onda mi naprave plik na risu. Sada ih nosim oko zgrade, kada krenem da bacim đubre. Ali jesu udobne, stvarno jesu.
Mada, Grubin mi je "zakon".

e grubin jeste odlican ali tek oni imaju ruzne modele.

uopste ne prate trendove.

inace kvalitet je perfektan..imam jedne njihove sandale, bukvalno sam posle skoro 10 godina prestao da ih nosim jer su mi dosadile..maknule nisu.

e grubin jeste odlican ali tek oni imaju ruzne modele.

uopste ne prate trendove.

inace kvalitet je perfektan..imam jedne njihove sandale, bukvalno sam posle skoro 10 godina prestao da ih nosim jer su mi dosadile..maknule nisu.
Imaju i lepe modele. Moj omiljeni, od teksasa, više ne prave, a stare su mi se raspale. Nekada su radili popravke, moram da vidim da li to i dalje rade. Imam njihove japanke ali nisu za duže šetnje. Sada merkam neke nove, za plažu, šta me briga. :mrgreen:

Back