Koji lik sa foruma zavređuje tvoju pažnju? : )

Vragolasta Amfibija:
pa to da se ne ulizuju...sta je tu lose?!

a ti kome se ulizujes...verovatno u RL samo to i radis ali ovde si faca...kao ja nikog ne volim a vi ste svi mamlazi jer nekom kazete da vam je interesantan.

Ej, 'ajde ne lupaj.
Daleko od toga da sam ja takva u RL.
Nisam kao neki ovde koji navuku neku masku na sebe i predstavljaju se drugaciji nego sto jesu.
 
Shinoda:
spring_storm:
i evo jos jedne teme gde cete da se ulizujete vasim omiljenim likovima sa foruma... :roll:
Storm ako ces da seresh po temama po ceo dan ukloni se vise sa foruma ili popij nesto za smirenje! :evil:
Zaista me mrzi sad da navodim, stvarno vas ima mnogo! :oops:

Sta je to sa tobom ? :shock: mislila sam za tebe da si normalan, a sada si ovim komentarom pokvario utisak.
:lol:
 
spring_storm:
Vragolasta Amfibija:
pa to da se ne ulizuju...sta je tu lose?!

a ti kome se ulizujes...verovatno u RL samo to i radis ali ovde si faca...kao ja nikog ne volim a vi ste svi mamlazi jer nekom kazete da vam je interesantan.

Ej, 'ajde ne lupaj.
Daleko od toga da sam ja takva u RL.
Nisam kao neki ovde koji navuku neku masku na sebe i predstavljaju se drugaciji nego sto jesu.

a da...ovde je tebi sve tako bezveze i trulo,jel da...dakle...a sto si ti ovde nego da citas smesne postove forumasha koji imaj duha i kreativnosti?
ja sam zato ovde.i ima takvih ljudi.ja ih ne navodim ali postoje naravno.
 
spring_storm:
Shinoda:
spring_storm:
i evo jos jedne teme gde cete da se ulizujete vasim omiljenim likovima sa foruma... :roll:
Storm ako ces da seresh po temama po ceo dan ukloni se vise sa foruma ili popij nesto za smirenje! :evil:
Zaista me mrzi sad da navodim, stvarno vas ima mnogo! :oops:

Sta je to sa tobom ? :shock: mislila sam za tebe da si normalan, a sada si ovim komentarom pokvario utisak.
:lol:
To sam i ja mislio za tebe,ali preterujesh... :cry:
U vise navrata sam te zatekao kako neminovno kritikujes i pljujes po svim zivima...zasto?
 
Shag Ivory:
Ja izbegavam ovakve topike, jer ako slucajno nekoga ispustis da nabrojis, uvredice se, to je neminovno...
Ako navedem muske nikove - izgledace kao da im se udvaram... ako navedem zenske - izgleda kao da im podilazim... Yebotteeeee... zayebana stvar. :roll:

Nije zayebata stvar nego zheli$ da bude$ dobra celom svetu i da svima ugodi$, a to nikako ne valja. Nije prirodno da te svi vole, a ni ti ne mozhe$ voleti sve. Upa$ce$ lako u nervozu i depresiju ako zheli$ da bude$ dobra svima i sa svima. Pokazhi im ponekad djon da vide koji broj cipela nosi$
 

Back
Top