koji je poslednji pretsednik bio srbin u srbiji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rade_yugoslavia

Početnik
Banovan
Poruka
16
..cisto me zanima jer ne pratim politiku...zanima me kada je srbija poslednji put imala srbina za pretsednika, a da nije poreklom hrvat, crnogorac , bosanac ili kinez koji je trbuhom za kruhom dosao sa svojima u beograd?? da li neko zna....da li srbi kao narod postoje kada nikada ne izglasaju "svoga" :p:p:p:p:p:p
ovo je pitanje za one koje se ne bave politikom vec razmisljaju mozgom...u vremenu kada se svi cepamo........
 
Ne znam kad, ali da li je ovo bas toliko vazno? Da Seselj nije u Hagu, ne bi kandidat bio Sumadinac. Ili bi?

PS-Pise se preDsednik
....DAKLE JOS UVEK STE TOLIKO BOGATI DA PLACATE ZA NPR. GOLF III 3000 EVRA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH I TO STAR 30 GODINA ILI KAD JE VEC POCEO DA SE PROIZVODI......

KADA SAM VAM PREDLAGAO ZA BERISHU DA GLASATE SMEJALI STE SE......SADA UZIVAJTE DO SLEDECIH IZBORA :p:p:p
 
..cisto me zanima jer ne pratim politiku...zanima me kada je srbija poslednji put imala srbina za pretsednika, a da nije poreklom hrvat, crnogorac , bosanac ili kinez koji je trbuhom za kruhom dosao sa svojima u beograd?? da li neko zna....da li srbi kao narod postoje kada nikada ne izglasaju "svoga" :p:p:p:p:p:p
ovo je pitanje za one koje se ne bave politikom vec razmisljaju mozgom...u vremenu kada se svi cepamo........

Карађорђе.У ствари Милош Обреновић
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top