koji film je ostavio najjaci utisak na vas?

Ne pamtim kad sam poslednji put gledala neki film.
Ajmo ovako:
U principu najviše volim Hičkokove filmove od kojih bih izdvojila Marni, Sever- severozapad, Prozor u dvorište, Vrtoglavica...Još kao tinejdžerka sam se primala na njih, da li zbog radnje i napetosti, nemam pojma.
Od Kjubrika- Odiseja 2001 i ostali- njih bih mogla da gledam bezbroj puta jer su mi lepi vizuelno. Ne umem lepo da se izrazim, ali njegove filmove posmatram kao slike, tako ih doživljavam.
I moram izdvojiti Stigla vam je pošta koji sma takođe x puta gledala - tako je lep i romantičan i ne liči na mene da gledam ovakve stvari, ali ne mogu mu odoleti. :rumenko:
Taksista.
Bal monstruma - preplakala sam ga. :sad2:
 
Ne pamtim kad sam poslednji put gledala neki film.
Ajmo ovako:
U principu najviše volim Hičkokove filmove od kojih bih izdvojila Marni, Sever- severozapad, Prozor u dvorište, Vrtoglavica...Još kao tinejdžerka sam se primala na njih, da li zbog radnje i napetosti, nemam pojma.
Od Kjubrika- Odiseja 2001 i ostali- njih bih mogla da gledam bezbroj puta jer su mi lepi vizuelno. Ne umem lepo da se izrazim, ali njegove filmove posmatram kao slike, tako ih doživljavam.
I moram izdvojiti Stigla vam je pošta koji sma takođe x puta gledala - tako je lep i romantičan i ne liči na mene da gledam ovakve stvari, ali ne mogu mu odoleti. :rumenko:
Taksista.
Bal monstruma - preplakala sam ga. :sad2:

Stari dobri Hickok,ma svi su mu dobri,a Taksistu sam skoro gledala na TV. i nesto skontala da nas Nole neverovatno lici na Robert de Nira iz tog perioda,a film je zabrinjavajuci...:think:
 
Da, to je bila fenomenalna serija! Ja je i dan danas pogledam bar jednom godišnje.

Ne mogu da se setim ovog prvog,zar to nije bila serija?Let je vec klasika al neprevazidjena, u ovom drugom igra Al Pacino jel tako i mladi glumac mislim Kijanu Rivs. a Visoke potpetice takodje volim kao i sve filmove Pedra Almodovara!:)

Znam da je roman ekranizovan u formi serije, ali naslov sam navela zgog izuzetne upecatljivosti. I tada, a i danas :)
 

Back
Top