Koji deo novina najvishe volite?

Pa skoro sve citam...mada prve 2 -3 strane preskocim...dobro, procitam naslove cisto da ostanem informisana.... :) a kada mi je dosadno,procitam i te 3 strane...drustvo,svet,crna hronika(nekada moj omiljeni deo)kultura,zabava...sport i citulje preskocim :roll: ...citam oglase. :) ..A posebno je zanimljiv nacional :lol: ,slatko se nasmejem dok citam ***** oglase :lol:
 
ja sam se isto smejala jednom...msilim da to ima veue sa hormonima a ne sa novinama :lol:
Znaš, nemoj da se brineš - kad si jako mlad(a) onda te te daleke i neverovatne stvari šokiraju (jer su tako daleke i nezamislive!) i prirodna je rekacija SMEH.

Ja volim da se smejem. Nekad se i smejem - umesto da se stidim :P
 
najviše volim iznenađenja u novinama :lol:



Npr. poglavlje vodiča za devojčice po nazivom "Duboko grlo", izašlo u Cosmopolitenu.
Pa kaže:

Mnoge devojke mogu veoma duboko da "progutaju" penis, a da im to ne smeta. Drugima je potrebna vežba da bi u tome uspele. Kojoj grupi pripadate? Da li ste probale ili tek treba da učite? Evo nekoliko saveta.
(...)
Njegov penis može da vam zatvori dušnik ako ga predubokostavite u usta. Zato da biste ostale žive posle oralnog seksa uzimajte dubokhe uzdahe i zadržavajte dah na neko kratko vreme. Obavezno dišite na nos!

Mislim da Politikin Zabavnik gubi trku :D
 

Back
Top