Koji auto kupiti

Znaci da je iz uvoza onda bi bio 2500? Pa ja ti kazem da je to cena.
Nisu ni moji krsevi i nemaju uradjen veliki servis a trap ne remontujem na 99% vozila jer nema potrebe.
Ako si ti kupio taj krs razumemo te potpuno jer si kao iskusni znalac kupio onaj najjeftiniji sa oglasa pa se ispostavilo da si se debelo zaebo i otad pljujes po vozilima iz uvoza ne znajuci da itekako ima dobrih i sacuvanih i sa malim kilometrima tj normalnim.
Eto ti za primer taj Touran koji sam okacio pre neki dan i kladim se da je sacuvaniji od tvog auta u svakom pogledu.
 
Cccccc majstore jedna od 1000.
I sad posto si ti izgleda ogranice i ostala kola su bila na remontu jel tako?
Ali to si ti.
Jedan na YT sa korozijom ili necim neispravnim i mali jadni mozgić odmah pretvara to u slona i lupeta kako su svi takvi.
Pa mi smo se uverili kako ti odrzavas kola kod Gige u supi a ovamo si se nalaprdao kako samo ides u ovlasceni.
Jedno pises a drugo radis.
 
Izletelo?
Ja sam procentualnim odlaskom kod automehanicara prezadovoljan jer sam do sad samo na toj Hondi remontovao ramena a pre toga i posle toga je proslo poprilicno automobila kroz moje ruke.
Nikad vise nisam slao ramena kod Tejovica jer nisam imao potrebe.
Ako je jedan auto tako uradjen jer je neisplativo bilo da se kupe originalni delovi jer ipak su to kosooki pravili,a zna se da su delovi za njih da te Bog sacuva,onda je to bingo.
Pogotovo sto je auto bio u lepom stanju a trap kao trap ode i na najboljem automobilu na svetu i kad tad ga moras uraditi.
 
Sta opet lupetas?
Ja sam coveku dao sliku sa iTarge ,iste one na kojoj ti po tablicama proveravas kilometre i sve se uklopilo.
A da odgovoris na pitanje i dalje nemas nameru jer pobija sve tvoje gluposti oko garancije?
 
Ako je jedan auto tako uradjen jer je neisplativo
Pričao si ti ovde da remontuješ zamajce, lepiš lamele paknove i pločice... Nemoguće da je ta honda baš toliko bila loša? 🤔

I šta se sad vadiš da je neisplativo sa novim delovima? Jel daješ garanciju od dve godine ako je to remontovano tako dobro?

Nešto ne vidim nijednu alfu i stila kojima su masovno remontovani trapovi pre 3-4 god? 🤔
 

Najprodavaninji polovnjaci u Srbiji u 2023​

Volkswagen, Fiat i Škoda na listi najtraženijih polovnih automobila u Srbiji 2023.​

U 2023. godini, polovni automobili brendova Volkswagen, Fiat i Škoda dominiraju srpskim tržištem vozila. Volkswagen Golf i Passat, kao i Fiat Punto, beleže izuzetno visoku potražnju među vozačima. Ovi brendovi ističu se po kombinaciji pouzdanosti, performansi i dizajna, privlačeći široku paletu kupaca. Škoda Octavia i Fabia takođe su visoko pozicionirane na listi. Nemački inženjerski standardi i italijanski šarm čine vozila ovih marki poželjnim i to će sigurno biti i trend sledeće godine.
Volkswagen, s modelima kao što su Golf i Passat, ostvaruje izuzetnu privlačnost među potrošačima, kombinujući sofisticiranost, performanse i pouzdanost. Golf, dugogodišnji favorit, i dalje dominira tržištem, dok Passat sa svojim elegantnim dizajnom i prostranim unutrašnjim prostorom zadovoljava potrebe vozača koji traže udobnost i stil.
Fiat, sa svojim modelom Punto, takođe igra ključnu ulogu na sceni polovnih automobila u Srbiji. Italijanski šarm, ekonomičnost i agilnost ovog modela čine ga popularnim među vozačima koji žele dinamično iskustvo vožnje uz pristupačnost.
Škoda, s modelima kao što su Octavia i Fabia, doprinosi širokoj paleti izbora za srpske potrošače. Octavia, sa svojim prostranim enterijerom i visokim nivoom praktičnosti, osvaja srca onih koji traže spoj komfora i funkcionalnosti. Sa druge strane, Fabia pruža ekonomično rešenje i zasigurno je na listi najtraženijih.
Popularnost vozila Golf je jedna posebna tema i čest povod rasprave između fanova i antifanova kojih ima značajno manje. Prvo, Volkswagen Golf je poznat po kombinaciji kvaliteta, pouzdanosti i efikasnosti, što privlači širok spektar vozača. Njegova svestranost čini ga pogodnim za različite potrebe, od gradske vožnje do dužih putovanja.
Osim toga, Golf je postao sinonim za visoke standarde nemačkog inženjeringa, što doprinosi percepciji o njegovoj dugovečnosti i performansama. Često se ističe i atraktivan dizajn, koji je vremenom evoluirao, ali je zadržao prepoznatljive elemente, a niska potrošnja goriva takođe igra ulogu da upravi Golf bude izbor mnogih kupaca polovnih automobila.

Da li će cene polovnih automobila nastaviti trend rasta u 2024. godini?​

Automobilska industrija je kompleksna, zavisna od faktora poput stabilnosti proizvodnje i cena materijala, uključujući čelik, plastiku, mikročipove i gas. Bankarski sektor i finansiranje takođe igraju ključnu ulogu u stabilnosti. Preko potrebno je da se što pre uspostavi normalizacija tržišta, jer su cene novih automobila sada previsoke, čak i za zapadne standarde, što dovodi do pada tražnje. Subvencije za kupovinu polovnih automobila u Srbiji, predstavljaju pozitivan korak ka smanjenju emisija i poboljšanju standarda, ali postoje nejasnoće oko procesa subvencija. Trebalo bi ovim projektom ozbiljnije se pozabaviti u 2024.godini.
Kada su trenutne cene novih vozila u pitanju, one su više nego ikada, usled veće ponude i niže tražnje. Dodatno, najave o uništavanju vozila sa euro 3 motorima i potencijalna zabrana uvoza takvih vozila mogu dodatno uticati na dinamiku tržišta. Program zaštite vazduha do 2030. godine postavlja obaveze poštovanja određenih euro standarda za uvoz polovnih vozila koje se mora primeniti i u Srbiji. Videćemo šta će biti po pitanju zabrane uvoza euro 3 i 4 motora od januara 2024. godine. Srbija se, do sada, izdvaja kao jedina zemlja u regionu koja dozvoljava uvoz ovih vozila, iako su najave o zabrani prisutne već nekoliko godina.
 
A u tekstu fotka bez ijedne škode :lol:

polovni_automobili.jpg
 
Isto kao i Hyundai.
Koliko Skoda na otpadima ima toliko ima i Hyundai-ja jel tako?
Pogledaj malo na ulicama sta se vozi.
Skoda maltene No.1 a vidim da ovi sto voze SuperB da se nesto opasno kurce i moraju da budu najbrzi.
 
Isto kao i Hyundai.
Koliko Skoda na otpadima ima toliko ima i Hyundai-ja jel tako?
Pogledaj malo na ulicama sta se vozi.
Skoda maltene No.1 a vidim da ovi sto voze SuperB da se nesto opasno kurce i moraju da budu najbrzi.
Да. Возачи шкоде суперб мисле да су мафија или тајна полиција, а заправо...
 

Back
Top