Koje Vas grupe nerviraju i zasto......

hmm,navescu u svojoj oblasti muzike ko me nervira,nema svrhe postati agresivan...
znaci prezirem Manowar(i muzicki i stilski mi idu na / svojim borijmo se za metal,danas sam se obrijao ispod ruke,i kako mi lepo stoji kozni prslucic stillom....)onda Motley Crue,the Darkness,Him mi je ponekad odvratan kad pomislim da odbojni still pevaca,premda,ima tu i ponesto dooobro!!
 
Prezirem MAIDENE, MANOWAR, HAMMERFALL, MALMSTEENA...
Ove prve ja to ne znam da objasnim.Mislim mogao bih do sutra ali necu sad. Ne mogu.
Ove druge... Pa kada vidim matore nabildovane chiche kako se utezu u metal i kozu i propagiraju da su opaki metalci muka mi bude. A i muzika lici na brdo ostalih bendova...
Ovi treci... To je toliko isfolirano. Sve neki vitezovi, neka borba, neke munje... Nema muzike. 95% pesama dupli bas bubanj, ovaj pevac kastrat nesto pevucka... Pa rock i metal su uglavno muski pravci? A sta je on?
A Malmsten je odlican sve do solaza... Rifovi su mu strava, melodju smsli super. Ali kada krene da vergla... Isto, i isto iisto ... u nedogled.
 
Uf,ima ih...Valjda nece ovi klinci da me lincuju ako parafraziram M.Petrovica i kazem da mi svi ti electro,hip-hop,techno,DJ-x,y,z....i ostali vec 10-tak godina skacu po ganglijama,pa ih max.izbegavam,stvarno ne kapiram ko moze to da uporedjuje sa Vudstokom?! Ok,jednostavno ne kapiram tehno,samo cekam ove nase techno face,da ih vidim kad "jurnu" na Stonse........Nerviraju me UB40,Simply Red,trash metal,Madonna,Britney,Aguilera,mladjahni Iglesias(tata je super),Maraja sa leptiricima,Kajli u kic fazonu,Tony Brexton(valjda se tako zove),boys band-ovi,i sl.vestacke tvorevine...
 
Strane grupe koje me najvise nerviraju i koje nikako ne mogu da svarim su definitivno Guns'n'Roses i Bon Jovi zato sto su jaako komercijalni i sad se oni prave da su baje do jaja koji sviraju neki tamo rock a u stvari su samo pop pevaljke.Takodje ne razumem ovdasnje tzv. repere kojima je jedino bitno da imaju zlatne budze oko vrata,besna kola i bazen pun riba...Ne volim domacu scenu jer su ovi odroni iz granda isprali mozgove svima i vidim na ulici devojke koje izgledaju tako jadno pokusavajuci da imitiraju Viki Miljkovic,Tanju Savic ili Seku Aleksic a domaci rok i metal je otisao dodjavola.
 
pa ti osmesi su bili od ironije... A i Lars ionako se odusevi svim i svacim, pa sto ne bi glumeo da je odusevljen zbog malo priznanja. to bio MTV ICON METALLICA.... U Americi ti je sve izrezirano do najsitnijih detalja... Mislim da se jedino Jamesu prevrnuo stomak... Jadan covek sta mu napravise od pesme
 

Back
Top