Koje su žene najbolje u krevetu?

Pa eto, upravo ta pesma Lepe Lukic. Sto je diras kad ne znas da sviras, 'mesto zvuka, zacuces jauke.
Lepa jbt? Pa kakav je to seks s tobom pa se jauce? Sta si ti covece? Neka katakomba puna zamki? Svaljivanje nerealne moralne, danas, lazne odgovornosti za seksualni ishod. Bez od toga...


što je diraš kad ne znaš da sviraš?
znači upravo samo jedno
umesto da kreše muški, on bi da svira ko neki tamo umetnik :roll:
 
Ni malo me nije briga ko ce sta da izvlaci iz konteksta, 11 godina sam ovde sa prekidima, i bas mi je lepo, relaksiram se, jer me niko ne proganja, :)
Pa mene jesu. Svako ima svoje iskustvo...pogotovu pocnu s proganjanjem kad pricas malo van konvencije. Ja jednostavno tu prestanem da vidim bilo kakav interes da pricam o svom priv zivotu.. Sto bih... Ovo je forum u krajnjem slucaju.
 
Necu ni ja dalje da pricam, al nekad treba zagolicati mastu,a masta radi svasta, :)
Pa ok, svako ima svoj stil i razlog.. Ne osudjujem da neko prica o licnom, samo napred, sto da ne.. Ja tu i ne vidim ni poentu.
Na pr, da ti sad kazem da nisma bio u braku, ti mozes da kazes: e pa eto vidis, nemas iskustva a pricas kao da ga imas..
Ili da ti kazem da jesam, ti ces: e pa brat to ako si imao jedno loae iskustvo, ne znaci da bla bla..
Ima smisla? Licni primer ne igra nikakvu u logu na ovoj temi. Barem ne u smislu nekog ziv statusa.
Sto se braka tice, ne moras sve da probas da bi znao kakvo je.
 
Pa ok, svako ima svoj stil i razlog.. Ne osudjujem da neko prica o licnom, samo napred, sto da ne.. Ja tu i ne vidim ni poentu.
Na pr, da ti sad kazem da nisma bio u braku, ti mozes da kazes: e pa eto vidis, nemas iskustva a pricas kao da ga imas..
Ili da ti kazem da jesam, ti ces: e pa brat to ako si imao jedno loae iskustvo, ne znaci da bla bla..
Ima smisla? Licni primer ne igra nikakvu u logu na ovoj temi. Barem ne u smislu nekog ziv statusa.
Sto se braka tice, ne moras sve da probas da bi znao kakvo je.
Hajd posteno da napisem, ne cackam mecku, tj. svako ima svoja iskustva i postujem to. Ali, kako se kaze: 100 ljudi-100 cudi.
Lako je meni posle svih svega i mogu svakoga uglavnom da razumem.Slobodnjak i Muz su 2 razlicita pojma.
 
Aha, kontam.Znači, sajlent voter hill dajving i te fore... :hahaha:
Haha, pa ne znam da li ti se svidja tekst ili ne jbg, to je stvar ukusa. To je iz Radiohead pesme, pesma je o muvanju po kaficima/klubovima iz muske perspektive, gde on trazi znacenje u povezivanju sa zenom na mestu gde se trazi seks... To : eye each other bi u grubom prevodi bilo, odmerite se u prolazu.. Susretnu vam se pogledi i td.. Poprilicno je sleng u pitanju. Nezahvalno je pricati o poeziji, jer je stvar senzibiliteta kod ljudi.. A ja ne volim da smaram ljude mojim ukusom.
Evo ti pa..
 

Back
Top