Koje su žene najbolje u krevetu?

Pa eto, upravo ta pesma Lepe Lukic. Sto je diras kad ne znas da sviras, 'mesto zvuka, zacuces jauke.
Lepa jbt? Pa kakav je to seks s tobom pa se jauce? Sta si ti covece? Neka katakomba puna zamki? Svaljivanje nerealne moralne, danas, lazne odgovornosti za seksualni ishod. Bez od toga...
 
Kapiras? Tradicionalna zena ne pusi tukija. To je za nju sododmija.
E ok, osim ako joj proradi bas bas da senprepusti tvom vodjstvu. Poverenje bez razmisljanja, pa je onda emocije rade. Tada se pretvori u estradnu zvezdu sa sve pesmama ala: Gorecu u paklu za tebe, al neka bude tako Miki...
Koliko se secam , tradicija je ostala u proslom veku, sada su nova vremena.Zene su radoznala bica, zele da isprobaju nesto novo, tako da i oral spada pod potpuno normalno. Svaka zena kojoj kliker radi i kada se partnerski objasni , i te kako zele da sve probaju. Pisem ovo, iz iskustva, :)
 
Nisam mislio na te, takve ne poznajem niti pratim, niti slušam taj krš.Mislio sam na ove obične domaćice.

:mrgreen: IMG_0503.JPG
 
Poslednja izmena:
Nisam mislio na te, takve ne poznajem niti pratim, niti slušam taj krš.Mislio sam na ove obične domaćice.
Pa to ti je to. Samo domacica nikad ne ispolji tog zmaja u sebi. Ok, ajde, ima izuzetaka, ali retko. Prevelik rad. Nema toga vise, 21 je vek, kakve trad zene i muskarci, to je danas pogubno. Danas da nadjes ljubav moras da imas iskustvo, da se socijalizujes, da probas, da prolazis kroz zajednicka iskustva, istancas taj svoj ukus da nadjes ono sto ti odgovara.
 
Koliko se secam , tradicija je ostala u proslom veku, sada su nova vremena.Zene su radoznala bica, zele da isprobaju nesto novo, tako da i oral spada pod potpuno normalno. Svaka zena kojoj kliker radi i kada se partnerski objasni , i te kako zele da sve probaju. Pisem ovo, iz iskustva, :)
Trad zena ne. Oral sam uzeo kao banalan primer za inhibiciju. U opste sam pristup seksu je u pitanju.
 
Pa to ti je to. Samo domacica nikad ne ispolji tog zmaja u sebi. Ok, ajde, ima izuzetaka, ali retko. Prevelik rad. Nema toga vise, 21 je vek, kakve trad zene i muskarci, to je danas pogubno. Danas da nadjes ljubav moras da imas iskustvo, da se socijalizujes, da probas, da prolazis kroz zajednicka iskustva, istancas taj svoj ukus da nadjes ono sto ti odgovara.
Ako imas dobru intuiciju, sve se brzo uhoda.
 

Back
Top