Koje stranke će biti pokradene i zašto?

Poruka
63.430
Autorska tema

Sećamo se da su DOS-ovci vikali da su pokradeni, narod izašao, posle rekli "pa i nismo imali" ali su eto putem ulice pobedili.

Pošto su pobedili kako su pobedili tako su i radili. Otud velike razlike u životnom standardu, više nema topli obrok o firminom trošku, mladi ni ne znaju da je to postojalo...


Šta mislite da li bi neko od potencijalnih oštećenih mohao preko ulice u džip... pardon... u Skupštinu, a po već vidjenom scenariju?

Koje su to stranke koje će biti najoštećenije?
 
Autorska tema

Sećamo se da su DOS-ovci vikali da su pokradeni, narod izašao, posle rekli "pa i nismo imali" ali su eto putem ulice pobedili.

Pošto su pobedili kako su pobedili tako su i radili. Otud velike razlike u životnom standardu, više nema topli obrok o firminom trošku, mladi ni ne znaju da je to postojalo...


Šta mislite da li bi neko od potencijalnih oštećenih mohao preko ulice u džip... pardon... u Skupštinu, a po već vidjenom scenariju?

Koje su to stranke koje će biti najoštećenije?
Ja samo znam da samo to sto je proradio platni promet sa inostranstvom, je meni olaksalo zivot za 100%. Za vreme Milosevica
uplate iz inostranstva nisu bile moguce... niti poslovanje stranih firmi legalno...
 
Ja samo znam da samo to sto je proradio platni promet sa inostranstvom, je meni olaksalo zivot za 100%. Za vreme Milosevica
uplate iz inostranstva nisu bile moguce... niti poslovanje stranih firmi legalno...
To pitaj Prijatelje sa Zapada zašto

i SDK su ugasili
sad može firma da ti da platu ali ne i doprinose
MMF hvalio SDK sistem kontrole novca

Sve sem SNS - a i zato.
uf uf promućurno baš
 
Autorska tema

Sećamo se da su DOS-ovci vikali da su pokradeni, narod izašao, posle rekli "pa i nismo imali" ali su eto putem ulice pobedili.

Pošto su pobedili kako su pobedili tako su i radili. Otud velike razlike u životnom standardu, više nema topli obrok o firminom trošku, mladi ni ne znaju da je to postojalo...


Šta mislite da li bi neko od potencijalnih oštećenih mohao preko ulice u džip... pardon... u Skupštinu, a po već vidjenom scenariju?

Koje su to stranke koje će biti najoštećenije?
Шта би са оним џаковима које је Тома Николић показивао ? Јел било тад 2012 крађе или није било ?
 
Шта би са оним џаковима које је Тома Николић показивао ? Јел било тад 2012 крађе или није било ?
koji džakovi? koji Nikolić? ne sećam se...

Ne moze, moras da platis cak i sam sebi uplacujes platu...
naravno mozes da radis na crno neprijaljen pa da ne platis...
alo bre...
kažem da sam dobijao platu ali ne i doprinose pa napustih, mečkari Strani Investitor, i domaći menidjmenat krajcuje radnicima da Gazda namakne još malo i od neorodatog. Logor i kapoi, već imamo sve... Zna se ko je ugasio SDK
 
Александар Вучић који каже да је било крађе и да не признаје први круг избора за председника Србије. Он је значи небитан лик кад 2012 каже да су избори покрадени ?
Nije vam se predavala vlast.
Bili ste spremni na sve.
Šuntanovac spopadao narod po Djeram pijaci.
Sekta skočila i zaurlala "Atentat na Šuntanovca"
 
Nije vam se predavala vlast.
Bili ste spremni na sve.
Šuntanovac spopadao narod po Djeram pijaci.
Sekta skočila i zaurlala "Atentat na Šuntanovca"
Predsedništvo Srpske napredne stranke će u subotu, 12. maja, odlučiti o "daljem učešću u izbornom procesu i mogućim masovnim protestima" zbog, kako je saopštila stranka, "brutalne krađe" na izborima održanim 6. maja.

"Na sednici Predsedništva biće donete ključne odluke o daljem učešću u izbornom procesu, mogućim masovnim protestima, ali i potencijalnim dogovorima i zajedničkom delovanju sa svim ostalim opozicionim strankama, koje su oštećene u izbornom procesu", navedeno je u saopštenju.
Odluku o sazivanju sednice Predsedništva, doneli su predsednik i zamenik predsednika stranke, Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić, posle, kako se kaže, dokaza o brutalnoj izbornoj krađi i posebno zbog reakcije na odluke Republičke izborne komisije i Republičke radiodifuzne agencije.
https://www.novosti.rs/vesti/naslov...-rezultati-Nikolic-prijavljuje-kradju-glasova
Питам те јесу ли избори покрадени или не ?
Како је Вучић постао небитан лик одједном ?
Сада је битан, а 2012 је небитан ? Мало си се упетљао.
 
Значи за тебе је Вучић 2022 битан, а 2012 небитан лик. Потпуно си се изгубио.
Не верујеш саопштењу Српске Напредне Странке ?
Дакле, СНС лаже народ да су избори покрадени, није ни чудо што влада тако да тера људе да сликају своју личну карту и гласају за СНС.
Да резимирамо, ти верујеш Вучићу 2022, а он је небитан лик 2012 за тебе.
Како си успео то да уклопиш, још ми није јасно, малко си се упетљао.
 
Autorska tema

Sećamo se da su DOS-ovci vikali da su pokradeni, narod izašao, posle rekli "pa i nismo imali" ali su eto putem ulice pobedili.

Pošto su pobedili kako su pobedili tako su i radili. Otud velike razlike u životnom standardu, više nema topli obrok o firminom trošku, mladi ni ne znaju da je to postojalo...


Šta mislite da li bi neko od potencijalnih oštećenih mohao preko ulice u džip... pardon... u Skupštinu, a po već vidjenom scenariju?

Koje su to stranke koje će biti najoštećenije?
 
Шта би са оним џаковима које је Тома Николић показивао ? Јел било тад 2012 крађе или није било ?
To je izgleda običaj svake opozicije da vrišti o kradji.

Jedina veća bura oko toga bila 1996 i 2000 i konkretna promena.

Ostalo se svelo na Tomine džakove i Radulove prigovore u RIK.
 
Колико ће "дописаних" гласача да гласа, то је питање, шта мислиш ?
Gospodin barata sa podacima iz prošlosti.
Nekog naziva sendvičarom a ja smutista

Stojkopapa1.jpg


Stojkopapa2.jpg
 

Back
Top