Koje stranke bi trebalo da formiraju novu Vladu?

Novu Vladu bi trebalo da formiraju?

  • SRS - DSS/NS - SPS/PUPS/JS

  • ZES - SPS/PUPS/JS - manjinske stranke

  • ZES - DSS/NS


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kod mene na svu sreću ništa ne počinje kad vidim rezultate izbora, pričam isto što sam pričala od kad sam se registrovala. Imaš moj istorijat poruka pa ako si zaludan čitaj.

P.S. A talas oduševljenja SPS-om ne mogu ni da komentarišem ... pre mesec dana su me svi pljuvali kad sam rekla da imaju i dobrih strana :whistling:

Izvini,onda sto se tebe tice,ali je sustina,ovo zadnje sto si napisala,a ti najbolje znas ko te pljuvao,mislim da ima dosta licemera koji sad pisu to sto pisu:)
 
Ukoliko bi usla u vladu sa strankama okupljenim oko DS-a, koalicija SPS-PUPS-NS bi izneverila veliku vecinu svojih biraca i simpatizera.
Da je, recimo, ta koalicija otvoreno najavljivala u predizbornoj kampanji da bi isla u koaliciju sa DS-om (kao sto je bio slucaj sa SRS-om i DSS-NS), pretpostavljam da ne bi dobili ni 2% glasova.
Odakle od jednom tolika privrzenost izmedju DS-a i SPS-a?
Formiranje takve koalicije bi trenutno odgovaralo SPS-u, ali sta bi bilo posle, na nekim narednim izborima? Sa kojim brojem glasova bi SPS tada mogla racunati?
 
Izvini,onda sto se tebe tice,ali je sustina,ovo zadnje sto si napisala,a ti najbolje znas ko te pljuvao,mislim da ima dosta licemera koji sad pisu to sto pisu:)

Pa oni kojima su u stranci isprali mozak.
Sad kao glasam za DS i treba odmah da se zgražavam na SPS i sečem vene za Čedom. E baš neću tako nego obrnuto :mrgreen: valjda to što za nekoga glasam ne znači da treba slepo da pratim ono što misle lideri stranke i 90% glasača. Sreća pa mi ne treba Tadićev mozak, još uvek imam svoj.
 
Ukoliko bi usla u vladu sa strankama okupljenim oko DS-a, koalicija SPS-PUPS-NS bi izneverila veliku vecinu svojih biraca i simpatizera.
......
Formiranje takve koalicije bi trenutno odgovaralo SPS-u, ali sta bi bilo posle, na nekim narednim izborima? Sa kojim brojem glasova bi SPS tada mogla racunati?

Svejedno će im umreti pola biračkog tela do narednih izbora tako da nema bojazni :twisted:
 
Ukoliko bi usla u vladu sa strankama okupljenim oko DS-a, koalicija SPS-PUPS-NS bi izneverila veliku vecinu svojih biraca i simpatizera.
Da je, recimo, ta koalicija otvoreno najavljivala u predizbornoj kampanji da bi isla u koaliciju sa DS-om (kao sto je bio slucaj sa SRS-om i DSS-NS), pretpostavljam da ne bi dobili ni 2% glasova.
Odakle od jednom tolika privrzenost izmedju DS-a i SPS-a?
Formiranje takve koalicije bi trenutno odgovaralo SPS-u, ali sta bi bilo posle, na nekim narednim izborima? Sa kojim brojem glasova bi SPS tada mogla racunati?

СПС на следећим изборима када пукне влада 1.71%
 
Pa kad vas sef Toma grobar nije gadljiv na dss i sps koje je do juce besomucno pljuvao, zasto bih ja bio gadljiv na ovaj danasnji sps koji nema veze sa mozgom sa sps- om devedesetih?

Tacno! Onaj SPS iz devedesetih je konstantno imao vise od 100 narodnih poslanika, a ovaj danasnji samo 20.
Danas su slabiji, ali su bolji. Najbolji ce biti kad odu ispod cenzusa.
 
Pa kad vas sef Toma grobar nije gadljiv na dss i sps koje je do juce besomucno pljuvao, zasto bih ja bio gadljiv na ovaj danasnji sps koji nema veze sa mozgom sa sps- om devedesetih?

СПС нема везе са 90-има:roll:

:worth: :worth: :worth: :worth: :worth:

АЛО ЉУДИ ЗОВИТЕ ХИТНУ ИЗ ЛАЗЕ БРЗО.....ОВО ЈЕ НАЈТЕЖИ СЛУЧАЈ ДО САДА
 
СПС нема везе са 90-има:roll:

:worth: :worth: :worth: :worth: :worth:

АЛО ЉУДИ ЗОВИТЕ ХИТНУ ИЗ ЛАЗЕ БРЗО.....ОВО ЈЕ НАЈТЕЖИ СЛУЧАЈ ДО САДА

AKo ti mislis da se okolnosti nisu promenile, te da se ujedno i stranka nije promenila, onda si ti tezak slucaj a ne ja. Ako se secam principi na kojima insistra SPS jeste ulazak u EU, Kosovo, socijalna pravda itd. Nesto se ne secam da je devedesetih SPS vodio zemlju u EU. A i radikali koji su do juce pricali sve i svasta o toj istoj EU, danas takodje tvrde da zemlja treba da se krece prema tome. Pa ko je ovde lud? Dacic je bitno izmenio politiku stranke, a Toma je ostao na Sekijevom putu, ali povremeno menja stavove kako bi dobio jos koji glas. Ali ovaj put se preracunao.
 
Poslednja izmena:
Dok su ostale stranke vodjene chistim altruizmom i ljubavlju prema blizhnjem svom...?

covece,zar ne vidis da 8 godina vladaju samo obecanjima i zastrasivanjima...kada im se ukaze na svinjarije i rezultate kriv je Sloba i ko zna ko vec a nikako oni...pa svaka budala bi ovako mogla da vlada...jedina cinjenica je da su neodgovorne,alave,arogantne budaletine koji veze nemaju....i koji ce dezintegrisati drzavnost Srbije ako nastave da vode drzavu vrlo brzo
 
ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
СРПСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ
Г17+
СРПСКИ ДЕМОКРАТСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ
ЛИГА СОЦИЈАЛ ДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ
ЛИГА ЗА САНЏАК
+
ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА
ПУПС
СПС
НОВА КОМУНИСТИЧКА ПАРТИЈА ЈУГОСЛАВИЈЕ
КОМУНИСТИЧКА ПАРТИЈА ЈУГОСЛАВИЈЕ
ПОКРЕТ ЗА ЈУГОСЛАВИЈУ
КЛУБ ЉУБИТЕЉА ЛИКА И ДЕЛА ДРУГА ТИТЕ
УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА 91-99
УЧЕСНИЦИ НОБ-А 1941-45
ГАРДА ЦАРА ЛАЗАРА-ХРИШЋАНСКА МИЛИЦИЈА
УДРУЖЕЊЕ СЛОБОДА-ОДБРАНА СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА У ХАГУ
РАДНИЧКА ГРУПА *****
+
ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА
ГРАЂАНСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ
ДХСС
УДРУЖЕЊЕ ЛГБТ "КВИРИЈА"
ЖАРЕ СДУ

ИМА ЈОШ ДОПУНИ

НЕКА ВАМ ЈЕ СА СРЕЋОМ



VOLIM I JA TEBE! :cmok:
 
AKo ti mislis da se okolnosti nisu promenile, te da se ujedno i stranka nije promenila, onda si ti tezak slucaj a ne ja. Ako se secam principi na kojima insistra SPS jeste ulazak u EU, Kosovo, socijalna pravda itd. Nesto se ne secam da je devedesetih SPS vodio zemlju u EU. A i radikali koji su do juce pricali sve i svasta o toj istoj EU, danas takodje tvrde da zemlja treba da se krece prema tome. Pa ko je ovde lud?

нека пучанство изведе закључак а ти ископирај ове твоје поруке и постави анкету :rtfm:

жути..жути..пљујете по 90им а сада и СПС се "трансформисао" у продемократску опцију која води у ЕУ ......добро да ниси написао и НАТО ...:whistling:

укључи ТВ РТС-2 Сведок оптужбе....он је макар "оригиналан"..учите од бољих..

:dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
:worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :whistling:
 
covece,zar ne vidis da 8 godina vladaju samo obecanjima i zastrasivanjima...kada im se ukaze na svinjarije i rezultate kriv je Sloba i ko zna ko vec a nikako oni...pa svaka budala bi ovako mogla da vlada...jedina cinjenica je da su neodgovorne,alave,arogantne budaletine koji veze nemaju....i koji ce dezintegrisati drzavnost Srbije ako nastave da vode drzavu vrlo brzo

Nije li Sheshelj taj koji trubi o nekakvim zaverama galaktichkih razmera protiv Srba?
Ili to ne spada u zastrashivanje?

Zbog chega mislish da ce oni, ili bilo ko, "dezintegrisati drzhavnost Srbije"?
 
Pa kad vas sef Toma grobar nije gadljiv na dss i sps koje je do juce besomucno pljuvao, zasto bih ja bio gadljiv na ovaj danasnji sps koji nema veze sa mozgom sa sps- om devedesetih?


Листа СПС-ПУПС-ЈС
Листа кандидата за народне посланике

1. Ивица Дачић 01.01.1966. дипл.политиколог
2. Др Јован Кркобабић 27.02.1930. пензионер
3. Драган-Палма Марковић 02.05.1960. приватни предузетник
4. Проф.др Славица Ђукић –Дејановић 04.07.1951. доктор медицинских наука
5. Милутин Мркоњић 23.05.1942. грађевински инжењер
6. Др Жарко Обрадовић 21.05.1960. доктор политичких наука
7. Константин Арсеновић 03.06.1940. пензионер
8. Милојка Маслаћ-Демшар 30.06.1937. пензионер
9. Душан Бајатовић 29.11.1967. дипл.економиста
10. Петар Петровић 02.10.1951. дипл правник
11. Борисав Ковачевић 09.04.1943. пензионер
12. Јасмина Милошевић 05.03.1968. дипл.инж.саобраћаја
13. Момо Чолаковић 08.05.1940. пензионер
14. Бранко Ружић 14.12.1975. дипл.политиколог
15. Жељко Васиљевић 26.05.1963. електротехничар
16. Борка Вучић 04.04.1926. пензионер
17. Зоран Анђелковић 01.11.1958. професор
18. Проф.др Петар Шкундрић 21.02.1947. професор Универзитета
19. Велимир-Бата Живојиновић 05.06.1933. глумац
20. Светлана Китић 07.06.1960. спортски радник
 
Nije li Sheshelj taj koji trubi o nekakvim zaverama galaktichkih razmera protiv Srba?
Ili to ne spada u zastrashivanje?

Zbog chega mislish da ce oni, ili bilo ko, "dezintegrisati drzhavnost Srbije"?

pa zar ne vidis da se to desava?proglasavaju deo drzave nezavisnim a drzava cuti?ne radi nista?pa u sta konkretno ti verujes da ce demokrate doneti Srbiji?i uzmi u obzir sta su doneli jer 8 godina su bas ONI na VLASTI...ne Sloba,Seselj ili krvave devedesete...ako su opcija koju biras,zar nije razumno da im trazis neke rezultate za ovih 8 godina a ne obecanja i strah?jel to zvuci kao put gde ce nam biti bolje?
 
[/B]
Листа СПС-ПУПС-ЈС
Листа кандидата за народне посланике

1. Ивица Дачић 01.01.1966. дипл.политиколог
2. Др Јован Кркобабић 27.02.1930. пензионер
3. Драган-Палма Марковић 02.05.1960. приватни предузетник
4. Проф.др Славица Ђукић –Дејановић 04.07.1951. доктор медицинских наука
5. Милутин Мркоњић 23.05.1942. грађевински инжењер
6. Др Жарко Обрадовић 21.05.1960. доктор политичких наука
7. Константин Арсеновић 03.06.1940. пензионер
8. Милојка Маслаћ-Демшар 30.06.1937. пензионер
9. Душан Бајатовић 29.11.1967. дипл.економиста
10. Петар Петровић 02.10.1951. дипл правник
11. Борисав Ковачевић 09.04.1943. пензионер
12. Јасмина Милошевић 05.03.1968. дипл.инж.саобраћаја
13. Момо Чолаковић 08.05.1940. пензионер
14. Бранко Ружић 14.12.1975. дипл.политиколог
15. Жељко Васиљевић 26.05.1963. електротехничар
16. Борка Вучић 04.04.1926. пензионер
17. Зоран Анђелковић 01.11.1958. професор
18. Проф.др Петар Шкундрић 21.02.1947. професор Универзитета
19. Велимир-Бата Живојиновић 05.06.1933. глумац
20. Светлана Китић 07.06.1960. спортски радник

http://www.novinar.de/2007/05/07/duhovni-pokret-svetskog-znacaja.html

сад знам како ће Тадија да врати Косово

остале нећу да тражим туууууууууугггггггаааааааааа

:dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:

:worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :whistling:
 
pa zar ne vidis da se to desava?proglasavaju deo drzave nezavisnim a drzava cuti?ne radi nista?pa u sta konkretno ti verujes da ce demokrate doneti Srbiji?i uzmi u obzir sta su doneli jer 8 godina su bas ONI na VLASTI...ne Sloba,Seselj ili krvave devedesete...ako su opcija koju biras,zar nije razumno da im trazis neke rezultate za ovih 8 godina a ne obecanja i strah?jel to zvuci kao put gde ce nam biti bolje?

Ne, ne glasam ni za koga, niti imam nameru.

Pre 8 godina "ovih", bilo je 10-ak godina "onih". A ni "oni" nas nisu bash usrecili, zar ne?
Chak, shtavishe, bilo je i gore. Barem po mojoj slobodnoj oceni.
Znachi, sad, zato shto nam sa "ovima" nije blistavo, trebalo bi da vratimo "one" pa da nastavimo sa "veselim devedesetim"...?

Svi smo znali da je proglashenje nezavisnosti Kosova bilo samo pitanje vremena, josh od '99. To je ipak neshto shto je Slobina zaostavshtina.

Shta je po tebi drzhava trebalo da radi...?

I na osnovu chega si izvukao zakljuchak da ce se ta dezintegracija drzhave nastaviti?
 
Poslednja izmena:

Back
Top