Koje stranke bi trebalo da formiraju novu Vladu?

Novu Vladu bi trebalo da formiraju?

  • SRS - DSS/NS - SPS/PUPS/JS

  • ZES - SPS/PUPS/JS - manjinske stranke

  • ZES - DSS/NS


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
proglasavaju deo drzave nezavisnim a drzava cuti?ne radi nista?
A šta država, ali, opet pitam - REALNO, može da uradi, sem da se očajnički drži za ono malo Rezolucije 1244. Koštunjavi i Toma bi, kao, nešto spektakularno uradili, "podviknuli", da se oni tamo svi ukenyaju, i odmah povuku trupe s Kosmeta? Nije valjda da verujete u to?
 
ne razumem...do juce su SPS ovci bili nsajvece zlo po demokratama,povratak u devedesete i samoizolacija a sad su moderna i pozeljna stranka za koaliciju koja treba da udje u internacionalu u koju ce je licno Solana(baja koji nas je groovao) preporucitoi..?!KOGA bre vise oni zaebavaju....??!!!DSlopinama je samo do vlasti i da maznu jos koliko mogu kesha dok obavljaju svoj prljavi posao razbijanja zemlje...kako zuti i oker (ldp) vole da kukaju i zapomazu kada se pomene vlada srs-dss-sps tako valjda mogu i ja....ako OPET DS vnago skvrce vladu ja palim iz ove zemlje....nemam vise zivaca da gledam olos kako je rastura a za razliku od dicnog nam predsednika nemam nameru da se " razracunavam" sa neistomisljenicima...a treba mu suditi za to sto sere....to je pravi govor mrznje i sirenje panike....

Onda pocni da se pakujes:)))))
 
ds,ldp i manjine,to bih ja rado videla,al nista od toga :neutral:

najgora varijanda ds,dss,ns...bljak

како си ти прошла из првог разреда основне школе у други....преко везе

СРС-ДСС-НС-СПС 77+30+20=127
ДС(ЗЕС)+ЛДП+мањине=103+13+7=123

да ли стварно мислиш да када се буду доносили неки закони на изгласавање да ових 127 неће бити у скупштини:whistling:
 
Mozda bi bilo i dobro da radikali dodju na vlast, da jednom zauvek, polupismeni deo naroda Srbije shvati da se ni tada nece vratiti Kosovo, da hleb nece biti pet dinara, ulje 15, i da privreda nece procvetati...

Ti verujes u cepanje Srbije, skupe osnovne proizvode, koji ce jos poskupljivati.....u propalu privredu???? Au kakav pesimizam.....upravo zbog toga ljudi i glasaju za nekog drugog, jer veruju u rad i promene...
 
Cekam da se javi onaj KARAMAZOV,kome je DS toliko isprao mozak da se ne seca ni 90-tih:lol::lol::lol:

Pa sad sta ces... Ocigledno tvoja iteligencija nije dorasla da shvati moje prethodne postove :D na koje si ti odgovarao u vasem klasicnom stilu- pricanjem praznih prica, raznoraznim optuzbama itd. Nema potrebe da se stidis sto je tvoj mozak ispran :lol::lol::lol:, niti da se ljutis sto je tvoja politicka opcija izgubila- po koji put? Ti se secas 90- tih sigurno, tada ste uspesno unistavali ovu zemlju.
 
Poslednja izmena:
Чедоморац 13 СПС компанија 20 и ви 102 то је 135
а СРС-ДСС-НС-СПС 77+30+20 је 127


написано је тамо мањине а Суља тражио министраско место а шта ће бити онда са Расимом

неко хоће да размишља а нема тај орган
 

Back
Top