Koje aplikacije prikupljaju najviše podataka od nas?

Свака апликација тражи да има увид. Разумем да огледало тражи приступ камери, јер је то заправо као камера за селфи, али види шта траже обичне белешке.
Pogledajte prilog 958085
Ne prihvataj te stvari.Ima sigurno aplikacija sa Google Play-a,koj ne traze te podatke.napisao sam ti gore.Doduse ja i nemam nesto puno aplikacija,pa valjda zato nisam ni naisao na te probleme
 
Свака апликација тражи да има увид. Разумем да огледало тражи приступ камери, јер је то заправо као камера за селфи, али види шта траже обичне белешке.
Pogledajte prilog 958085
Скини Notes (наранџаста иконица) ако хоћеш белешке. Оне су FOSS. Ја користим и системске белешке и те јер ми треба нешто да привремено запишем а да не иде нигде другде.

Eво ти линк.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.notes
 
Помагајте. Како се чисти андроид од вируса, мора да је неки улетео.
Причам са пријатеље а ВИбер, кад е зове други, каже да је Вибер направио групу од нас тројице, ја, тај са којим сам причао а Вибер и тај који је звао.
И тамо биле неке слике...
Поново је профилну слику особе са Вибера послао једном мом контакту, са све њеним телефоном.
Ово је случај са Леново андроидом кое и није картица али јесте Фб и Вибер, на бежичну.
*
А ово је случај са другим андроидом на коме немам ни Вибер ни Фб, ништа осим картице, а од апликација МП2 плејер, лампу и белешке:
Јуче разговарам са особом на мобилни, кад и се појави на екран: НН на чекању. На каквом црном чекању? Мој мобилни га је назвао усред мог разговора.
Чим заврших, зове ме трећа особа, пита зашто сам звао. Нисам. Кад погледам, одлазни позив.
Значи, док сам причао са првом особом, мобилни је назвао друге две особе.
*
А први смартфон, писао са већ, Самсунг, 3 године некоришћен не ради ажурирање, нема на њему ни Фб ни Вибер, тај је назвао број у ЦГ који месецима није у функцији, уређај угашен, нико се није могао јавити, и направио ми "разговор" од 34 минута, тј 1600 дин.

Три "тачскрина" и сва три заџебавају
 
Помагајте. Како се чисти андроид од вируса, мора да је неки улетео.
Причам са пријатеље а ВИбер, кад е зове други, каже да је Вибер направио групу од нас тројице, ја, тај са којим сам причао а Вибер и тај који је звао.
И тамо биле неке слике...
Поново је профилну слику особе са Вибера послао једном мом контакту, са све њеним телефоном.
Ово је случај са Леново андроидом кое и није картица али јесте Фб и Вибер, на бежичну.
*
А ово је случај са другим андроидом на коме немам ни Вибер ни Фб, ништа осим картице, а од апликација МП2 плејер, лампу и белешке:
Јуче разговарам са особом на мобилни, кад и се појави на екран: НН на чекању. На каквом црном чекању? Мој мобилни га је назвао усред мог разговора.
Чим заврших, зове ме трећа особа, пита зашто сам звао. Нисам. Кад погледам, одлазни позив.
Значи, док сам причао са првом особом, мобилни је назвао друге две особе.
*
А први смартфон, писао са већ, Самсунг, 3 године некоришћен не ради ажурирање, нема на њему ни Фб ни Вибер, тај је назвао број у ЦГ који месецима није у функцији, уређај угашен, нико се није могао јавити, и направио ми "разговор" од 34 минута, тј 1600 дин.

Три "тачскрина" и сва три заџебавају
Sta tebe nece sve snaci.
 
Ваљда. На то Ленову јесте сигурно, а други је Сони еспкира 1905, њега са синоћ вратио на фабричка, Замисли није обрисао слике, јесте музику и апликације које сам ја био уградио (лампа, белешке, лупа) и сад се појавила конница за вирус покојног М-кафеа, кое раније није било.
Јес већ топло јутро, прикључио да се пуни, загрејан пуњач али и телефон, то се није догађало са класични телефонима
 
Poslednja izmena:
Јесте на сваком. Који од плејера да му сада уградим? Уградих неке али неа рецимо опција да неку песму поставим као тон долазног позива. Има ВЛЦ плеер али је непрегледан. Такође, уградих неки до фајл менаџера, и, не знам да ли са одабрао прави
 
Свака апликација тражи да има увид. Разумем да огледало тражи приступ камери, јер је то заправо као камера за селфи, али види шта траже обичне белешке.
Pogledajte prilog 958085
Исто као и "огледало" провеи којем огућности пружају те забелешке - увоз медија (фотографија, аудио снимака), директно фотографисање из забелешки, директно снимање звука из забелешки, синхронизација забелешки са облаком кад се нађе у вајрлес мрежи...
Поента је уочити неку дозволу која нема везе са могућностима саме апликације...
 
Са лампом и нотесом нема везе ниједна. Разумљиво да плејер мора да има приступ узици и видео клиповима..
На не сећам се која, иде са речима. "Ова апликација не тражи дозволе".
его, од милион плејера, који да изаберем? За сада уградих неки Голд плејер
 
Хвала! Скинем их на компу, и како да их угура у андроид? Или да на андроиду укуца овај линк?
Иначе, као што рекох, после враћања ан фабричка, на њему McAfee
Ukucaj link na pretragu mobilnog i skini direktno da se ne zezas da prebacujes,ili ukucaj "Besplatni antivirus za Android",i trebalo bi da ti izadje ta stranica.
 
Ја имам а лаптоп легалног Каспера, није ваљда за андроиде бесплатан?
Ево скинух, ид и Преиум, одбих.
Да питам, али без смејања. Ако нешто скида са Гугл Плеја е гу да ма задуже за неке паре? Као што су урадили са неким сервисом 3134 "услуга са додатном вредношћу" отишло ми на рачун код МТС, о чему сам писао пре 3 године, мада тада нисам ишао преко Гугл шопа него на интернет па тако скидао ВИбер, и тамо искочило "АЈ АМ НОТ А РОБОТ" и неки код, ја а укуцо и одоше паре
 
Poslednja izmena:
Oво није нормално! а старим телефонима си имао календар, па подсетник, рођендан, састанак, шта хоћеш. па га едитијеш, мењаш..
А овде нема него скидаш са Гугл плеја. И замислите, већина тражи да иа приступ идентитету, куповини, контактима..
А један чак тражи да може да позива бројеве које хоће, наравно о твом трошку. Замисли.
И скинем неке који то не траже, али су идиотски. Не можеш да укуцаш или мењаш време, него добијеш онај сат где ручно помераш казаљку, али он ти одреди сат, а ти само минуте Кретенски.
 
Тестирао сам све могуће и немогуће прегладаче и једино Vivaldi, обичан Firefox и донекле UC Turbo могу да се супроставе агресивним рекламама од YouTube-a. Наравно ту је и Brave aли он је рудар криптовалута. ОНО НИСУ РЕКЛАМЕ већ малверчине чисте... Такође све више и више сајтова има такве малвере у себи. Раније се јасно се знало шта је реклама а шта је малвер, данас је свака реклама малвер.

Ово је списак најбољих интернет прегледача за мобилне телефоне.

  1. Vivaldi - Google Play Store, AppGallery, APK from official site
  2. Firefox - Google Play Store, AppStore, GitHub official APK,
  3. UC Turbo - Google Play Store, AppGallery
  4. Brave - Google Play Store, AppStore, GitHub official APK
  5. Duck Duck Go Browser - Google Play Store, AppStore, F-Droid
 
1629746893048.png


Немо молим те. Маркетинг за медаљу да сакрију шта раде.
Овима треба скинути капу за медаљу како варају народ.
Апсолутни богови маркетинга али ја сам глуп кад сам изрејџовао
за сталак од $999 јер даш прст оде шака, даш шаку е сад може и цела рука...
:hahaha:
1629746759701.png
 
Poslednja izmena:

Back
Top