Koja osecjanja vam se "javljaju" kada cujete Grand Narodnjake

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se javlja radost, sreca. Cim cujem zvuke Granda da pocinje ja se uhvatim u kolo sa mojom Mamom i ubrzo nam se pridruze komsinice. Tako isto i na kraju. Samo pozitivna osecanja mi se javljaju. Evo, upravo igram malo uz Indy i hit Bato, bre! A gde, zuuuuuris, a gde zuris, bato, bre! A gde zuuuuuris,... Malo Niska banja, malo Vranje, Lebane i Babusnica! Opsaaaaaaa, opsaaaaa, opsa sa, sa, sa, sa, sa, sa, sa,sa, saaaaaaaaaa! 8-)
 
Smeh, brate!!!
Juce sam prvi put cula pesmu od Olje Karleuse onu Brushalter, ne ide mi uz karakter, steze mi grudi, skinucu ga odma.....koja perverzija, brate...ne verujem kako to neko moze da slusa i uci napamet (dobro, meni se sucajno urezala u mozak...i to samo zato sto sam bila skoncentrisana na pesmu...ali, brate ispra mi pola mozga)...Jel Jelena Karleusa u nekom srodstvu sa Oljom? Stvarno ne znam, slabo poznajem grandovce...čula sam samo za Stoju, Olju, Jecu i Šabana. Oni su klasika grand....dakle, osecanja su: tuga, mučnina i žalost!!! Kada budem došla na vlast, prvo ću srušiti zgradu TV pinka, pa cu spaliti ovu zgradu AVALE tu u Košutnjaku, gde mala deca iz komšiluka svakog petka idu svojevoljno da gledaju svoje muzičke idole...dragi sugrađani, obećavam vam to!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top