Koja od ove dve

Sad, djevojci koja je otvorila temu, ti razmisli, svaka srednja pogotovu fakultet (u ovom slucaju akademija) zahtijeva veliko odricanje.
Sta god da odlucis, drzi se toga, jer svakom dodje da se zapita sto upisah ovo a ne ono... Bitno je da to volis da ne bi odustala od tog sto izaberes.
Tako da ako izaberes muzicku, onda nemoj da razmisljas vise da li si trebala farmac. ili obrnuto.
Muzicka je zaista lijepa, i nije sve mucenje,kao sto sam ja ispisala, ali sam htjela da ti predocim ove strane koje niko ne spominje, racunajuci da vec znas lijepe strane.
 
Sad, djevojci koja je otvorila temu, ti razmisli, svaka srednja pogotovu fakultet (u ovom slucaju akademija) zahtijeva veliko odricanje.
Sta god da odlucis, drzi se toga, jer svakom dodje da se zapita sto upisah ovo a ne ono... Bitno je da to volis da ne bi odustala od tog sto izaberes.
Tako da ako izaberes muzicku, onda nemoj da razmisljas vise da li si trebala farmac. ili obrnuto.
Muzicka je zaista lijepa, i nije sve mucenje,kao sto sam ja ispisala, ali sam htjela da ti predocim ove strane koje niko ne spominje, racunajuci da vec znas lijepe strane.

Znam sve strane muzicke kao i farmaceutske skole. Oba posla su dobra, samo nisu i jednako placena. U svakom slucaju, hvala
 
Zna svasta, bar na mom primeru, a u ovoj drzavi dzabe ti je da znas sve kad nemas gde da primenis. Oko 700 doktora nauka ceka na posao
Kao shto rekoh, drzhava tje kad tad itji na bolje.
Al' nemoj da brinesh u velikoj meri oko zaposlenja, bar ne sad.

Inache - veruj mi, tvoja interesovanja tje se promeniti josh nekoliko puta do fakulteta - budi sigurna. Kako budesh sazrevala, videtjesh. Nishta novo, nishta ekstraordinarno. ;)

Sve najbolje u odabiru! ;)



b.
 

Back
Top