Koja je razlika u ceni plina po Srbiji ?

U BG je svuda 54 din/l...........Provereno...............Slažem se za Knez petrol gde je sada 47.9 din/l.............Do pre 20 dana na auto-putu prema Šidu kod aerodroma na Lukoilu plin bio 48 din/l a sada je 54 din/l (zašto-nemam pojma,oduvek su bili najjeftiniji,tu sam stalno sipao pošto živim u Zemunu)................Sve u svemu u BG je najveća cena sa razlogom-toliko se plina potroši dnevno a potražnja ne jenjava pa je cena rezultat ponude i potražnje...........................

Pre 2 dana bio sam u Šapcu i na pumpi EKO gde je plin 52.9 din/l i pitam radnika koliko dnevno gasa prodaju a on mi kaže 3.5 tona!!!!!!!!!!!!!!Napominjem da je pumpa na periferiji grada i da u Šapcu postoji oko 10-tak pumpi sa plinom u gradu i bližoj okolini.............Šabac ima oko 70.000 stanovnika..........E sad možete misliti koliko se dnevno u BG-u proda plina.....................I još kakvog kvaliteta (lošeg)...............
 
Iskreno, ja nisam video razliku gde god da sam sipao u Beogradu ili uopste u Srbiji. Kada sam u Grckoj sipao bila je druga prica.....

...sigurno mešaju s vodom...:lol:

Ja sam primetio da kada sipam na OMV-u dosta više troši dok na Lukoilu najmanje troši................

@ DeeLiteOrange

Ne, nego je u smeši više butana nego propana pa je TNG jeftiniji a auto slabije ide i više troši....................:rtfm:
 
OMV je blagi uzas. Cak sam i bolji benzin sipao na Jugopetrolu. Dugo nisam verovao, ali kad sipas do cepa nema sta da ne verujes, uveris se na pumpi.
Na vreme sam provalio da Avia na autoputu ima mnogo bolji plin od OMV-a. Sada sam nasao isti ako i ne bolji kvalitet, a za manje pare: 47,90 din - Knez Petrol kod Rusnja.
 
Претпостављам да причате о плину на ОМВу јер ако причате о другом гориву конкретно еуро-дизелу морам одмах да кажем да грешите... за три дана сам потрошио 4 цела резервоара и 2 пута сам сипао на НИСу и два пута на ОМВу и када сам сипао на ОМВу прелазио сам око 850км, а са НИСовим горивом око 770км... пут је био приближно исти тј углавном се возило на 2500-2700 обртаја....
 

Back
Top