Која је разлика између ДС и СНС?

тома је већ губио од болета, лоше искуство, није имао довољно. табаковићка би добила те ондашње томине гласове готово сигурно, плус још гласова од женске популације и осталих. то би требало да буде довољно да боле пукне, приде што ни он не би имао толико гласова као онда.
Иако, како се зна, ја лично ћу прецртати листић, и дописати на њему "Живела Краљевина Србија", чија год буду имена на њему, из принципа бих поздравила кандидатуру Ј. Табаковић, као жене пре свега.
Било би, кажем, занимљиво да тако стварно и буде.

А још занимљивије да она и победи.
 
Radikali,toliko ste degutantni sa ovim blacenjem Nikolica :whistling:
Vi ste u koaliciji sa Tadicem :mrgreen: Kako vas nije sramota da vise pljujete po narodu :mrgreen: Tomislav Nikolic je NAROD koji vise ne moze da gladuje,ne moze da gleda kako Srbija nestaje u najvecem mulju u koji je bacio Tadic....
Stvarno bruka i sramota :evil:
Jeste Tomislav Nikolic ne moze vise da gladuje i da se zlopati u stanu od 400 soma evra , jadnicak . :(
Sto kazu babe za takve ko ti "ludo pa zivi " :mrgreen:
 
u gradu Beogradu ste usli u sva upravna odbora i postali koalicioni partner sa dsom i ldpom,*** to je cinjenica,mada mislim kad bi se srs ratosiljao baba sa kletvama i ovih par lopina kao sto je todorovic da je ova mladja ekipa sasvim pristojna.
Можда би од те млађе екипе понешто и било, кад би се одрекла, пре свега, сем наведених и - Шешеља.
:zper:
 
Оваква власт се не руши на изборима него на улицама, тако да тих 30 и колико већ процената помињеш што има СНС нема везе. Ниси неутралац, јер да јеси, онда би знао да СНС нема више толико гласова колико је имала некад, а разлог је онај несрећни митинг у Арени, када су их извиждали, да те не подсећам на те болне тренутке. Ако пратиш политику мало, онда немој да се трпаш где ти није место.
 
14984916673768002347110.jpg


Обратити пажњу на руке, исти покојни Ђики
 
U ovakvoj hipotetici SPS nije ni potreban ...

A Srbi, verovali SNSu ili ne, imaju jednu jedinu realnu nadu da smene žutaće tako da glasaju za SNS. Čak i to je u pitanju jer nije sigurno kako i gde će ići Koštunica. A ako bude tesno i gde će SPS.

U suprotnom, ima da nas nema i to brže nego što smo zamislili ...

Ono što je takođe simptomatično a radikali odbijaju da vide je činjenica da su SRS i DS na istoj strani i to već više od godinu dana, kad god se povede priča o SNS-u.

Radikali koji brane Demokratsku Stranku ?! Jer više vole da mrze Tomu nego da skidaju Borisa ???? Izvinte, ja to ne razumem.

:dash::dash::dash:

ovi su gori
 
Оваква власт се не руши на изборима него на улицама, тако да тих 30 и колико већ процената помињеш што има СНС нема везе. Ниси неутралац, јер да јеси, онда би знао да СНС нема више толико гласова колико је имала некад, а разлог је онај несрећни митинг у Арени, када су их извиждали, да те не подсећам на те болне тренутке. Ако пратиш политику мало, онда немој да се трпаш где ти није место.

Ne znam,ocigledno da nikog nema da povede narod u rusenje ovog rezima na ulici i to je jasno i vidljivo. Ja informacije baziram na nekim istrazivanjima koje vidjam po medijima a pre svega u kontaktu sa ljudima,mnogi upravo ce glasati za Sns ne zato sto obozavaju njih vec sto isto misle da oni jedino mogu da dobiju rezimske stranke i strancice.
Ne znam koga su izvizdali u Areni,na sta mislis? montgomerija ili ?

Da radikali imaju taj procenat glasova i toliku popularnost kod ljudi i da predstavlja ono sto trenutno predstavlja sns glasao bi i za njih uprkos tome sto ima tamo par likova koji su mi odvratni,mada takvih sto se mene tice ima u svakoj stranci na kilo.
 
Ne znam,ocigledno da nikog nema da povede narod u rusenje ovog rezima na ulici i to je jasno i vidljivo. Ja informacije baziram na nekim istrazivanjima koje vidjam po medijima a pre svega u kontaktu sa ljudima,mnogi upravo ce glasati za Sns ne zato sto obozavaju njih vec sto isto misle da oni jedino mogu da dobiju rezimske stranke i strancice.
Ne znam koga su izvizdali u Areni,na sta mislis? montgomerija ili ?

Da radikali imaju taj procenat glasova i toliku popularnost kod ljudi i da predstavlja ono sto trenutno predstavlja sns glasao bi i za njih uprkos tome sto ima tamo par likova koji su mi odvratni,mada takvih sto se mene tice ima u svakoj stranci na kilo.

Значи ти гласаш да би имао користи? Све си јасно написао...
 
Ево, на сва звона се најављује митинг овај што је 5. фебруара. Хоће напредњаци да руше власт. Међутим, ако је толико поштен као што тврди, зашто Томислав Николић није рекао својим гласачима да је будућа коалиција већ договорена? Зашто није рекао да се власт руши само да би из власти изашла Г17+ и још неке минорне странке попут ПУПС... Наведите разлике између ДС и СНС. Ја их не видим. ДС је створила СНС.

Pa SNS neće da usvaja budžet, da prihvata CRNOGORSKI jezik kao službeni i slično što rade za novac i privilegije koje dobiju od DS.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Значи ти гласаш да би имао користи? Све си јасно написао...

Ja bi da glasam da srusim vlast ds-a,sps-a i ldp-a i glasao bi i za crnog djavola jer mislim da ne moze biti gori od doticnih. A drugo ko ne glasa zbog koristi? pa svi glasaju iz nekog razloga,neko poveruje u lazi iz kampanja,neko dobije na dan glasanja pare da glasa za nekog,neko poveruje u lazi politicara kako ce bas njemu pomoci negde nesto,neko zato sto su to njegovi,a neko ko ja glasa da bi srusio vlast pa glasa za onog ko tu vlast moze da srusi.
Ni 2000 nije se glasalo za dos,vec protiv slobe,nazalost to je dovelo do toga da u 2011/12 cu opet imati takvo odredjivanje na izborima.

A ti voleo ili ne Srs nema nikakvu sansu pogotovo ne sa baba devojkama koji kunu,sa lopinom Todorovicem i Spahom koji u svojih 70 godina privodi jedva punoletne devojke,prosto da zalis sto ljudi kao sto su Krasic,Mladenovic,Popovic ako ne varam pa i ona Ragus koja vise nije u politici moraju da politicki stasavaju uz takve ljude
 
Poslednja izmena:
Toma bese onaj sto se posle svakih izgubljenih izbora povlaci?
:-P
Salu na stranu, SNS je stranka koja nema program.
Dalje, ok, tesko je, to smo apsolvirali vise puta. Ja do sad od opozicije nisam cuo ni jedan jedini predlog kako da bude bolje, vec samo konstantnu kuknjavu.
Iskreno, sve mi je jedno da li ce mi Dinkic, Cvetkovic ili Vucic govoriti da je tesko.
Prosto, sem toga sto ce doci SNS na vlast, ne vidim bilo kakav pomak ili razliku u odnosu na ovo sad, moze biti samo gore, buduci da SNS nema dovoljno obrazovan i dobar kadar da se nosi sa problemima koje nosi jedna drzava.
Sto dokazuju i na Vozdovcu, opstina se bukvalno raspada.
E, sad, ovde dolazi do izrazaja razlika izmedju DSovaca i simpatizera ostalih stranaka.
Glasaci DSa traze odredjene rezultate, ako ih nema, uglavnom nece glasati, ili ce glasati za neku pribliznu opciju, ne za sam DS.
Glasace ostalih stranaka ne interesuju rezultati, ne zanima ih stanje u kom se nalazi drzava niti sta se dogadja, glasace za svoje pa makar ih ta stranka dovela na samu ivicu egzistencije.

A neka mi neko pojasni cime su to Toma, Vucic i ostala ekipa iz SNS zasluzili da dodju na vlast?
Posto vidim ovde dosta pljuvanja po DSu, ispada da je u SNS sve sam genije do genija, pa me zanima, sta su to konkretno uradili da bi dobili priliku da budu na vlasti?
 
Sto dokazuju i na Vozdovcu, opstina se bukvalno raspada.

Ovo je takva laz da je neverovatno. Jedino ako mislis da se raspada posto sns ne znam dal je sastavio godinu dana vlasti naspram 14 godina zutih na toj opstini,ali da je sad kao raspad to je laz.I bolje da ne pocnem da pricam o tome kako se trosio novac,kako su telefonski racuni bili vise milionski,kako se na racun reprezentacija trosio ogroman novac...Uostalom dovoljno je pogledati NBG gde je predsednik opstine u kojoj vladaju ds i ldp samo prosle godine za cini mi se rafaelo kugle potrosio 800.000 dinara,za smoki nekih 500.000 i slicne stvari.
 

Back
Top