Koga biste izabrale za švalera?

pa naravno,ne bi ona tek tako branila preljubnice sigurno je i ona takva
sto bi rekla stara forumska poslovica "prepoznala se" :mrgreen:

Ах, Линда, провалила си ме! :sad2:
Шта ћу сад, јадна?
П.С. И каква си ти то другарица, уместо да ћутиш, ти ме још прозиваш?! ;)
А знаш да дођем овдИ само да видим како други људи немају живот...:rtfm:
 
Ма, видим ја да је свима криво што баш ја имам дрвосечу, тај уме да цепа! :rtfm:
Него, жене љубоморне, немају свој живот, седе на форуму, док ја радим на сафатавању швалера...

П.С. Линда, где ОВДЕ да нађем дрвосечу? Њега нашла у шуми, овде све интелектуалац до интелектуалца, слаба вајда... :sad2:
 
Ма, видим ја да је свима криво што баш ја имам дрвосечу, тај уме да цепа! :rtfm:
Него, жене љубоморне, немају свој живот, седе на форуму, док ја радим на сафатавању швалера...

П.С. Линда, где ОВДЕ да нађем дрвосечу? Њега нашла у шуми, овде све интелектуалац до интелектуалца, слаба вајда... :sad2:

Pa imas onog sto se fali da je drvoseca, muva se ovde po forumu.......:p


El si sigurna da oces drvosecu??? :sad2::sad2::sad2:
 
Poslednja izmena:
Ne..ne..nikako nisam za svalera.

Primecena je pojava da svaleri pocinju da te sekiraju gore nego muz, a to nije nimalo sexy i urusava osnovnu svalersku ulogu: da te opusti i zabavi.

Elem..ja predlazem radikalnu promenu. Ipak je 21.vek. i treba prihvatati nove tendencije. Svalera zameniti zigolom.Profesionalci ispred amatera! :super: Lepo narucis sta ti treba..ne sekira te..pa jos kad vidi sta mu je dopalo saka sam te moli da ga odaberes opet i to za dz.:mrgreen:

Ju...sta mi bi???:eek:
 
Ма, видим ја да је свима криво што баш ја имам дрвосечу, тај уме да цепа! :rtfm:
Него, жене љубоморне, немају свој живот, седе на форуму, док ја радим на сафатавању швалера...

П.С. Линда, где ОВДЕ да нађем дрвосечу? Њега нашла у шуми, овде све интелектуалац до интелектуалца, слаба вајда... :sad2:

drvodelju :zper:
pipkaviji mu je rad nego drvosecin
 

Back
Top