Kod "16 Ventila" - šoferska kafana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja u cugu vozim solun -bda. stajem na grani, i na rampi.
ako se nekome baaaaš piški...
vozim noću, jer svi spavaju, pa nema ko da pitka jel smo stigli:)
i da ***** kako vozim ko budala;)
desi mi se da se zablejim, ali n ei da zaspim...
nekako kad sednem za volan, odma se razbudim..
daj nes. ne pijem turkiš.
i kocu, treba mi šećera;)
e, išla sam za vikend južno..mojim novim autom....
qq ma taj leti, a nemaš pojma...
tek sam na 240 imala malo frku, kao mnogo mi brzo,
kad vozim 120 ko da stojim:lol:
divota za kazne...
 
I meni se desavalo da mrtav umoran par puta vozim (dva dana nespavanja, pa bup u auto), ali uz pomoc no sleep sove, svi problemi nestaju.
Da se zablenem, desava mi se i kad vozim u 100% normalnom stanju.
Kad vozim sam uglavnom vozim brzo, a kad je neko sa mnom, onda ne prelazim 80km/h (opet u zavisnosti ko je pored ili iza).
 
meni se samo jednom desilo da sam seo za volan posle celovecernjeg pijancenja i nikad vise.... vrecao sam kola sa caletom iz servisa ja u jednim on u drugim uleteo sam u makazice da smo se jedva mimoisli i to jos iz 3. kao da nisam normalan inace ne vozim mnogo jos sam zelen
 
@luci
Probaj aktivno da vozis Yuga, pa ces sazreti i te kako.
Ja sam ga vozio godinu i po dana aktivno, prosao sve i svasta i ne samo da sam savladao voznju. vec bih mogao biti i automehanicar u nekom Zastavinom servisu, ali neki inspektor za nerazjasnjene slucajeve u Yugu (kao neki X files pri Zastavi), jer ih zaista ima mnogo.
 
pa imam alfu (caletovu) ali ja i keva radimo na tome da uzmemo juga za nas da ne razmisljam kad auto ostavim ispred kafica... inace ja sam insistirao da polazem u auto skoli koja ima yuga jel sam rezonovao da ako znam da vozim yuga znam da vozim avion.....


znate za onu pricu kad je covek kupio novog jugica od zastave i vozi ga neko vreme i jednom prilikom krene da spusti prozor kad ono nece, on popizdi ode u servis zali se, oni u servisu skinu tapacirung kad staklo podurpto daskom na kojoj pise " koliko me placaju toliko i radim"
 
Gledam pre neki dan kako pauk dize Juga iz sredine nepropisno parkiranih. Nesreca nikad ne ide sama...em vozis krsa em ti ga nose. Valjda ove „jace” ne smeju ili nece da se smaraju.
Ne pijem kad treba da vozim, to mi je krajnje neodgovorno, Imam taj neki „zdrav” strah, nastojim da kada sam za volanom mislim samo o voznji.
 
Sta reci!
@luci
ne preterujmo sad sa glorifikovanjem Yuga.
To je mali i veoma pregledan auto, te ces ga u gradu parkirati u par cm ako treba, dok kod nekih limuzina ili bilo kakvih vecih auta to i nije bas jednostavno.
Da ces znati da vozis avion, ni to neces, jer Yugo od aero opreme ima samo nesto nalik na katapult (desava se kad naglo prikocis ili das gas da sediste preskoci po neki zubac pa te cima)
A ako od pocetka ili neko duze vreme vozis Yuga (ili neki drugi krs, nebitno), kad sednes u bolje auto jednostavno ne mozes da ga iskoristis. Cimas se pred svaku krivinu i razmisljas 5 min. unapred da li kociti ili ne.
Ovo sto sam ja nevo kao primer (da ne bude sad da sam kontradiktoran sam sebi) je zato sto sam istovremeno vozio sluzbenog Yuga i privatnog Renoa 19 Europa.
 
@kuliraža
Nemoj preterivati koči i Yugo, ako se održava. U poslednjih mesec dana provozao sam 3 različita Yuga i sva 3 su bila OK, ukoliko ne zamišljaš da voziš neki limuzinu. Ovaj poslednji je bio onaj novi IN/OUT šta li je već. Tu i kada dodaš gas, povećava se i brzina (malo) a ne samo buka, a definitivno koči bolje, nego prethodnici mu.
 
da se nadovežem na priču o jugu, o pauku:lol:
jugo je super auto, kad ti zafale delovi a ti na putu, maltene u trafici kupiš ;)
ali kad porasteš...ipak treba da voziš nešto drugo.ko kad nasleđueš pantalone od starijeg brata, udobne, razgažene...ali ne ide da se ose kad su iznad članaka, ko da si pecao celu noć:lol:
ja sam pozajmljivala jug aod drugarice...mnogo sam prešla sa njim, i nemam zamerki (ako si svestan da je to mali, auto) jedino....nikada nisam naučila da ga palim. mislim, uspevalo mi je..ali sam se baš mučila...
pauk...preko puta moj ekuće je bioskop...haraju ko nenormalni samo nose..
nama su odneli bar 5 puta što moja, deverova...čak i mom ćaletu koji je bio u gostima..
ali je simptomatično da nose: lošije automobile, OBAVEZNO strane table (bosna, cg, evropa)
pa tek onda neki besan auto.
npr..poenta je ne parkirati se na trotoaru, zaglibi se u zelenu površinu koliko hoćeš, ali na trotoaru...ne tolerišu ni 5 cm.pitam pandura zašto nosite kola?
kaže nema mesta za prolaz, mora 80 cm da ima za kolica;) dakle, yebeš zelenu površinu...
za vreme predstave dođe njuih 3 pauka, a parking im je možda kilometar dalje...narokaju bar po 3 automobila, za ta dva sata!!!
ali ne baš svaki dan. a taksisti smradovi znaju za fazon i nikada neće da kažu ljudima da se još malo dublje uparkiraju.....nego se smeju posle kad ih nose...užas.
ja se derem sa terase, jednom je jedna žena rekla "ti ćeš da mi kažeš kako ću da parkiram" i odneli joj auto..posle mi zvonila na vrata, misleći da sam ja zvala pauka...od tada se kontročišem komuniciram samo sa muškarcima, oni kapiraju šta hoću da kažem...jer čuju sve;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top