Ko to mrke brke suče?

Golube, u pravu je zena. Lepsi si sa brkovima/bradom. I naocarima.
Lepo staris ;)

To je retkost

Onda ću da stavim u testament da budem u otvorenom kovčegu kad dodje vreme da me sahranjuju. Nek me pamte ko dobrog frajera.

Ni ja ne volim malje po licu, a Golub bolje izgleda sa cvikama ofkors. Sa cvikama i viškom godina deluje intelektualnije pa samim tim i privlačnije. :zper:

Znači delujem pametnije, iako nisam pametniji.

Evo ja cu da odgovorim.
Nisam nikada volela brkove kod muskaraca a ne volim ih ni sada. Prvo ne volim dlake ni gde im je mesto a posebno gde nije, drugo deluju mi nehigijenski, a trece estetski mi nije po meri. Brada od par dana, uredna i mekana, da ne bocka je nesto sto mi je ok.

Ja i dalje ne volim brkove i bradu, jer ne vidim lice

E tema govori upravo o vama - ženskima koje verbalno tvrde da ne vole brkove, dok je u stvarnosti sasvim drugačije.
To me podseća na izbore 90-tih. Svi koje pitaš se kunu da će glasati za opoziciju, kakav Sloba, mrze ga, a za Miru i JUL neće ni da čuju.
Dodju izbori - Sloba dobije 45% u gradovima, 90% po selima.

brki golubu odlično stoje brkovi i bradica...golub sa brkovima kool

Čitajte bre šta piše čovek s ukusom!:zelenko2:
Danke gospodine Moonjo :kpozdrav:
 

Pun pogodak! :okok:

breaking-bad-psvr.jpg


Još jedna glas za!
 
:D)))

Iskreno rečeno on ima pravilno lice, i lep je čovek i bez brkova. E sad i do fotki je, na bezbrkoj je kao pomalo i nasmejan, vedriji izraz ima, a na onoj brkatoj fotki se namrčio sav, uozbiljio se, možda je i to uticalo na sveopšti utisak, a ne samo brčine.
 
:D)))

Iskreno rečeno on ima pravilno lice, i lep je čovek i bez brkova. E sad i do fotki je, na bezbrkoj je kao pomalo i nasmejan, vedriji izraz ima, a na onoj brkatoj fotki se namrčio sav, uozbiljio se, možda je i to uticalo na sveopšti utisak, a ne samo brčine.

postoji jednostavna matematika, pomnoži se broj i boja dlaka, te podeli sa proporcijama lica i eto, rešenje je jasno, da li neko treba da fura brke, bradu ili da bude glat (:
 
eto ne delimo, mišljena sam ili ti nešto čuči top ili ne čuči, čak i ako su pravilne crte lica, takođe.

:)))) E to ti je formulisano kao neka Bulova algebra... i-ili... da-ne... Ali u pravu si što se tiče pravilnih crta lica, na njima zaista ne moraju čekinje dobro stajati, međutim ima i konjislava kojima i tako neka atipična fizionomija lica deluje muževno, bili obrijani ili ne.
 
:D)))

Iskreno rečeno on ima pravilno lice, i lep je čovek i bez brkova. E sad i do fotki je, na bezbrkoj je kao pomalo i nasmejan, vedriji izraz ima, a na onoj brkatoj fotki se namrčio sav, uozbiljio se, možda je i to uticalo na sveopšti utisak, a ne samo brčine.

Moram da budem na brkatoj fotki namrčen, to mu dodje genetski, jesi li nekad video brkatog crnogorca da se smeje na slici?

By the way - obrijao sam se, smem opet da se smejem :kez:
 
obično se valjda nose brade danas a brkovi ređe? i to one brade mrzi-me-da-se-brijem ali to je ok
n eznam bolje brade

bolje neko s bradom ili bez brade... inače tata mi ima brkove otkad postojim možda to ima veze
nešto i ne mogu da se setim ko još ima brkove
 
Poslednja izmena:
Opet ista priča zbog koje i otvorih temu - vi žene pričate jedno, mislite drugo.
Već nekoliko puta sam ovde pročitao izjave tipa "jao, kako je to sexy - brada od tri dana :heart:"
A za ceo svoj život mi se nije desilo da tako neobrijan sa "sexy 3 dana bradom" poljubim neku žensku a da me ne otera u tri lepe!
"Manijače, bolje da si zalepio šmirglu na facu! Dok se ne obriješ nema ni u ruku da me poljubiš!"

Ajde iskreno, ima li neka od vas da stvarno može da dopusti da je neko tako neobrijan sa bradom od 3 dana poljubi?
 
Moram da budem na brkatoj fotki namrčen, to mu dodje genetski, jesi li nekad video brkatog crnogorca da se smeje na slici?

By the way - obrijao sam se, smem opet da se smejem :kez:

Nasmejanog brkatog mrču? Jedino onog lika što je u Folirantima igrao Čejovića... :))))

Ma ko će bre ugoditi ženama, trendseterima i svim tim varijabilnim kategorijama, ribe su listom obrijane "tamo dolje", a tipovi furaju bradurine kao Grizli Adams, to mu valjda dođe kao neka kompenzacija...
 
Nasmejanog brkatog mrču? Jedino onog lika što je u Folirantima igrao Čejovića... :))))

Ma ko će bre ugoditi ženama, trendseterima i svim tim varijabilnim kategorijama, ribe su listom obrijane "tamo dolje", a tipovi furaju bradurine kao Grizli Adams, to mu valjda dođe kao neka kompenzacija...

"Grizli Adams" je OK, namaže se onim uljem za bradu i stvarno bude meka ko svila, ova moja dečurlija troši to ulje na angro, pa znam.
Ja pišem o onoj tri dana bradi koju ribe toliko obožavaju - na rečima.
To bre bode, grebe, mene dlan zaboli kad se umivam neobrijan, mogu da zamislim šta se dešava jadnoj vadžajni prilikom eventualnog oralca.
 
"Grizli Adams" je OK, namaže se onim uljem za bradu i stvarno bude meka ko svila, ova moja dečurlija troši to ulje na angro, pa znam.
Ja pišem o onoj tri dana bradi koju ribe toliko obožavaju - na rečima.
To bre bode, grebe, mene dlan zaboli kad se umivam neobrijan, mogu da zamislim šta se dešava jadnoj vadžajni prilikom eventualnog oralca.

Kažem ja da mi emotivci ne možemo da prosperiramo u ovom surovom svetu egoizma, eto mi smo puni empatije, a bogme i simpatije, prema jadnoj maci koju trodnevna brada trlja kao trenica, bocka, pali, žari, a zapravo su za macu to slatke muke, ona uživa kad je tako tretirana... :deda:

:)))
 
Opet ista priča zbog koje i otvorih temu - vi žene pričate jedno, mislite drugo.
Već nekoliko puta sam ovde pročitao izjave tipa "jao, kako je to sexy - brada od tri dana :heart:"
A za ceo svoj život mi se nije desilo da tako neobrijan sa "sexy 3 dana bradom" poljubim neku žensku a da me ne otera u tri lepe!
"Manijače, bolje da si zalepio šmirglu na facu! Dok se ne obriješ nema ni u ruku da me poljubiš!"

Ajde iskreno, ima li neka od vas da stvarno može da dopusti da je neko tako neobrijan sa bradom od 3 dana poljubi?

ljubi me svuda sa bradom od tri dana.:zplez: ja volim, a njemu lepo stoji. deluje bas opasno i zajebano. :zaljubljena:
 

Back
Top