Ko to mrke brke suče?

ja ne znam sta bih s tom niveom
ni cipele da namazes, a zmu se kune u niveu
jedino sto ga malo peche i zacrveni se faca kad namaze, al kaze tako zna da "radi"...:lol:

ne znam ni ja, ne videh nakaznije kreme, ali za lepotu se trpi, stoički ću izdržati, ne znam da li treba da sačekam još koju god ili je bolje sad da krenem..ma sad ću..
bolje nivea nego filteri na kameri.
 
ne znam ni ja, ne videh nakaznije kreme, ali za lepotu se trpi, stoički ću izdržati, ne znam da li treba da sačekam još koju god ili je bolje sad da krenem..ma sad ću..
bolje nivea nego filteri na kameri.

mozda se namaze objektiv

- - - - - - - - - -

brkovi smrde na dim, maste se kad srčeš supu itd

- - - - - - - - - -

aaaa o nivei diskutujete

uvek sam je mrzeo onu staru

pa sam provalio neku pre par godina, nivea men

e ta je stavrno dobra

sigurno ima neko sredstvo protiv te supe
nesto izmedju spreja za velur, voska i portikle
 
mozda se namaze objektiv

- - - - - - - - - -



sigurno ima neko sredstvo protiv te supe
nesto izmedju spreja za velur, voska i portikle

aaahahhahahahahahahaah!

- - - - - - - - - -

brkovi smrde na dim, maste se kad srčeš supu itd

- - - - - - - - - -

aaaa o nivei diskutujete

uvek sam je mrzeo onu staru

pa sam provalio neku pre par godina, nivea men

e ta je stavrno dobra

tonči ima rešenje!

- - - - - - - - - -

moco ako je domaća supa, možeš na dan da voskiraš brke.

- - - - - - - - - -

msm, ako te mrzi da ih kupaš.
 
Škamurci imaju deblju kožu pa sporije I lepse stare nego zene koje vec posle 25-6 z:(

ne vidim da muškarci sporije stare, lepi muškarci lepše stare, kao i lepe žemske,
ima izuzetaka doduše, ali ne u ženskoj populaciji, isključivo u muškoj populaciji postoje takvi izuzeci da su lepši tj ne leptani, ali harizmatičniji kao mator muškarcici, koji su bili neki neugledni komarci u mladosti.
 
Hoće li bre neko osim Lune da odgovori na temu?
Opet ista priča - ako neko nešto i kaže, onda je to u fazonu "bljak" "pi kakano" i slično, a u stvarnosti je potpuno drugačije.
O tome i jeste tema - jedno se izjavljuje, a sasvim drugo radi.
I lunasa ovde kao ne voli čekinje, a garant obožava kad je onaj njen djuvegija izgrebucka neobrijan u nedeljno jutro
Evo ja cu da odgovorim.
Nisam nikada volela brkove kod muskaraca a ne volim ih ni sada. Prvo ne volim dlake ni gde im je mesto a posebno gde nije, drugo deluju mi nehigijenski, a trece estetski mi nije po meri. Brada od par dana, uredna i mekana, da ne bocka je nesto sto mi je ok.
 
Ne, ovo nije tema o crnogorkama.

Dobro bre žene, o čemu se ovde radi?
Celog života vas gledam i slušam kako se zgražavate nad muškarcima koji imaju brkove i podsmevate se istima.
Sticajem čudnih okolnosti, pod starost pustih brkove. I to ne one obične model "Klerk Gebl" ili "Sadam Husein" nego Bakenbarde, ko Franjo Josif ili (meni malo draži opis) ko Lemmy Kilmister.

To uradih iz zezanja, ali me žena natera da zadržim.
Kaže lepo mi stoji, a ja odgovorih "da draga".
Ali od tada dolazi do promene u mom životu - žene počinju da obraćaju pažnju na mene. Mene, koji sam uvek mukotrpnim radom svog zavidnog intelekta dolazio da ribice, počinju ribe da spopadaju, čak i piletina od po tries leta. Da sam ranije znao... umro bih odavno od neke sexualno prenosive bolesti.

Nije da se žalim, naprotiv, samo mi nije jasno i voleo bih da mi neko kaže - zašto ste me celog života lagale da ne volite brkove??
Dakle, kakve brkove volite i vaš stav o brkovima.


ne volem brkove a ni bradu, nisu prijatni za žensko lice stružu kožu kao šmirgla papir , mada ti izgledaš bolje sa istom. kao da je brada jedino što ti nedostaje da budeš kompletiran kao muškarac i zavodnik.
takav utisak imam.
 

Back
Top