Ko siri mit da mladi glumci ne vrede

Ali pazi argument zna ih cela Jugoslavija. Pa i Djuricka preko Svabica zna cela Juga.. Znala bi i Mladena Sovilja da je dobio ulogu kakvu zasluzuje, sto ne znaci da ga nece upoznati. Zamisli sad neki klinac iz tvog kraja razbija fudbal i ti mu kazes alo bre mali sta ti oces, znas ti ko je Nemanja Matic, nikad neces biti igrac ko on. :roll:
Slabo se ja razumem u fudbal, al kapiram šta hoćeš da kažeš
 
Ali pazi argument zna ih cela Jugoslavija. Pa i Djuricka preko Svabica zna cela Juga.. Znala bi i Mladena Sovilja da je dobio ulogu kakvu zasluzuje, sto ne znaci da ga nece upoznati. Zamisli sad neki klinac iz tvog kraja razbija fudbal i ti mu kazes alo bre mali sta ti oces, znas ti ko je Nemanja Matic, nikad neces biti igrac ko on. :roll:

Ili proglasis klinca neuspesnim jer vec do sad nije postao kao Nemanja Matic. Tako mi deluje kad momka koji je tek zavrsio akademiju porede sa Batom Stojkovicem.
 
Ili proglasis klinca neuspesnim jer vec do sad nije postao kao Nemanja Matic. Tako mi deluje kad momka koji je tek zavrsio akademiju porede sa Batom Stojkovicem.

Upravo to. To sam i rekao u uvodnom postu poredis nekoga ko ti je vec prirastao srcu sa nekim ko je na pocetku i jos uvek nije ostavio traga... A naravno da moze da se vidi u pola serije kakav je glumac, kao sto sam za jednu epizodu Crvenog meseca video da tu nema 2-3 lika koja mogu da se nazovu glumcima.. E tako ove dve male iz druge serije, vidi se da mogu sve i da im je Bog dao dar i talenat.. To se odmah vidi.
 
Radovan Vujovic i Suzana Lukic i nisu bas toliko mladi glumci (po 35 godina oboje) ali nisu ni stari. Sjajni glumci, Radovan mi je dugo bio antipatican ali njegove transformacije od ulickanog skolarca iz Korena do sumadijskog seljaka Zivote koji bije 3. rat u 3 godine u Kralju Petru su itekako vredne hvale.

Radovan-Vujovic.jpg


suzana.jpg
 
Takodje i Branko Jankovic koji se transformise poput Zike Milenkovica od bahatog vozaca autobusa, preko Mice iz Mesa moooraa bit' cevaapa, itd.. Slaven Doslo je glumac koji se jako popravio u odnosu na svoje pocetke od pre 4-5 godina... Itd. Itd.. Da ne nabrajam dalje.

Imamo dobrih mladih glumaca, sad je samo do pisaca i reditelja da vidimo da li ce i koliki trag da ostave. Smatram da je dobro sto smo se skoro pa resili Radasina, Pavica, Sotre.... Ova srednja generacija autora koja je sada u punoj snazi ide u korak sa svetom i ove nove serije su fino dozirane, ima dosta krimica, ali i sitkoma i kostimiranih istorijskih, itd...

E sad to sto od svih tih serija koje se snimaju na 1 dobru ide 5 ili 10 losih, pa nije to nista cudno.. Nisu sigurno Vruc vetar, Sivi dom, Grlom u jagode i Kamiondzije snimljeni iste godine. Ti sad ako svake godine emitujes 20-30 premijera i ako je 3 ili 5 tih serija da valja, nije ni to lose.
 

Back
Top