Ko peva ovu pesmu?

Dakle idemo ovako:

Jedna je nova pesma, sad se vrti a refren ide "I keep my hands up in the air and sing oeoea"

Druga je od pre 2 godine - ide neki francuski ritam preko klavijatura u spotu je jedan tip i jedna zenska
kao u nekom gradicu na primorju i stalno se vrti taj ritam kao harmonika ona francuska a ona peva
nesto u pozadini tipa "Dont break my heart"...

Treca koju trazim je iz doba Eiffel 65 i slicnih hitova, samo se spota secam - kao pada sneg, sve je onako neobicno,
pojavljuje se tip bela, duza kosa, unutar kuce su neke bele ptice sto se razlecu...sve izlgeda malo misticno...
kao neki dance ritam....

Ako imate neku ideju dajte imena pesama/autora da probam da ih nadjem...

Hvala unapred!!!
 
treba mi velika pomoc.. secam se lika koji peva i spota,ali nikako da se setim imena pesme ili grupe.. :/
frontmen je nesto kao emo frizura slicna ovoj- http://www.ayushveda.com/womens-magazine/wp-content/uploads/2011/11/Porcuspikes.jpg ,a spot ide ness oni na bini pevaju,publika oko njih,i pojavljuje se neko ogledalo,u kome vidi neku devojku,a ona obucena u neku svecanu haljinu iz 18-19 veka.. pesma je negde iz 1995-2007 .. :/ znam da ovo nije mnogo detalja,ali stvarno nmg da se setim svega,a pesmu trazim vec mesec dana..
 
Ne mogu da se sjetim ni imena pjesme ni izvođača, u pitanju je naša rep pjesma gdje se govori o nekom momku što je igrao fudbal, ali ga je loše društvo povuklo da se bavi kriminalom i on postaje i boss i uspije u tome, ali na kraju pjesme biva to kako ga majka zove na telefon, on ode na stan i zatiče je mrtvu. Baš je prejaka pjesma, ako neko zna koja je pjesma, neka mi kaže. :)

 
Vidim da rešavate nemoguće zagonetke ovde, pa ajde da rešite i moju :)
Čula sam pesmu pre par dana na City radiu (Niš), ženski vokal, sve što sam zapamtila je deo refrena: oh, if tomorrow comes, i wanna not to waste my time with you (valjda ovako), pa pominje nesto kao For the last time i I'm ready to learn. Podseća na Emelie Sande, mozda Lanu Del Roy, Nerinu Pallot, ne znam tačno. :roll:
I već dva dana pokušavam da je nađem s ovim što imam, al ne ide... :(

Imam snimak pesme (ni sa njim nisam uspela), loš je i ima pauzu jer mi je pukla veza, ali poslužiće valjda:
http://www.2shared.com/audio/U3V46pu-/pesma.html
 
Poslednja izmena:
pre par dana sam na radio Kultu cula pesmu i ne znam ko peva a pesma je jako smesna jer je on peva kao da sve vreme place! Ne razumem ni na kom jeziku peva, mada mislim da je na engleskom jer je potpuno nerazumljivo ali je pesma haos! Ja i drugarica smo se smejale do suza.ako neko zna o kojoj pesmi je rec neka mi odgovori.
 

Back
Top