Ko o čemu, patrijote o zaverama

Idi pa ratuj, ako si tolika faca. Reci svome sinu ili ćerki (ako ih imaš), po mogućtvu pred spavanje: ZNATE DECO, TATA ĆE VAS ODVESTI DA BRANITE SRPSKU ZEMLJU, DA SE KOLJETE SA MUDŽAHEDINIMA.
Reci im to, samo što bi te se rođena deca odrekla kad bi im to rekao, a od žene bi dobio šamarčinu, tako da bi se zavukao u mišiju rupu.
Sajber patrioto iz fotelje.

Elem, šta možeš uraditi ratom? Kako misliš da osvojiš Kosovo, tako što bi proterao Albance i/ili da vojskom zauzmeš institucije Kosova?

Pitanje br. 2: Da li bi poslao svoju decu na klanje (pod mudžahedinski nož)?

Ovde ne pricamo o meni i tebi?!
Ja sam ti odgovorio na pitanje i to je JEDINI nacin na koji se Kosovo moze vratiti u sastav Srbije!!!
 
...a zasto mislis da su gradjani Vojvodine bolji ili gori...sta god... od siptara ili ovih ostalih :)

Ne mislim ni da su bolji ni da su gori :kafa:.
Realnost je da se Vojvodina neće otcepiti:
1. Većina građana Vojvodine je protiv nezavisnosti
2. To ne bi bilo u skladu sa međunarodnim pravom
3. U Vojvodini nije počinjeno etničko čišćenje, kao na Kosovu, pa da Evropa stane na stranu nezavisne Vojvodine.
 
Ne mislim ni da su bolji ni da su gori :kafa:.
Realnost je da se Vojvodina neće otcepiti:
1. Većina građana Vojvodine je protiv nezavisnosti
2. To ne bi bilo u skladu sa međunarodnim pravom
3. U Vojvodini nije počinjeno etničko čišćenje, kao na Kosovu, pa da Evropa stane na stranu nezavisne Vojvodine.

1 pa i vecina crnogorci su bili protiv odcepljenje od bratsku srbiju
2 vojvodina po ustav iz 1974 ima status republike do odcepljenje
3 ni u crnu goru nije pocinjeno etnicko ciscenje

al prohtelo se amerima da uzmu boku kotorsku za sestu flotu pa spar milioni dolari korupcije dobili od mila nezavisnost od srbiju koja je isto imala svoju flotu u boku kotorsku. a za dve flote malo mesta
vojvodina je u centralnu evropu i idealni teren za posmatranje balkana i zapadnih ruskih zemalja idealna za stacioniranje nato kopnenih snaga za eventualne intervencije ukljucujuci i onu intervenciju za konacno unistenje srbije ako tadic ne uspe da dobrovoljno uvuce srbiju u nato
 
1 pa i vecina crnogorci su bili protiv odcepljenje od bratsku srbiju
2 vojvodina po ustav iz 1974 ima status republike do odcepljenje
3 ni u crnu goru nije pocinjeno etnicko ciscenje

al prohtelo se amerima da uzmu boku kotorsku za sestu flotu pa spar milioni dolari korupcije dobili od mila nezavisnost od srbiju koja je isto imala svoju flotu u boku kotorsku. a za dve flote malo mesta
vojvodina je u centralnu evropu i idealni teren za posmatranje balkana i zapadnih ruskih zemalja idealna za stacioniranje nato kopnenih snaga za eventualne intervencije ukljucujuci i onu intervenciju za konacno unistenje srbije ako tadic ne uspe da dobrovoljno uvuce srbiju u nato

ja ovaj post shvatam ovako, sa ulaskom srbije u Eu i NATO eliminise se moguca "opasnost"od.....
cini mi se razlog vise da se kaze "da" EU-u
 
Ne mislim ni da su bolji ni da su gori :kafa:.
Realnost je da se Vojvodina neće otcepiti:
1. Većina građana Vojvodine je protiv nezavisnosti
2. To ne bi bilo u skladu sa međunarodnim pravom
3. U Vojvodini nije počinjeno etničko čišćenje, kao na Kosovu, pa da Evropa stane na stranu nezavisne Vojvodine.

a Kosovo je dobilo nezavisnost po medjunarodnom pravu:hahaha::hahaha:
 

Back
Top