Ko ne sluša Hilari, uvali mu se dik

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Ko ne sluša Hilari, uvali mu se dik

Transkript razgovora u četiri oka između Hilari i Tačija

Hilari: Mister Tači, da raspišete vanredne izbore. I da budu demokratski, du ju anderstend.
Tači: Uel, aj anderstend ono vanredni izbori, ali ono drugo ne baš najbolje... Maj ingliš nije baš d best...
A opet ne razumem zašto izbori, ja sve držim ander kontrolj...
Hilari: Baš zato. I obavezno da budu demokratski, bez pritiska i zastrašivanja.
Tači: Ma jes, kako da nou. Nego, ko je to vama odavde dojavio da hoće izbore, da ga ja...priupitam zašto.
Hilari: To neću da vam kažem. Samo znajte da Vaši sunarodnici nisu zadovoljni Vama.
Tači: Aj dont biliv. Pa sve sam ih...zadovoljio.
Hilari: Da, da. Na to se i žale, da ste im obećali mnogo, a da su dobili dik (u slengu ta reč znači: k.ita). Zato pazite šta radite, jer nama ne možete uvaliti dik, mi vama možemo. Znamo sve o vama.
Tači: Pa dobro. Biće izbori. I sigurno ću pobediti. A ovi moji što se žale će izgubiti.I pre ću u Vladu staviti Srbe nego njih.
Hilari: Ok. Ali da bude demokratski! Inače stiže dik!
Tači: O gospođo, ja sam iznenađen i uvređen sa vaš rečnik. Ipak od jedne dame takve reči...
Hilari: Rekla sam i haug. Demokratski i fer!
Tači: Znači tako da izgubim?
Hilari: Pa...i to Vam je bolje, nego dik. Gud baj!
Tači: (više za sebe) More turim ti gu!
Hilari.(odlazeći) Nešto ste rekli?
Tači: Kažem: nemate brigu! Sve će biti sređeno!

I kao što se vidi ovih dana, Hilari je posle izbora, ispunila obećanje.
Tačiju je uvaljen Dik.
 
Ko ne sluša Hilari, uvali mu se dik

Transkript razgovora u četiri oka između Hilari i Tačija

Hilari: Mister Tači, da raspišete vanredne izbore. I da budu demokratski, du ju anderstend.
Tači: Uel, aj anderstend ono vanredni izbori, ali ono drugo ne baš najbolje... Maj ingliš nije baš d best...
A opet ne razumem zašto izbori, ja sve držim ander kontrolj...
Hilari: Baš zato. I obavezno da budu demokratski, bez pritiska i zastrašivanja.
Tači: Ma jes, kako da nou. Nego, ko je to vama odavde dojavio da hoće izbore, da ga ja...priupitam zašto.
Hilari: To neću da vam kažem. Samo znajte da Vaši sunarodnici nisu zadovoljni Vama.
Tači: Aj dont biliv. Pa sve sam ih...zadovoljio.
Hilari: Da, da. Na to se i žale, da ste im obećali mnogo, a da su dobili dik (u slengu ta reč znači: k.ita). Zato pazite šta radite, jer nama ne možete uvaliti dik, mi vama možemo. Znamo sve o vama.
Tači: Pa dobro. Biće izbori. I sigurno ću pobediti. A ovi moji što se žale će izgubiti.I pre ću u Vladu staviti Srbe nego njih.
Hilari: Ok. Ali da bude demokratski! Inače stiže dik!
Tači: O gospođo, ja sam iznenađen i uvređen sa vaš rečnik. Ipak od jedne dame takve reči...
Hilari: Rekla sam i haug. Demokratski i fer!
Tači: Znači tako da izgubim?
Hilari: Pa...i to Vam je bolje, nego dik. Gud baj!
Tači: (više za sebe) More turim ti gu!
Hilari.(odlazeći) Nešto ste rekli?
Tači: Kažem: nemate brigu! Sve će biti sređeno!

I kao što se vidi ovih dana, Hilari je posle izbora, ispunila obećanje.
Tačiju je uvaljen Dik.

Pa pre ce biti da je bas ona pogodjena zestoko DIKOM Ona ce da ima stete od toga .
A takodje , pre ce biti da je DIK najveci samar bas za amere , i to bas za Stejt Depaptment i za nju licno , ko i za Tacija , ali i za mnioge ljude iz nase Vlade .
 
Pa pre ce biti da je bas ona pogodjena zestoko DIKOM Ona ce da ima stete od toga .
A takodje , pre ce biti da je DIK najveci samar bas za amere , i to bas za Stejt Depaptment i za nju licno , ko i za Tacija , ali i za mnioge ljude iz nase Vlade .

Pa...vidi ovako: Zvanično Tači nije postao američki čovek, a onda i "odmetnik" za vreme Hilari, Možda će biti okrivljavan Klinton (a pogotovo što mu usta u najskorije vreme neće govoriti, što je redovan slučaj kod mrtvih)...
Zato se i svaljuje sve na Tačija, koji je, naravno, nesumnjivi zlikovac.
Licemeri će se opet "izvući"...
 
Само још један доказ да "уваљивање дика" није случајно:


Amerikanci odlučili da „počiste" lidere u regionu koji imaju veze s organizovanim kriminalom i ratovima iz devedesetih. Sanader označen kao lider korupcije, Đukanović i Tači kao lideri kriminalnih grupa, otkriva Nebojša Medojević.

http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=53085&vest=Amerikanci-naredili-obracun-sa-mafijom

:hahaha1: Kakav Medojevic nesposobni pobogu!!! Pa ko tu sotonu uzima za ozbiljno... :lol:
 
Ko ne sluša Hilari, uvali mu se dik

Transkript razgovora u četiri oka između Hilari i Tačija

Hilari: Mister Tači, da raspišete vanredne izbore. I da budu demokratski, du ju anderstend.
Tači: Uel, aj anderstend ono vanredni izbori, ali ono drugo ne baš najbolje... Maj ingliš nije baš d best...
A opet ne razumem zašto izbori, ja sve držim ander kontrolj...
Hilari: Baš zato. I obavezno da budu demokratski, bez pritiska i zastrašivanja.
Tači: Ma jes, kako da nou. Nego, ko je to vama odavde dojavio da hoće izbore, da ga ja...priupitam zašto.
Hilari: To neću da vam kažem. Samo znajte da Vaši sunarodnici nisu zadovoljni Vama.
Tači: Aj dont biliv. Pa sve sam ih...zadovoljio.
Hilari: Da, da. Na to se i žale, da ste im obećali mnogo, a da su dobili dik (u slengu ta reč znači: k.ita). Zato pazite šta radite, jer nama ne možete uvaliti dik, mi vama možemo. Znamo sve o vama.
Tači: Pa dobro. Biće izbori. I sigurno ću pobediti. A ovi moji što se žale će izgubiti.I pre ću u Vladu staviti Srbe nego njih.
Hilari: Ok. Ali da bude demokratski! Inače stiže dik!
Tači: O gospođo, ja sam iznenađen i uvređen sa vaš rečnik. Ipak od jedne dame takve reči...
Hilari: Rekla sam i haug. Demokratski i fer!
Tači: Znači tako da izgubim?
Hilari: Pa...i to Vam je bolje, nego dik. Gud baj!
Tači: (više za sebe) More turim ti gu!
Hilari.(odlazeći) Nešto ste rekli?
Tači: Kažem: nemate brigu! Sve će biti sređeno!

I kao što se vidi ovih dana, Hilari je posle izbora, ispunila obećanje.
Tačiju je uvaljen Dik.
:lol: :lol: :lol:
 
Wikilleks piše:

Možemo da očekujemo etničke sukobe i žrtve"

"Srbijom su do 2008. vladali nacionalisti pod premijerom Vojislavom Koštunicom, koji je učvrstio kontrolu nad sjeverom Kosova i zavjetovao se da neće biti predaje. Nade na zapadu su bile velike da će dogovor biti postignut sa Tadićevim prozapadnim demokratama", navode američka dokumenta.

Međutim, iako je prozapadna Tadićeva vlada bila bolja od svog prethodnika na mnogo načina, generalni parametri srpske politike po pitanju Kosova su ostali nepromjenjeni, izvjestila je američka ambasada na Kosovu potpredsednika SAD Joseph Baiden uoči njegove posjete Kosovu prošle godine.

Ove godine Amerikanci su izvjestili da je Tadićeva politika ka sjevernom Kosovu postala “znatno agresivnija”. Zamrznuti konflikt na sjeveru Kosova ostaje, kako se ukazuje, najveća prijetnja bezbjednosti i sigurnosti.

Taj region je "baza za ilegalne srpske paralelne strukture" i zapljusnut je švercom i organizovanim kriminalom.
"Ovo je realna prijetnja ka podjeli Kosova, unazađivanje decenije američke politike", navodi se u poverljivom dokumentu, uz prognozu:

"Možemo da očekujemo redovne etničke sukobe – sa pratećim žrtvama, uključujući međunarodne mirovne snage".
 

Back
Top