Ko najvise voli da drka ?

kakva predrasuda :roll:

Izvini, mozes to smatrati predrasudom, ali ja na to gledam drugacije, mozda sam trebao da napisem "dugo yebanje cenim" zato sto se radi o licnom stavu, eto neko ga ne ceni, a onako kako je napisano moze delovati kao generalizacija. Nije mi bila namera da uopstavam, meni treba vise vremena da bi osetio zadovoljstvo, i sto duze traje odnos ono je intenzivnije. Samozadovoljavanje ima i svoje pozitivne, ali i negativne posledice, nadam se da to ne moram da objasnjavam. :)
 
Izvini, mozes to smatrati predrasudom, ali ja na to gledam drugacije, mozda sam trebao da napisem "dugo yebanje cenim" zato sto se radi o licnom stavu, eto neko ga ne ceni, a onako kako je napisano moze delovati kao generalizacija. Nije mi bila namera da uopstavam, meni treba vise vremena da bi osetio zadovoljstvo, i sto duze traje odnos ono je intenzivnije. Samozadovoljavanje ima i svoje pozitivne, ali i negativne posledice, nadam se da to ne moram da objasnjavam. :)

negativne posledice su samo fleke po garderobi
sto je duzi sex, veci je uzitak i tu se slazemo
Dali je rekao : Masturbacija je vrhunac sexualnog zadovoljstva
 
negativne posledice su samo fleke po garderobi
sto je duzi sex, veci je uzitak i tu se slazemo
Dali je rekao : Masturbacija je vrhunac sexualnog zadovoljstva

Negativna posledica moze da bude i lose reagovanje na ostale nadrazaje... Cinjenica je da svako od nas najbolje poznaje sopstveno telo i da najbolje zna kako da dodje do uzitka, verovatno je Dali to imao u vidu. :)
 

Back
Top