Ko je zapravo Diocles ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ти играчино само за себе тврдиш ДА НЕШТО (ТЈ.СРБИН) НИСИ... и ми Ти сви овде верујемо... АЛИ ТВОЈ ПРОБЛЕМ ЈЕ ШТО НЕ ЗНАШ ШТА ЈЕСИ ??? и зато је прави
дијалог н е м о г у ћ !

Мораш да се договориш сам са собом !
 
eremita:
ЈА МИСЛИМ ДА СИ ТИ НЕСРЕЋНА КОМБИНАЦИЈА КАТОЛИКА И МУСЛИМАНА, тј. Хрвата и Шиптара...

Mislim da nisi pogrijesio puno,
ali me ustvari njegovo pisanje podsjeca na jedan davni nick Chan-shaolin,
koji je postovao slicne stvari.
Njemu je otac bio turcin, a majka negdje iz Crne Gore i predstavljao se kao 100% crnogorac.
Nije ga dugo bilo na netu, vjerovatno je bio na lijecenju pa se sad vratio kao podijeljena licnost, ne zna gdje udara.
Mozda bi mucenik bio i srecan kad bi znao sto je i odakle je, ovako je samo sto bi ameri rekli "bastard" i nekrst.
 
Zasto se narode(srpski)uopste zamarate sa ovim(oduvek) maloumnim crnogorcima.neka ih neka crnogorce i dalje dok nebudu poceli albatrosi da ih CAJUPR.oni se nesto kurce a davno bi IZUMRLI da vam nije bilo SRBIJE.kada budete otisli(ostavicu ti br telefona)nazovi me da ti posaljem garanciju za vizu da mozes da dodjes u DR.LAZA LAZAREVIC.
ja mislim da je ona i napravljena za take bolesnike pi... ti materina bolesna.
a za ono sto si pitao"oces doc ti da me isceras i sto se krijes iza nika. POKAZAO BI TI JA INDIJANCU JEDAN DA SAM MALO BLIZI DOLE:
SAD TI ODGOVORI KAO PRAVA CRNOGORCINA:A;DJE SI TI DOC CU JA TAMO.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top