Ko je za zurku u pravom zivotu?

jagodica:
cLick - OR - Die:
poslednje $to mi treba u zhivotu je da se smorim sa "Krsta$ima". U svakom sluchaju vam je najjeftinije da se vidite na nekoj predstojecoj zhurKi tipa tekno, DNB, $ta znam... Ja sam na dve email liste i pravili smo mega zezanja gde smo se razvaljivali od provoda... Hrane, alkoxola i domacice u potocima.. bahanalije"

ehehe...izdvajash se iz mase, aaa...nesh medju nas jadne..pa sto onda pokazujesh one svoje slike
pa niej to nishta bez tebe

STOP! jabuchice. Nisam rekao da je neko ovde "jadan".. to si ti napisala! A da se izdavajam to je istina. Ne stidim se svoga lika, dela i sexy tela i nije mi frka to da pokazhem. Gajim jedan normalan i zdrav odnos prema sebi. Ni najgori, ni najbolji, ali u samom vrhu :twisted: xexexe..

$to si tiche ove va$e zhurke.. rekoh vam da je najbolje da se sretnete na nekoj svirci ili partyu. Eto, nekoliko puta godi$nje razne grupe sviraju na Trgu!? Svako lepo dodje sa svojom ekipicom. Ne treba vam kinta za ufur.. Nadjete se na dogovorenom mestu u dogovoreno vreme i krenete dzumle na Kali$. Usput svratite do kioska po pivo ili $ta vec ko voli i eto finog, bezbednog i jeftinog druzhenja koje ne obavezuje..
Ja bih vam iznajmio jahtu da mogu pa da se lpo druzhite, ali po$to nisam kapetan od bele ladje moracete sami sebi da organizujete "krstarenje" :)

 
cLick - OR - Die:
$to si tiche ove va$e zhurke.. rekoh vam da je najbolje da se sretnete na nekoj svirci ili partyu. Eto, nekoliko puta godi$nje razne grupe sviraju na Trgu!? Svako lepo dodje sa svojom ekipicom. Ne treba vam kinta za ufur.. Nadjete se na dogovorenom mestu u dogovoreno vreme i krenete dzumle na Kali$. Usput svratite do kioska po pivo ili $ta vec ko voli i eto finog, bezbednog i jeftinog druzhenja koje ne obavezuje..

[/b]

e smarash s tim, sta si ti kao , profi pa savetujesh debile! zato sto idesh u teretanu? ili sto imash napaljene sajtove sa glupim slikama..mislim zato sto gledash sa visine
 
inspirion:
super ideja iluzionista. nek neko organizuje,naplati kao neki ulaz.njemu neka zarada, a nama zabava. i posalje pp da obavesti.


Svako ko misli da ce od forumasa izvuci neke pare, taj se grdno vara. :) Problem je jedino za mesto... A sve ostalo je vec reseno... :) Bas me zanima koliko je ljudi zainteresovano... Ajde, da vas cujem...
Krajem septembra ili oktobra ne bi bilo problema da i ja mozda to preuzmem na sebe. Ali onako nacelno: ko je za?

Ne pitam ko je protiv, btw. :lol:
 
jagodica:
e smarash s tim, sta si ti kao , profi pa savetujesh debile! zato sto idesh u teretanu? ili sto imash napaljene sajtove sa glupim slikama..mislim zato sto gledash sa visine

Jabuchice pa ti si odlepila :) .. Non-stop poQ$ava$ da mi imputira$ ne$to $to nisam napisao (da sam profi, a da su ostali debili + 3puje$ razne gluposti u vezi moga lika i dela) Shta ce ti taj luksuz da me klikce$ na pogre$no mesto :wink:
Kao chetvrto ne gledam nikoga sa visine (185 je na vrhu zlatne sredine) vec sa pozicije isQsnog organizatora i tipa koji se od rane mladosti (1997) sastajao XYZ puta sa ljudima sa raznih lista pa i foruma na brojnim partijima i okupljanima. Po$to vidim da se muchite sa jednostavnim stvarima zheleo sam da vam pomognem prijateljskim savetom.
To $to nema jagoda na pijaci ne znachi da ne treba da koristite drugo sezonsko voce kao dostojnu zamenu za isto! Naravnouchenije je da hrabro improvizujete, a drugi, treci i peti put dolaze sami od sebe

 
Da ponovite? Znači ipak je održana ta žurka? Kako je bilo? Jel bilo iznenađenja? Kako ste uspeli da se organizujete? Aj neko ko je bio nek odgovori baš me zanima, jer dok sam čitao ove postove razmišljao sam kako sigurno ništa nije bilo od te žurke na kraju...
 

Back
Top