Ko je za zurku u pravom zivotu?

Evo jedan predlog kako bi to moglo da se izvede:
Da to organizuje Krstarica, tako sto ce otvoriti neku email adresu gde bi clanovi koji hoce da idu na zurku slali email(sa svojih adresa sa kojih su se uclanili) u kojim bi bila kucna adresa na koju im ovi posalju pozivnicu.
Ima li jos kakvih ideja?
 
jagodica:
mozhe, i da popune formular!
ma daj bre niko se ne bi podnosio live, a ko se podnosi, taj se vec druzi


mozda bi se i podnosili ako bi najzad digli dupe iz stolica,ugasili komp,otisli u grad da bi se videli sa tom osobom...

mozda se ne bi zgotivili ali mozda i bi...ima nas zaista mnogo razlicitih kalibara ovde na forumu...jel si imala ti neke sastanke sa ljudima?ajde reci mi u procentima koliko si zadovoljna osobom a koliko ne...
 
pa..vis te bili matori i kreativni
dodushe vi ste nekako i ametniji, sad je krsta gluplja :I
a da li se neko sada druzi..ne
pa ja sam upoznala 2 a 1 znam od ranije...pa slatki su ali sada chatujemo sta da radim. ne idemo u bioskop..to je bilo 1-1 upoznavanje
mada mene zanima samo seks koji uvek izbegnem kad mi i ponude.. ne volim da se druzim. sta da radim, organizm mlad a prihodi niski,. ja sanjam o kamari para..ali ne bih zelela da se bavim pljachkom

pozdrav ndevojka : ))))) zezam se
 
LosStudent:
Evo jedan predlog kako bi to moglo da se izvede:
Da to organizuje Krstarica, tako sto ce otvoriti neku email adresu gde bi clanovi koji hoce da idu na zurku slali email(sa svojih adresa sa kojih su se uclanili) u kojim bi bila kucna adresa na koju im ovi posalju pozivnicu.
Ima li jos kakvih ideja?

ma to je mnogo zvanicno. aj sto su sajber prihvatiliste ne moraju d abudu i konkurencija fortuni...bolje privatna organizacija ako vec pravis
 
shishmish01:
Moze odlichnaa ideja ... evo ja cu da se aktiviram kao organizator. Treba samo svi da uplatite po 20 eurica i sve ostalo je na meni znachi prostor muzika i eventualno neka cirka ...... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

poslednje $to mi treba u zhivotu je da se smorim sa "Krsta$ima". U svakom sluchaju vam je najjeftinije da se vidite na nekoj predstojecoj zhurKi tipa tekno, DNB, $ta znam... Ja sam na dve email liste i pravili smo mega zezanja gde smo se razvaljivali od provoda... Hrane, alkoxola i domacice u potocima.. bahanalije"
 
cLick - OR - Die:
poslednje $to mi treba u zhivotu je da se smorim sa "Krsta$ima". U svakom sluchaju vam je najjeftinije da se vidite na nekoj predstojecoj zhurKi tipa tekno, DNB, $ta znam... Ja sam na dve email liste i pravili smo mega zezanja gde smo se razvaljivali od provoda... Hrane, alkoxola i domacice u potocima.. bahanalije"

ehehe...izdvajash se iz mase, aaa...nesh medju nas jadne..pa sto onda pokazujesh one svoje slike
pa niej to nishta bez tebe
 
Tek da se zna da ja nisam za zurku u stvarnom zivotu...Ne znam bas nikoga od vas a ne volim da idem na zurke ako ne znam bar jednu osobu koja ce biti tamo...A inace mi nije problem da se sa nekim upoznam,bas sam brbljiva i volim da upoznajem nove ljude (i stalno u vozu startujem ljude koji sede do mene-jer putujem svaki dan do faksa) jedino mi ne odgovara da na tako neku zurku upadnem sama. Pa ako je nekome bas stalo da me upozna (a znam da nije), morace to da uradi na nekom manje bucnom i manje posecenom mestu :roll: A posle mozemo zajedno na zurku nije problem. I ja stojim iza svega sto sam napisala na ovom forumu i nije mi frka da me drugi vide a i ja bih da vidim vas...
 

Back
Top