Ko je tu sada bolid???

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
PA pitanje je da li neka devojka ne propusta nista jer sam video slucajeva da devojka ODBIJA sve druge osim NJEGA koji nije ni svestan da ona postoji, razumes.

Za ostalo si u pravu.


auu, bre, aleksej, cega si se sve ti nagledao???
svojim ocima si VIDEO da "devojka ODBIJA sve druge osim NJEGA koji nije ni svestan da ona postoji"??
gde si to, aleksej, video? u filmovima? ti video, kao i na onoj temi o pitovima ...
a to sto si ti romantican, pa ti neka devojcica slozila pricu da se ona cuva za neku svoju tihu patnju, a ti naseo ...to je vec druga prica! i to je za pohvalu da znas!
 
Haha sva sreca pa ima jos razumnih, i normalnih, inace bi opet bilo kako ja izmisljam... :roll:

Hvala...

@Zorica Ne nasedam j aodvano zenskim pricama, tako da znas.... To sto ti mislis da si nafarbala nekoga tipa, tesko da jesi.... ;)
 
@Aleksej...nisam bas najbolje shvatila tvoju provokaciju...

kako ne nasedas kad te neka ubedila da ceka nekog baju, koliko rece? godinama?

neogeo jeste razumna i normalna, ali je vrlo jasno po njenoj slicici da ona nikako ne moze da poznaje nekoga duze od 18g., jer ni sama nema vise, zar ne?
 
Aleksej_BASO:
PA pitanje je da li neka devojka ne propusta nista jer sam video slucajeva da devojka ODBIJA sve druge osim NJEGA koji nije ni svestan da ona postoji, razumes.

Za ostalo si u pravu.

Ovo jeste tacno...Imam par drugarica koje se jesu tako ponasale...sad im je zao zbog propustenih prilika...desava se to :(
 
neogeo:
Joj, pa meni bi to bilo strasno. Jesmo razliciti, ali ljubav je ljubav!
Ma moj muz nije takav, ne znam za ostale...
ma nisi ti mene razumela uopste :lol: :shock: :shock:

mislila sam da oni pocnu prvo od fizickih impresija, preko sexa, dok se ne zaljube i ne dozive pravu ljubav
naravno da i oni vole, samo je redosled malo drugaciji :lol:
 
Aleksej_BASO:
MA nije valjda????

Ti ocigledno imas problema sa muskarcim inace ne bi mislila da si se time sto si sa nekim zayebala...

KO te tera? Ne moras ti imati nikoga niti se sexati, ni sa kim, zar ne?

NAjvise volim takve koje se samo zale na muskarce, a jedva cekaju da se nataknu na kitu i da se uglave kod nekoga ko ce da rinta za njih.


Aha sada vidim tvoje godiste pa mi je sve jasno.... Uzivaj.

Koje sam ja god. to nema nikakve veze.svaka ce ti reci isto.

ja ne mrzim mladice samo sam se u svakog do sad razocarala.

a ti kao nemas platonsku ljubav iz mladjih dana?
 
goldfish:
ma nisi ti mene razumela uopste :lol: :shock: :shock:

mislila sam da oni pocnu prvo od fizickih impresija, preko sexa, dok se ne zaljube i ne dozive pravu ljubav
naravno da i oni vole, samo je redosled malo drugaciji :lol:
Pa vidi ovako, ja kad upoznam tipa i shvatim prvo da nije debil, a i pokaze se da ima nekih kvaliteta, pa mi se svidi, i meni proradi masta mislim u sex smislu. E posle ako je sve kako treba dodje i ljubav. Ne verujem da se muski tu nesto razlikuju. Jedino sto oni zaista mogu da budu sa nekom bezveze samo zbog sexa (a ona da je po njima totalni debil), a nama mora bar malo i ovako da se svidja. Tako...:-D
 

Back
Top