Ko je tu sada bolid???

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Hahah nisam znao da si stvarno gospodja, ako jesi? :)

Odakle ti to da nisu dobrodosle? Ma kakvi, meni to ne smeta. ;)

Nego mi je to "gospodjo" uzrecica, od kad sam cuo onog tipa koji zove prostitutku telefonom, da zakaze sex, i presira joj i sve "jesam gospodjo, nisam gospoodjo" Hahahah zato kazem.


Najsmesnije je kada kaze, "a gospodjo, jel ga primate u dupe?" a ona kaze "jel mozes ti da budes malo kulturniji?"

Hahah.
 
Aleksej_BASO:
Meni ovo deluje bas simpaticno.....

Sta hoces vidis kako se trudio oko tebe, jedino nije umeo da se izrazi na pravi nacin....


Aha, bilo je pravo simpaticno!...
Pred gomilom meni dragih ljudi ciji pogledi su govorili "sta uopste neko kao sto sam ja , trazi s jednim takvim likom koji je u stanju da uradi takvo nesto?", a ja sam pozeljela prvo da njega zgazim kao bubu, a onda da nestanem s lica zemlje od blama! :evil:
Bas je bilo simpaticno! :neutral:
 
MA nemas pojma meni je sve to simpaticno... :)

A kretenski je kada riba ostavi tipa, a on onda dodje u piceriju gde ona radi SA SVOJIM CALETOM (mislim tu se zaista ne zna ko je veci debil od njih dvojice) i isteraju celu piceriju napolje i tako...

E to je debilno.....
 
Aleksej_BASO:
Meni ovo deluje bas simpaticno.....

Sta hoces vidis kako se trudio oko tebe, jedino nije umeo da se izrazi na pravi nacin....

samo to.... :roll:
oh.... nikada, bWe, ne znate pravi nacin..... :roll: :-(

a kad sam vec kod ove price..... zamisli aleksej ti i tvoja devojka se posvadjate, sasvim ista, samo obrnuta,
situacija... ti si ljut iz nekog dz razloga.... i ona onda ode da caska sa nekim drugim tipom..... je l' da da je bas simpaticno??? :roll:
 
ni muskarci ni zene nisu bolidi , samo imamo razlicita interesovanja, zelje i ponasanja
treba da se trudimo da razumemo suprotan pol, a ne da tu njegovu razlicitost nazivamo iditizmom
muskarci dozivljavaju ljubav preko sexa, a zenama je vazno da budu voljene i pozeljne da bi pozelele sex.......
takva nam je priroda :)
 
livija:
samo to.... :roll:
oh.... nikada, bWe, ne znate pravi nacin..... :roll: :-(

a kad sam vec kod ove price..... zamisli aleksej ti i tvoja devojka se posvadjate, sasvim ista, samo obrnuta,
situacija... ti si ljut iz nekog dz razloga.... i ona onda ode da caska sa nekim drugim tipom..... je l' da da je bas simpaticno??? :roll:


Hahah pa dobro ali to nije isto...

BTW napucao bih je na licu mesta. ;) :twisted:
 
Mozda je bolje provesti citav zivot u jednoj takvoj divnoj,cistoj iluziji,nego u hiljadu glupavih,povrsnih stvari.Kad svedes racune na kraju bar si bio ispunjen predivnim osecanjem,uzivao i u samo jednom pogledu,gledao na svet i na ljude na lepsi nacin :( Il je bolje imati beznacajne orgazme i horde devojaka kojih se ni ne secas.Sve je bolje od povrsnog zivota,jer ti izgleda da ga zivis 200 na sat samo u tom momentu dok traje neki dogadjaj,a kad se osvrnes iza sebe ne vidis nista
 
Petar_Pan:
Kazu da ne valja generalizovati i ne misle svi samo kitom...


Ma ne misle samo oni kojima se ne dize....


Petar_Pan:
A ti poredjenja nemas... ti si unikat... :lol: Kad se vec vredjamo...


Izvini decko jel ti imas neki problem sa mnom?????

Vredja te da te neko predi sa mnom???

Brate moza ti se ne svidja nesto sto sam ti nekad rekao? Ili nemas dovoljno ljudi sa kojima se svadjas vec?


Ako mhoces mogu te staviti na ignore pa necu doci u iskusenje da nekad napisem nesto sto ti se nece svideti???

BTW kod smo kod uvreda :lol: i raindog mi je na ignore, pa ti vidi da li zelis da tako bude...
 
latica:
Mozda je bolje provesti citav zivot u jednoj takvoj divnoj,cistoj iluziji,nego u hiljadu glupavih,povrsnih stvari.Kad svedes racune na kraju bar si bio ispunjen predivnim osecanjem,uzivao i u samo jednom pogledu,gledao na svet i na ljude na lepsi nacin :( Il je bolje imati beznacajne orgazme i horde devojaka kojih se ni ne secas.Sve je bolje od povrsnog zivota,jer ti izgleda da ga zivis 200 na sat samo u tom momentu dok traje neki dogadjaj,a kad se osvrnes iza sebe ne vidis nista


Hahah molis se pogresnoj crkvi sto se kaze....
 
Aleksej_BASO:
Slazem se sa tobom, (a to ne samo zbog tvog avatara!:)) i jedno i drugo nije kako treba ali zene vise propuste.

Nisam mislio na zene koje ne masu sisama nego na one koje godinama ili mesecima cekaju da ih ba ON pogleda samo... A onda shvate da su izgubile vreme.

koje bi umesto na jednog potrosile na petoricu idiota.ovako bar znas da si se zjbl. jednom a ne pet puta.
 
meda_bica:
koje bi umesto na jednog potrosile na petoricu idiota.ovako bar znas da si se zjbl. jednom a ne pet puta.

MA nije valjda????

Ti ocigledno imas problema sa muskarcim inace ne bi mislila da si se time sto si sa nekim zayebala...

KO te tera? Ne moras ti imati nikoga niti se sexati, ni sa kim, zar ne?

NAjvise volim takve koje se samo zale na muskarce, a jedva cekaju da se nataknu na kitu i da se uglave kod nekoga ko ce da rinta za njih.


Aha sada vidim tvoje godiste pa mi je sve jasno.... Uzivaj.
 
livija:
:shock:.................. sad se vidi zasto ti ne yebes........




A odakle ti takva ideja????

JA nemam devoijku,jer necu da gubim zivce na budalastine, (ali i to se moze promeniti) ali odakle ti ideja da ja ne *****???

Brate svako normalan ako hoce moze da nadje bar za sex nesto, pa tako i ja.
 
Ma svi smo bolidi na svoj nacin. Nego moje misljenje je da si delimicno u pravu za oba pola.
Za muskarce> istina je to sto si rekao, ali se ne odnosi na ljubav samo na seks. Muskarci se tako ponasaju ali to ne menja njihova osecanja. Vi jako dobro umete da razdvojite te dve stvari. I to sto cete da potrcite za prvom suknjicom na koju vam se digne ne menja cinjenicu da onu svoju devojku/zenu volite.
Za zene- jeste u stanju smo da volimo godinama nekog sa kim nismo, ili ko je bivsi, ali opet i te kako smo u stanju da za to vreme budemo s nekim drugim, znaci ne propustamo nista ni mi.
Moj zakljucak je da niko nista ne propusta ali da ste vi u sustini posteniji, jer vi samo .... one koje ne volite a mi smo u stanju da budemo u vezi ili braku s nekim dok volimo drugog. A ni nama nije strano da prosvrljamo sa strane.
 

Back
Top