Ko je ON?

HeBePoBaTaH_:
Nije tačno, gurmanci, da ćeš pametnoj osobi reći da je glupa. Prebacivaćeš joj pre narcisoidnost, neosećajnost, razne druge stvari kada nemaš osnova da je optužiš za intelekt. Ali, naravno, proces upoznavanja je malo trajniji proces, uvek je potrebno više vremena da bi nekoga upoznali.

Pamet nije polna odrednica.

Biti siguran u to što nećeš i saopštiti partneru je odličan početni start u vezi.
Ne mislim da je on nju hoće samo da kresne. Da je to njegova konačna želja, bi bila ispunjena vrlo brzo i to najčešće neiskrenim izjavama i povlađivanjima.
Osim toga - ona njega smatra privlačnim. Naravno da je on toga svestan
Vidis dobro primecujes,sad i ja to vidim...nikada mi nije izjavljivao ljubav niti bilo sta sto treba da shvatim onako tipicno zenski,znas ono cio-maco sto mi nedostajes,potrebna si mi....ali povladjuje mi rekla bih tako sto stalno pominje kako sam pametnija od drugih,lepo je to ali da nije malo......uzasno sam sumnjicava ne u svoju pamet nego u njegovo forsiranje iste.Sta mu je cilj,obmana biranim recima?Jednostavno nemam poverenjaMozda je odgovor bas u "trajnijem procesu"kako kazes..
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.
Ma, to je Djole budala! :lol: :lol:
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.

........bezobrazno i drsko - znaci da je narcisoidan i pun sebe.Nebi on tebe mnogo postovao kao sto ne postuje devojke sa kojima je bio,pa kakve god da su.:evil: Sve su verovatnoce da je nabedjena svalercina i da bi se uvek pitala da li si jedina ili pored tebe ima jos nekakvih iskompleksiranih i glupih devojaka - kako je sebi "takav baja" dopustio da sa guskama - zanimljivo8-)
 
A šta tebe plaši? Da ne budeš povređena? I to se dešava...Ne razumem što ne bi uletela u vezu sa tipom koji te privlači? Pa šta i ako se ispostavi da je samo zbog sexa... Ako on ima više od 35, ti sigurno nemaš 15 da bi se sad nešto snebivala... Ništa bolje od sexa sa osobom koja te izuzetno privlači... :D :D :D
A ako se ispostavi da je stvarno hteo ozbiljnu vezu, eto ti lepog početka. Uživaj! :D

E sad, ukoliko si ti u potrazi za srodnom dušom i životnim saputnikom pa ne bi da gubiš vreme... a imaš strah da je on ipak kreten... ondaK ne znam... :?
 
ma DD, fora je u tome što on neće da bude opušteno, pa kud stignu - stignu (u vezi ) nego - da je drži u neizvesnosti da li je ona TA koja će, Božo Admine Svevideći, privući njegovu pažnju! Pri tom ona bi htela ozbiljnu vezu, a on samo da nahrani sujetu. Raskorak u ambicijama. Ko da ti hoćeš burek a dobiješ pirošku - nije svejedno! :lol:
Za seks, VAISTINY, ne mari šta bi on njoj prič'o...:lol:

Pjafe, koja je tvoja teorija?
 
Betty:
Pjafe, koja je tvoja teorija?
Moja teorija je (o, kako to gordo zvuchi) da je choveku (pa josh u tim godinama) dosta prenemaganja. Kao shto rekoh, nije u pitanju nikakva igra, nego test... Za nju. Dodushe, nismo josh uvek chuli konkretno kakve su to brezobrazshtine koje on zbori, ali ja slutim da su u pitanju standardne mushke opservacije na temu sexa i sl.
Mozda bi cijenjenoj postavljachici teme moglo chak i da imponuje da se njen mushkarac tako "otvorio" pred njom... Znachi da je smatra dovoljno bliskom da moze da bude direktan kao kada razgovara sa svojim ortacima i dovoljno inteligentnom da razdvoji formu (nachin na koji govori) od sushtine.



Na kraju, mnogo ste se vi ovde ostrvili na tog nesrecnika. Kao da ga ZAISTA poznajete. Mozemo samo da pobrojimo sve mogucnosti, a Blizance ce konachno ipak morati sama da proceni.
 
Muskarac emotivno zreo, i u zrelim godinama, nikad ne govori o zenama i svojim bivsim iskustvima kao totalnim promasajima (trebalo bi da u proslosti ima bar neko vredno iskustvo sa zenama) i ne generalizuje zenski rod po principu sve su iskompleksirane i glupe. A zamisli molim te, ti si jedina super, ti si drugacija. Tebe cu da volim! To je klasicna udica. Jos ako previse prica o sebi, savrseno se uklapa u profil koji sam dala.

Moze da bude uzbudljivo i nezaboravno. Moze on i trenutno da veruje u to sto sam prica, verovatno i veruje, ali scenario koji mu se ponavljao tesko da ce da izostane i ovog puta. Covek je neuroticar. Oni nikada ne iznenade. :razz:

Plus, da treba da mu veruje, verovala bi mu na jedan. 8-)
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.
divlja:
Muskarac emotivno zreo, i u zrelim godinama, nikad ne govori o zenama i svojim bivsim iskustvima kao totalnim promasajima (trebalo bi da u proslosti ima bar neko vredno iskustvo sa zenama) i ne generalizuje zenski rod po principu sve su iskompleksirane i glupe. A zamisli molim te, ti si jedina super, ti si drugacija. Tebe cu da volim! To je klasicna udica. Jos ako previse prica o sebi, savrseno se uklapa u profil koji sam dala.

Moze da bude uzbudljivo i nezaboravno. Moze on i trenutno da veruje u to sto sam prica, verovatno i veruje, ali scenario koji mu se ponavljao tesko da ce da izostane i ovog puta. Covek je neuroticar. Oni nikada ne iznenade. :razz:

Plus, da treba da mu veruje, verovala bi mu na jedan. 8-)
Pa svaka tebi chast ako si to sve uspela da povezesh na osnovu gornjeg post-a.

Vidish li mozda meni neki dobitak u narednih mesec-dva? A zdravlje?
 
Znas onako hvalio je sam sebe kako je oooooooppppaaaa,pa kako je dobar i nije imao reklamacije,pa kako nema koju on nije mogao samo da je hteo jer je tako nevidjen........Nismo bliski kao muskarac i zena,uopste.Bliski smo kao sagovornici i istomisljenici o mnogim zivotnim pojavama ali o prostoti ne.O devojkama glupim i tako to pricao je dok je hvalio moju inteligenciju/da nije malo,a.....sumnjivo?/

Slazem se s tobom .Uzasno je prosto bas i to da se covek sam hvali u bilo cemu a narocito.......

Vidis dobro primecujes,sad i ja to vidim...nikada mi nije izjavljivao ljubav niti bilo sta sto treba da shvatim onako tipicno zenski,znas ono cio-maco sto mi nedostajes,potrebna si mi....ali povladjuje mi rekla bih tako sto stalno pominje kako sam pametnija od drugih,lepo je to ali da nije malo......uzasno sam sumnjicava ne u svoju pamet nego u njegovo forsiranje iste.Sta mu je cilj,obmana biranim recima?Jednostavno nemam poverenjaMozda je odgovor bas u "trajnijem procesu"kako kazes..


Bolje neka ti ostane samo dobar sagovornik, ako je i to moguce.
 

Back
Top