Ko sve ima vozacku dok oni sa strahom ni ne polažu?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
37.257
Probudila me je skripa kocnica uz uopsteno psovanje majke.Auto neki krene stane,krene stane cuje se da skripa guma al' kad stane zakuca se u mestu.Iz druge ulice nailazi dzip kao metak,pravi nagao polukruzan okret na zelenoj povrsini izmedju drveta,parkiranih vozila,kontejnera i vraca se u ulicu iz koje je dosao.Ovaj prvi auto iz mesta kao metak nagazio ko god da vozi i ode za dzipom u istu ulicu.

Neko se plasi vikanja,urlanja,ismevanja,vredjanja instruktora voznje a neko pada na prvoj pomoci te ne polaze dok eto ovakve pojave imaju vozacku.

Probudila me je skripa kocnica uz uopsteno psovanje majke.Auto neki krene stane,krene stane cuje se da skripa guma al' kad stane zakuca se u mestu.Iz druge ulice nailazi dzip kao metak,pravi nagao polukruzan okret na zelenoj povrsini izmedju drveta,parkiranih vozila,kontejnera i vraca se u ulicu iz koje je dosao.Ovaj prvi auto iz mesta kao metak nagazio ko god da vozi i ode za dzipom u istu ulicu.

Neko se plasi vikanja,urlanja,ismevanja,vredjanja instruktora voznje a neko pada na prvoj pomoci te ne polaze dok eto ovakve pojave imaju vozack

A J.J. kaže da vozi kao Šumaher i ja joj verujem. 4oro očiju nosim po putevima!

Back