Ko je Isus Hristos?

Opa cleaner- tema bas za tebe!


Sta mislis koji savrseni kreativni um je stvorio sve ove savrsene kreacije?? I udahnuo im duh zivota ...
flower.jpg
butterfly.jpg


- - - - - - - - - -

Sorry, bilo je na drugoj temi...ali nisi odgovorio ;)
 
Treba da bude prijatelju da se ne zamaras s necim sto ne postoji.

Odvedi me negde gde cu videti i upoznati boga samo me se okani sa pricama i citatima iz biblije jer to su samo prazne price

Niko se ne zamara sto veruje u Boga :lol: to je prirodan proces

hahaha pazi da te neko ne odvede :mrgreen: Mnogo pobozniji ljudi nisu videli Boga kao David, a tebi ce se pokazati posebno :lol:

Veruj ili ne veruj = prosto je :)
 
Dragi prijatelju, ljubavi imam, osecam je prema svojoj zeni i svojoj deci, ne treba mi vise nego sto imam.

Zasto da upoznajem "svog tvorca" kako ga ti nazivas, za sta mi treba nesto za sta mislim da ne postoji ?


Dokazano ti je da postoji.... Nemas veru- a ni teoretski nemas opravdanje za svoje neverovanje...

Samo cu ti ovo jos reci- Imas problem sa verovanjem jer ti je slika o Bogu pogresna- ne znam gde si sta naucio, i kakve predstave ti je neko ubacio u vugla....

Bog nije tiranin i ne kaznjava,vec ima ljubav, saosecanje i strpljenje :) Kad se tu sredis- imaces sve odgovore ;) pozzzz.
 
Upoznaj svog Torca, i Tvorca tog cveca ispod tvog prozora :mrgreen:

On nije tiranin - On je Ljubav! :heart:

Nije svima dato da upoznaju Boga, mnogi očima gledaju al ne vide, ušima slušaju al ne čuju a i širok je put. Malo je onih koji pronalaze usku stazu, a to je tako da se ispuni unapred prorečeno.
Kušača i psovača ima jako mnogo, ali neće do veka ni kušati a ni psovati. Ima mnogo onih koji kad kade carici nebeskoj i naljevaju joj naljeve, al obećano je da ni to neće do veka.

Matej 5,5 Blago krotkima, jer će naslijediti zemlju;
 
Nije svima dato da upoznaju Boga, mnogi očima gledaju al ne vide, ušima slušaju al ne čuju a i širok je put. Malo je onih koji pronalaze usku stazu, a to je tako da se ispuni unapred prorečeno
Uvek sam zeleo da mi se javi, prikaze.......ali ne ide mi od ruke.
Ne znam kako se vernicima prikazuje, sigurno ga sanjaju

- - - - - - - - - -

A jel tvoji roditelji trace vreme sto veruju u Boga ? ili rade kao sav normalan svet i zive ? Bog im je usput
Iako su mi roditelji, iako ih volim mislim da trace vreme
 
Evo prosto, do sad bi me kaznio sta sve ovde pisem i koliko sam ga puta opsovao.

Samo nema ko da me kazni :D


p.s.upravo ispred svog prozora gledam isto takvo cvece


Ako ne veruješ, ne slediš i nisi sa Hristom pitam:

Kome veryješ, šta slediš i sa kim si? Na dve stilice se ne seda nit služi dva gospodara. Dakle sa kim si kada bez prestanka ovde Serpentiraš verujuće forumaše?
 
Uvek sam zeleo da mi se javi, prikaze.......ali ne ide mi od ruke.
Ne znam kako se vernicima prikazuje, sigurno ga sanjaju

Vernici ga nikada ne vide i opet veruju to je smisao Vere u Boga :)

Mozda neko ima viziju povremeno ali ne vide Boga nikada

Ja sam imao razne vizije o Armagedonu ranije i video sam mesto gde cu biti kada pocne mada ne znam koliko je to tacno
i toj viziji sam video kako se nebo otvara i pojavljuje Isus kao veliki oblak sa Krunom na glavi i onda sam se probudio :aha:
 

Back
Top