ko je bio TITO

hektorius:
Ne bi bilo lose da uzmete u obzir i misljenje celog sveta o Titu, a ne samo ustasa i cetnika i jos da vam ono bude jedino merilo, halo bre, pa normalno je da ga ni jedni ni drugi nisu voleli kad su bili za fasizam, klanja i genocid. Ovisnost i satisfakcija u navedenim stvarima vas je i zblizila, napravila bracu od vas.
cijeli svijet je rekao svoje mišljenje o komunizmu.

a tile je bio istaknuti komunista - avangarda komunizma;)

jel tako?;)
 
cash:
a bokte....ti si ko par-nepar;)
jednom pišeš na latinici,a kad dobiješ po repiću,odma trk na ćirilicu;)

Retardirani jel ti to meni nesto? Nadji prevodioca za ovo sto sam napisao. Bice ti lakse.... Nisam ja kriv sto si nepismen. Ovde svi sem tebe razumeju sta sam napisao....
Klasican glupander kaze da su Srbi i Makedonci zajedno proterali Turke ( jes da Makedonci nisu ni postojali ), da su Srbi i Bugari zajedno ratovali u Prvom i Drugom balkanskom ratu, da je Srbija bila saveznik Nemackoj..... Dakle najveci si retard foruma Krstarice..... pritom i nepismen.
 
cash:
PA DAJ NEKO IME ILI NEKAKAV DOKUMENT KOJI POTVRĐUJE TO ŠTO TI PISKARAŠ?;)
To što ja "piskaram" možeš probati da opovrgneš argumentovano.
Što se dokumenata tiče, dođi u Srbiju, ili idi u Englesku, ili idi gde god hoćeš,pa uzmi koji god hoćeš istorijski udžbenik (samo da ga nisu pisale ustaše) i čitaj do mile volje....
 
cash:
cijeli svijet je rekao svoje mišljenje o komunizmu.

a tile je bio istaknuti komunista - avangarda komunizma;)

jel tako?;)

a-a-a, Ne o komunizmu , o TITU, TO mene zanima, da cujem, sta i kako ga je CEO svet video?

P.S. SFRJ je bila jedini slucaj u svetu gde su MIG 21 i F 86D Sabre leteli krilo uz krilo, sa istim oznakama!
 
hektorius:
Da, i zato je SFRJ uzivala onako katastrofalan ugled kod SVIH? Ja znam da ga ti mrzis, i da bi voleo i da ga ceo svet mrzi, ali nije, i nikad i nece

Hektoriuse, Tito je bio legenda jer je znao kako treba postupati prema nacionalistickoj stoki. Puti ovog Casha, vidis da nema pojma ni sa cim.
 
Hej Gotovina, sta ovi rade ovde?

tito-bye-drzavniki.jpg
 

Back
Top