Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako Wax ne daje vishe sedmice jer se ljuti onda stvarno nije u redu... Mislim OK, Grunt je super lik, i vidim da je Wax-u posebno prirastao za srce, ali ako je samo zbog njega davao program onda bolje da ga nije davao javno nego njemu na PM... Mislim, ne sumnjam u Wax-a ni malo, ali ako je tako onda stvarno........ :(
 
nikoj:
Ne mogu da verujem, sad sam izmerio temperaturu i imam 37.7.Ja se neoporavljam, sve mi je gore
Everything is in head... Vidi, ako ti stalno budesh sebe ubjedjivao 'bicje mi bolje, bicje mi bolje' - bicje ti bolje... Vjeruj mi da djeluje ako sebe stvarno natjerash da budesh optimista... Mene nishta ne drzi duze od 3 dana... 8-) ... Boginje nisam prelezao, nego pretrchao... Znachi radio sam sve normalno, skoro i da nisam imao temperaturu, onda gripu... Nikad, ali nikad nisam primao kakve inekcije/vakcine/infuzije zbog nje... Koliko ja sebe mogu da ubijedim u neke stvari to je strashno... Potpuni sam optimista i to djeluje, vjeruj mi! ;)
 
Ljudi sta vam je,sta se bre gubite? Sad ispade da je waX samo zbog mene pisao program,pa vi bre niste normalni ako tako mislite,on nije ni znao da ja postojim kada je poceo da pise program tako da nema razloga zbog mene da prestane da ga pise... Mozda je zauzet covek ipak znate da tako nije stigao neke nedelje da napise... I on ne trazi pare,rekao nam je vec 100 puta...!! Ja sam uveren da ce napisati te ostale nedelje kada bude imao vremena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top