Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Amelija 2:
Bas mi je drago sto nisam apsolvent, inace, inace bih u ``crnu zemlju`` propala posle ``dobronamerne kritike`` Gospodja Vage. Srecna sam i sto nisam njena kcerka, jer bi, u tom slucaju, verovatno morala da ustajem u pet sati i radim bar sat vremena fiskulturu, jer, kako bih drugacije i ja postala ``legenda jugoslovenskog sporta``?
Njen uspeh je za svaku pohvalu, zene sa takvim spartanskim vaspitanjem danas su veoma retke,(sigurno je njen tata bio vojno lice).
Vagice, reci mi, jesi li ti plavusa, ja bih volela da jesi jer bi u tom slucaju i moje sanse bile vece da bar priblizno postignem tvoj uspeh? :idea: :roll: :?: Poštovana "Amelija 2 ", ima jedna izreka koju si morala do sada naučiti:" ne čini ono što ne bi volela da i tebi učine"?! Nemam nameru da se spuštam tako nisko, neću te vređati, ostaću na nivou.Taj tvoj otrovni jezik, palaca kao kod zmije zvečarke. Pa ti draga moja i ne bi mogla biti moja kćerka, jer si pre svega nevaspitana? Ti pretpostavljaš da je moj otac bio vojno lice. Ne, draga on je bio radnik koji me je dobro vaspitao i usadio mi radne navike.Naučio me je da cenim ljudske vrline, rad i red. Ako je neko vaspitan, radan, vredan i uvažavan zar je to mana? Ako je neko uspešan zar mora biti spartanski vaspitan :wink: Ako si hrišćanske veroispovesti, seti se 10 BOŽIJIH zapovesti,možda ti proradi savest :?: :?: :?:
 
krvolok:
vaga55:
:P Draga Amelija, mislila sam da je pronađen lek protiv PARANOJE,ali vidim da sam bila u zabludi :twisted:
Pa, bila si u zabludi, jer TO što ti piješ, očigledno nije TAJ lek koji ti je Kleopatra ili Božana, skupo prodala !!! :lol:
:idea: Da li bi želeo možda da zaviriš u moj zdravstveni karton :?: Možda se iznenadiš kada vidiš da je prazan :wink: Nisi valjda ti drveni advokat ove dve dame :?: Zar si i ti sebe pronašao u ovoj priči :?: To sam naj manje očekivala, mada mi je poznato da želiš da se eksponiraš i istrčiš na prvu loptu :wink:Nema potrebe :oops: Budi to što jesi :idea: Inteligentan a egocentrik 8) To je dobra kombinacija 8)
 
vaga55:
Amelija 2:
E to se vec ne uci u skolama... 8)
Veliki pozdrav levodesno :)


VELIKI POZDRAV SVIMA KOJI SALJU VELIKE POZDRAVE, A NAJVECI POZDRAV,....POZDRAV VAGICI.
:P Draga Amelija, mislila sam da je pronađen lek protiv PARANOJE,ali vidim da sam bila u zabludi :twisted:[/quote]


Vagice, ti si sve ovo shvatila preozbiljno, trebalo je da bude zezanje ali otislo je na drugu stranu, proradila mi je savest, zato, na istom mestu gde sam te uvredila, na istom mestu ti se IZVINJAVAM.

Nemam bas ni jedan razlog da prema tebi budem ne prijatna. Eto, jos jedno VELIKO IZVINI.
 
vaga55:
krvolok:
vaga55:
:P Draga Amelija, mislila sam da je pronađen lek protiv PARANOJE,ali vidim da sam bila u zabludi :twisted:
Pa, bila si u zabludi, jer TO što ti piješ, očigledno nije TAJ lek koji ti je Kleopatra ili Božana, skupo prodala !!! :lol:
:idea: Da li bi želeo možda da zaviriš u moj zdravstveni karton :?: Možda se iznenadiš kada vidiš da je prazan :wink: Nisi valjda ti drveni advokat ove dve dame :?: Zar si i ti sebe pronašao u ovoj priči :?: To sam naj manje očekivala, mada mi je poznato da želiš da se eksponiraš i istrčiš na prvu loptu :wink:Nema potrebe :oops: Budi to što jesi :idea: Inteligentan a egocentrik 8) To je dobra kombinacija 8)
Vago ti si moj idol dodji na basket uzimam te u ekipa ako se slazes. Pazi ovako kad dodjes na adu na prvoj krivini skrenes... uostalom pitaj levodesno za instrukcije :)
 
OpusteniOsmeh:
vaga55:
krvolok:
vaga55:
:P Draga Amelija, mislila sam da je pronađen lek protiv PARANOJE,ali vidim da sam bila u zabludi :twisted:
Pa, bila si u zabludi, jer TO što ti piješ, očigledno nije TAJ lek koji ti je Kleopatra ili Božana, skupo prodala !!! :lol:
:idea: Da li bi želeo možda da zaviriš u moj zdravstveni karton :?: Možda se iznenadiš kada vidiš da je prazan :wink: Nisi valjda ti drveni advokat ove dve dame :?: Zar si i ti sebe pronašao u ovoj priči :?: To sam naj manje očekivala, mada mi je poznato da želiš da se eksponiraš i istrčiš na prvu loptu :wink:Nema potrebe :oops: Budi to što jesi :idea: Inteligentan a egocentrik 8) To je dobra kombinacija 8)
Vago ti si moj idol dodji na basket uzimam te u ekipa ako se slazes. Pazi ovako kad dodjes na adu na prvoj krivini skrenes... uostalom pitaj levodesno za instrukcije :)
:idea: Može :oops: Samo 1:1 :!: Čak i to znam :!: Instrukcije mi nisu potrebne jer se dobro snalazim u vremenu i prostoru 8)
 
Nestasna Ameba:
:shock: Pa gde si ti, vaginaleto, celog mog života?!
Daj der i meni tu drogu koju valjaš :lol: :lol: :lol:

P.S. Pa da i ja budem intelektualac kad završim fakultet :wink:
:roll: Nestašna amebice :oops: Ti nikada nećeš biti intelektualka :?: Možda si čula za onu izreku: neki prođu kroz fakultet ali fakultet nikada ne prođe kroz njih :P Žao mi je tebe :wink: Nisi ti kriva što se mnogo zla nakupilo u tebi :shock: Nije ni tebi lako :?:
 
Kad pogledam ko se sve proklamuje za intelektualca, nekak i nemam zelju da postanem deo tog "drustva".
Uostalom, bolje da se prodje kroz fakultet nego da ceo fakultet, pa i univerzitet prodje kroz tebe. Pitam se, pitam cije li je dete koje si rodila?
Znas li ti?
Ma, jesi li sigurna?

A zna li to "otac" tvog deteta?
 
Nestasna Ameba:
Kad pogledam ko se sve proklamuje za intelektualca, nekak i nemam zelju da postanem deo tog "drustva".
Uostalom, bolje da se prodje kroz fakultet nego da ceo fakultet, pa i univerzitet prodje kroz tebe. Pitam se, pitam cije li je dete koje si rodila?
Znas li ti?
Ma, jesi li sigurna?

A zna li to "otac" tvog deteta?
:roll: Odaću ti jednu tajnu :?: Moje dete je jedan sjajan momak i kada prvi put bude izašla reportaža o njemu u: SPORTSKOM ŽURNALU, SPORTU, SKANDALU,SVJETU itd ja ću ti javiti da kupiš, jer vidim da ti nije lako :P Proždire te znatiželja i pakost :?: Moje dete obožava cela nacija : Kada se igra utakmica, zatvaraju se radnje, ulice su prazne, deca beže sa nastave da bi gledali utakmicu :shock: Da li sada znaš ko je moje dete :?: Ružno je to da ga pominješ :!: Ja se nisam ni jednog trenutka pitala : ko je tvoje detete :?: Previše je nisko moraš priznati :wink:
 
Vago, svaka cast tvome detetu, ali nije ono krivo sto se rodilo i sto ga intelektualac rodio :lol:

A to sto deca beze s casova da bi ga gledala... :? Vrrrlo pedagoski. Cudi me da nisi pokrenula neku akciju po skolama u kojoj decu vezujes za stolice da ne bi bezala. Ali, naravno da ne, jer najvaznija je popularnost :wink: A lepo vaspitanje je i za tebe misaona imenica. Medjutim, nekako ne sumnjam da je tvoj sin lepo vaspitano dete jer su ga verovatno treneri vaspitali.

Svet ne citam, kao ni Skandal (to ostavljam tebi i tebi slicnima na uzivanciju). Sportski zurnal ne pratim. Tako da nemam pooojma ko je tvoj sin, a i uopste me ne interesuje :wink:

Aj sad, idi strikaj carape.
 
Nestasna Ameba:
Vago, svaka cast tvome detetu, ali nije ono krivo sto se rodilo i sto ga intelektualac rodio :lol:

A to sto deca beze s casova da bi ga gledala... :? Vrrrlo pedagoski. Cudi me da nisi pokrenula neku akciju po skolama u kojoj decu vezujes za stolice da ne bi bezala. Ali, naravno da ne, jer najvaznija je popularnost :wink: A lepo vaspitanje je i za tebe misaona imenica. Medjutim, nekako ne sumnjam da je tvoj sin lepo vaspitano dete jer su ga verovatno treneri vaspitali.

Svet ne citam, kao ni Skandal (to ostavljam tebi i tebi slicnima na uzivanciju). Sportski zurnal ne pratim. Tako da nemam pooojma ko je tvoj sin, a i uopste me ne interesuje :wink:

Aj sad, idi strikaj carape.
:roll: Ti ipak ostaješ dosledna sebi,demonima koji ti kidaju dušu i telo :( Pokušaj da izađeš iz te kože :shock: Možda će ti biti lakše :!: Pokaj se drugarice pred ovim auditorijumom :!:
 
vaga55:
Nestasna Ameba:
Vago, svaka cast tvome detetu, ali nije ono krivo sto se rodilo i sto ga intelektualac rodio :lol:

A to sto deca beze s casova da bi ga gledala... :? Vrrrlo pedagoski. Cudi me da nisi pokrenula neku akciju po skolama u kojoj decu vezujes za stolice da ne bi bezala. Ali, naravno da ne, jer najvaznija je popularnost :wink: A lepo vaspitanje je i za tebe misaona imenica. Medjutim, nekako ne sumnjam da je tvoj sin lepo vaspitano dete jer su ga verovatno treneri vaspitali.

Svet ne citam, kao ni Skandal (to ostavljam tebi i tebi slicnima na uzivanciju). Sportski zurnal ne pratim. Tako da nemam pooojma ko je tvoj sin, a i uopste me ne interesuje :wink:

Aj sad, idi strikaj carape.
:roll: Ti ipak ostaješ dosledna sebi,demonima koji ti kidaju dušu i telo :( Pokušaj da izađeš iz te kože :shock: Možda će ti biti lakše :!: Pokaj se drugarice pred ovim auditorijumom :!:
vago,ne volim te :evil: :evil: :evil:
 
Veca je tzaritzaaaa :wink:
Gde si bre, Relja krilatice?! :D
Gde mi je Veca?
Viđam vas na drugim temama, a nikako da svratite ovde, da donesete malo pozitivne energije...
Nema mi ni Gigule :cry: Ni krvoloka :cry: Nesi :cry: Nelly :cry: O šefu da i ne govorim, on samo dođe, kaže koju pametnu i onda ga opet nema :cry:
Del Boy, drug Igrutin, Roberta i ostali :cry:

Izvinjavam se svima koje sam ovaj put izostavila :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top