Klima uredjaji

Ovo je kao prenosiva klima...gde je tu crevo? vredi li ovo necemu?

prenosivi-rashladni-ure%C4%91aji-samsara-1.jpg
 
To je skoro pa običan ventilator. To što pomalo raspršuje vodu ne pomaže mnogo. Imamo kod ćerke u sobi. Vivax.

Prave mobilne klime su skuplje od ovih običnih i da, moraju da imaju to crevo, obično ga ljudi gurnu kroz prozor koji onda mora da bude malo odškrinut. Pre neki dan sam bila kod prijatelja koji to ima, i objašnjava da je, pošto je kompresor u samoj toj klimi koja stoji u prostoriji, mnogo bučnija nego kad je spolja.

Postavljač teme je verovatno već rešio problem
 
Planiram ugraditi inverter klimu 18ku i u sobama po norveski radijator. U pitanju je montažna kuća 65 m2, 8 cm stiropola. Ima li neko slična iskustva da mi kaže da li to može grijati kuću zimi na minusima? Pozdrav
 
Postovani, imam dilemu koju klimu da odaberem pa bi mi znacio vas savjet.Prvenstveno za grijanje. Imam ponudu za parapetnu AZURI klimu 3.5kw za 720e sa ugradnjom , ili Fujitsu inverter klimu 12(asyg/luca) za 860e .Taj cjenovni rang mi odgovara. Koja je kvalitetnija a ujedno da ce dobro grijati ? Da napomenem da sam iz grada dje su zime dosta hladne i treba mi nesto sto ce dobro ugrijati. Stan je 41m2, visoki plafoni (sa tim sto ocu da grijem samo dnevnu i kuhinju). Hvala unaprijed!
 
Obje klime su dobre, mada bih neku prednost dao Fujitsu (super eco inverter) klimi, koja pripada I klasi. Pouzdana japanska tehnologija je dokazani brend kvaliteta i trajanja.
Iako manje nepoznata Azuri klima spada u red manje poznatih proizvodjača ali sa odličnim perfomansama što ih svrstava u red vrhunskih klima uredjaja.
Azuri Supra klima se proizvodi u pogonima Gree uredjaja, i samim tim spada u seriju kvalitetnih i vrhunskih klima. MIslim da se Azuri klima odlikuje tihim režimom rada, dok za Fujitsu ne bih znao tačno njen stepen buke.
Kako god, nećeš pogriješiti ako se odlučiš za bilo koju, jer su obje dobre i kvalitetne. Naravno, garantni rok je bitan, stepen buke koju proizvodi, potrošnja takodje a sve to piše u njihovim karakteristikama tj specifikacijama.
 
Obje klime su dobre, mada bih neku prednost dao Fujitsu (super eco inverter) klimi, koja pripada I klasi. Pouzdana japanska tehnologija je dokazani brend kvaliteta i trajanja.
Iako manje nepoznata Azuri klima spada u red manje poznatih proizvodjača ali sa odličnim perfomansama što ih svrstava u red vrhunskih klima uredjaja.
Azuri Supra klima se proizvodi u pogonima Gree uredjaja, i samim tim spada u seriju kvalitetnih i vrhunskih klima. MIslim da se Azuri klima odlikuje tihim režimom rada, dok za Fujitsu ne bih znao tačno njen stepen buke.
Kako god, nećeš pogriješiti ako se odlučiš za bilo koju, jer su obje dobre i kvalitetne. Naravno, garantni rok je bitan, stepen buke koju proizvodi, potrošnja takodje a sve to piše u njihovim karakteristikama tj specifikacijama.
Ovu parapetnu Azuri 3.5kw ima rodjaka evo vec 2 god i prezadovoljna je,a grije bas dosta vise m2 nego sto pise u specifikaciji.
Da li je osjetna ta razlika u prijatnosti kod grijanja na parapetnu klimu, s tim da topolota krece od poda za razliku od zidne? To me nekako najvise privlaci kod ove Azuri parapetne,a u drugu ruku me kopka njena jeftinoca u smislu da li ce posle 3god kad istekne garancija da mi zadaje muke...
 
Ovu parapetnu Azuri 3.5kw ima rodjaka evo vec 2 god i prezadovoljna je,a grije bas dosta vise m2 nego sto pise u specifikaciji.
Da li je osjetna ta razlika u prijatnosti kod grijanja na parapetnu klimu, s tim da topolota krece od poda za razliku od zidne? To me nekako najvise privlaci kod ove Azuri parapetne,a u drugu ruku me kopka njena jeftinoca u smislu da li ce posle 3god kad istekne garancija da mi zadaje muke...

Ne moraš lupati glavu oko toga.. obično se garancija od 3g daje kvalitetnim i pouzdanim uredjajima. Svakako da je zbog brenda jeftinija, što ne znači da je lošija od tih skupljih. čak, je vjerovatno i bolja ili ista.
 

Back
Top