Klijenti iz pakla

O, da zavera postoji. Klijent koji je neuka stranka nijedan svoj posao ne moze da zavrsi bez administrativno pravnih trzavica. Zbog toga uzima strucnjaka da mu zavrsi posao. Strucnjak koji palamudi se ne racuna, kao ni njegova opravdanja. To nije smislio klijent nego pravosudni strucnjaci. Dakle prozivanje neukog od strane nesposobnog je bezobrazluk. Ti nju nisi pitao da l zna da napravi strudlu, vec si trazio strudlu da bude ukusna i da je takvu platis.
 
Poslednja izmena:
Nema teorije zavere, nema podmićivanja, nema mafije, nema babaroga advokata, nema prevarenih. Žena se svesno nije knjižila jer je mrzelo, da se cima, da plaća takse, da plaća porez na prenos apsolutnih prava (tada je to bio uslov za uknjižbu) bilo joj je komotno, bila je u posedu stana. Tek sada, kada je poželela da ga prometuje, naišla je na problem. A kriv je ceo svet.
cisto da znas advokat koji je trebalo da uknjizi nekretninu klijentu je umro, a to nije uradio. Zbog tog advokata se vode sporovi 50 godina, realno nije mogao da uknjizi jer je sistem tako napravljen da je za uknjizenje bila potrebna politicka volja iliti odobrenje kriminalaca. Ni vrhovni sud srbije nije dovoljan bio da se sprovede uknjizenje, ako mafija ne odobri.
 
Ne znam o kom slučaju ti pričaš, o kakvoj mafiji, smrti advokata.

U slučaju koji sam ja naveo, stranka se svesno nije knjižila, uopšte nije bila ubeđena da je posao odrađen, nije bila prevarena, nije bila u zabludi, bila je savršeno svesna, ali nije želela time da se bavi, dok joj nije zatrebalo.
 
Bukvalno svaki dan gledas prevare, ali to te ne dotice....i cemu sluzi takav advokat?
Pa sluzi da mu se kaze uzmi uradi, ako ne znas reci da ne znas ili ne mozes.
Realno, aj ko ce ti plati da sednes u auto i odes do katastra? Pa niko jer to moze sam.
 
Pa nije htela, sama je to rekla. Ali je ispizdela zato što više ne može da se uknjiži samo na osnovu tog ugovora, mora aneksom ili tužbom. Dakle, da potroši još vremena i novca, zbog svoje gluposti.
Nema nikakve ovce, nema šišanja. Sama pala, sama ubila se.
 
Podstaknut temama "Advokat uterivač" i "Advokatske obmane sopstvenih klijenata", želeo bih da otvorim novu temu koja će za predmet imati upravo suprotno - negativna iskustva advokata i advokatskih pripravnika sa svojim klijentima. Dakle, koje su najgore situacije koje su vam se dogodile, da li je to bilo nepoštovanje dogovora, vređanje, neplaćanje, itd. :D
Moji klijenti jesu k'o iz pakla! Mda, ne bavim se advokaturom i redovne su platiše...ali mo'ž misliti kakav svet danas ima para.
 
O, da zavera postoji. Klijent koji je neuka stranka nijedan svoj posao ne moze da zavrsi bez administrativno pravnih trzavica. Zbog toga uzima strucnjaka da mu zavrsi posao. Strucnjak koji palamudi se ne racuna, kao ni njegova opravdanja. To nije smislio klijent nego pravosudni strucnjaci. Dakle prozivanje neukog od strane nesposobnog je bezobrazluk. Ti nju nisi pitao da l zna da napravi strudlu, vec si trazio strudlu da bude ukusna i da je takvu platis.
Ovo jeste tačno, stranka ne može zbog birokratije ništa da završi bez nas.
Ja dosta radim za naše Rome po Beču i Nemačkoj, ovde im uzimam potvrde da nemaju državljanstvo, da nisu upisani u mkr, uzimam otpuste iz državljanstva.
Dobre su platiše i uvek časte:)
 
Osim sto ste deo te kriminalno birojkratsko pravosudne mafije....i radite za " cast" jer klijent mora da zavrsi kod vas posao....a ko ima para? pa mafija, narod ste opljackali, a mafija sisa i poslednje sto imaju...
 
Iznenadio bi se koliko narod ima para, ne krimi džimi milje nego baš narod.
Ne bih se iznenadio, prodaju dedovinu da bi mogli da zive, a vas kriminalni rezim im to otima....da neces da mi kazes da je advokat u 35 godina zaradio posteno hacijende? Ili IT "strucnjak" u americkoj firmi ( koju vodi nepismeni emigrant ) postenim tenderom zaradio pare da kupi pola brda u Visnjici?
Da sudija posteno zaradi vilu u Svajcarskoj? Pa sto taj narod ne kupi vilu u svajcarskoj, nego kupuje od mafije stan po 5000e?
Istina je i da je kriminalna grupa belivuka narod....koji placa advokate da ih "brane" od " sudija" koji izmisljaju zakone...
 
Pa ja bih se plasio tih koji stanu s autom od 100000, ali ti ne moras, posto si spremna da ih branis i izvrsavas sve usluge....dok im je cef...u gradu Beogradu se vozi bar dve hiljada vozila vrdnih vise od 60000, znaci posla ima, ali ne i za one koji nisu spremni da krse zakon i podmicuju tuzioce i sudije...ostali su klijenti iz pakla cim ne daju pare na slepo....:)
 
Koliko znam oni sto posteno zaradjuju u Srbiji vise nisu u srbiji nego u rusiji i izraelu, a neki po malim evropskim drzavama, jer sprega vas advokata tuzioca i sudija nikoga ne ostavlja nevinim....kako bi drugacije vi zaradili auto od 30000 i vise evra za vreme dok drugi ni dve sobe ne mogu da kupe?
 

Back
Top