Klecanje koljena nakon ...

Nakon sto ste se dobro isexali da li vam se desavalo da vam noge "propadaju" ? Kao da propadate u rupe, iako ne osjecate neki poseban umor nalazite da nemate energije, da ste prazni ko kineska baterija nakon sat vremena koristenja :D

Prvenstveno pitam muske, posto mi se cini da zene nemaju cesto taj problem ...

Bas se muskarcima to ne desava...s kim se ti druzis:malav:
 
Ne radi se o umoru, grcevima, ni bolu u misicima, vec o bezenergicnosti, jedna cudna iscrpljenost :D

Cudna jer u njoj uzivas. Meni se desilo samo par puta, ali osjecaj je kao da lebdis, toliko se osjecam lagano, a opet nekako nepomicno.
Ne traje dugo, ali u tim trenutcima me nije briga ni da znam da ce netko uci u sobu.

- - - - - - - - - -

Dobro druze, ima li repete kod tebe ? :D

Ma kome treba jos 3minutnog sexa?
 
Duže apstinencije se primenjuju kod pelivana,ali i u drugim sportovima čime se gomila energija libida
koja pomaže u postizanju vrhunskih rezultata.
Naravno da sportisti trebaju da vode računa da im se ne tresu kolena uoči mečeva,utakmica,takmičenja...:sad2:
Nama,koji smo sportove ostavili za sobom,to dejstvo oksitocina posle orgazma deluje blagotvorno i ustvari je
nagrada za učinjeno-eventualno produženje vrste...:lol:;)
 
Nakon sto ste se dobro isexali da li vam se desavalo da vam noge "propadaju" ? Kao da propadate u rupe, iako ne osjecate neki poseban umor nalazite da nemate energije, da ste prazni ko kineska baterija nakon sat vremena koristenja :D

Prvenstveno pitam muske, posto mi se cini da zene nemaju cesto taj problem ...

Ne može ona toliko da svršava i ostane budna, pa se uvek prekine do tog nekog dela. A i vozim se biciklom na posao - nema klecanja kolenima.
 
To možda neki kilavi direktorčić može da se žali na kolena, ili neki metiljavac može da oseti klecanje u kolenima. Mojim partnerkama jesu klecala kolena, imale su nesvestice od serije orgazama, ali ako muškarcu klecaju kolena posle svršavanja, to nešto ne valja sa njegovom snagom i kondicijom.
 
To možda neki kilavi direktorčić može da se žali na kolena, ili neki metiljavac može da oseti klecanje u kolenima. Mojim partnerkama jesu klecala kolena, imale su nesvestice od serije orgazama, ali ako muškarcu klecaju kolena posle svršavanja, to nešto ne valja sa njegovom snagom i kondicijom.

Ja bih se opkladio da si ti brzi od mladog zecica.....

Svi koji se tako hvale su ISTI...
 
Možeš da probaš. Ionako, ne bi mi poverovao, jer živiš u svom ubeđenju. Ja znam za sebe i zadovoljan sam rezultatima.

Takođe, tvrdim da tebi klecaju kolena i da nemaš snage i kondicije. O trajanju ni ne želim da pričam.

A sve ostalo što napišeš o sebi, sasvim sigurno je laž, jer to si ti i nemaš nikad argumente.

Kao i svaka ispušena muštikla, baviš se samohvalisanjem, jer ti je život ostavio samo to na dar.
 
Poslednja izmena:
Možeš da probaš. Ionako, ne bi mi poverovao, jer živiš u svom ubeđenju. Ja znam za sebe i zadovoljan sam rezultatima.

Takođe, tvrdim da tebi klecaju kolena i da nemaš snage i kondicije. O trajanju ni ne želim da pričam.

A sve ostalo što napišeš o sebi, sasvim sigurno je laž, jer to si ti i nemaš nikad argumente.

Kao i svaka ispušena muštikla, baviš se samohvalisanjem, jer ti je život ostavio samo to na dar.

Decko, ti si jedan mali prepotenko, hvalisavac i seerator, a zene ne vole takve.

Nikada neces biti uspasan kod zena. :nono3:
 
Ja sad vidim da si ti tokom godina samo gori i jadniji.

Niti znaš ko sam, niti znaš da te znam ko si.

O negiranju tvojih izjava na moj račun, koliko vidim, sam si se postarao.

I ja tebe neću zvati dečko, ali neću ti se obraćati ni onako kako bi išlo za tebe. Barem se sada trudiš da ne upotrebljavaš ružne reči.
 
Slabo, slabo ste se vi ye*bali draga moja gospodo....

Vidim ja da se vi bas ne razumete u taj sport.....

Vise ga MISTIKUJETE nego sto ste u skladu sa REALNOSCU...

To možda neki kilavi direktorčić može da se žali na kolena, ili neki metiljavac može da oseti klecanje u kolenima. Mojim partnerkama jesu klecala kolena, imale su nesvestice od serije orgazama, ali ako muškarcu klecaju kolena posle svršavanja, to nešto ne valja sa njegovom snagom i kondicijom.

Cim ja to nisam osjetio i dozivio to ne postoji, ili ako i postoji mora da je u pitanju mana i nedostatak, jer sam sklop svih potencijala, mogucnosti i iskustava ... :D

Nicim izazvana supremacija .... ocito :D
 
Cim ja to nisam osjetio i dozivio to ne postoji, ili ako i postoji mora da je u pitanju mana i nedostatak, jer sam sklop svih potencijala, mogucnosti i iskustava ... :D

Nicim izazvana supremacija .... ocito :D

Postoji, kako da ne. Samo što ja tome ne prilazim kao nečemu glorifikovanom i ne postavljam to na pijedestal. Moj cilj u seksu je njeno zadovoljstvo i otuda otsustvo tog osećaja iz tvog naslova.
 
Postoji, kako da ne. Samo što ja tome ne prilazim kao nečemu glorifikovanom i ne postavljam to na pijedestal. Moj cilj u seksu je njeno zadovoljstvo i otuda otsustvo tog osećaja iz tvog naslova.

Ne postavlja niko, vec je razgovor o tom fenomenu ... a drugo je pitanje sto ti tako dozivljavas ovaj razgovor

Dobar ti cilj, rekao bi humanisticko-altruisticki nastrojen ... moj je uvijek bio onaj primitivni, samo da ga metnem, pa sta mi Bog da :D

- - - - - - - - - -

Pa ti nemas ni 15 godina.....:hahaha1:

Nemoj tako, ne srece se cesto covjek vibrator :D
 

Back
Top